Mój mąż przegrał mnie w karty

Wieczór zaczął się zwyczajnie. Mój mąż, Tomasz, wrócił z pracy, a ja gotowałam kolację. Nagle usłyszałam dźwięk otwieranych drzwi i kroki w korytarzu. Zaskoczona, obróciłam się i zobaczyłam, jak do naszego domu wchodzą trzej nieznajomi mężczyźni. Wszyscy byli przystojni, ubrani w eleganckie garnitury, ale ich obecność w moim domu budziła w moim sercu niepokój.

“Co to ma znaczyć?” – zapytałam, patrząc na Tomasza z niedowierzaniem.

“Przegrałem w karty, kochanie” – odparł on spokojnie, nie odrywając wzroku od tac z kolacją, którą przygotowywałam.

“Ale co przegrałeś?” – napierałam, czując, jak moje serce zaczyna bić szybciej.

Obrazek 1

“Przegrałem ciebie” – powiedział on, wreszcie spoglądając na mnie. “I musisz spełnić ich życzenia.”

Mój umysł zaczął krążyć w koło. Nie mogłam uwierzyć, co słyszę. Ale widząc determinację w oczach Tomasza, wiedziałam, że mówi prawdę.

“Czy to jest żart?” – zapytałam, próbując ukryć drżenie w głosie.

“Nie, to nie żart” – odparł on surowo. “Powinnaś spełnić ich życzenia, albo będę miał kłopoty”

Mężczyźni przyglądali się mnie z zainteresowaniem, a jeden z nich, wysoki blondyn, uśmiechnął się do mnie, odsłaniając białe zęby.

“No, nie ma na co czekać” – powiedział, idąc w moją stronę. “Chciałbym zobaczyć, co tu ukrywasz.”

Zaczął rozpinać mój bluzkę, a ja, czując, jak adrenalina zalewa moje ciało, nie stawiałam oporu. Jego dotyk był mocny i pewny siebie, a sposób, w jaki spoglądał na mnie, budził w moim ciele nieznane dotąd pożądanie.

Kiedy bluzkę rozpięto do końca, wysoki blondyn zdjął ją z moich ramion, odsłaniając mój biały stanik. Jego oczy spoczywały na moich piersiach, a ja czułam, jak moje sutki zaczynają robić się twarde.

“Ładnie wyglądasz” – powiedział, przytulając się do mnie i przesuwając dłoń pod moją sukienkę. “A teraz chcę poczuć, co masz w majtkach.”

Obrazek 2

Jego dotyk był ciepły i miękki, a sposób, w jaki przesuwał dłoń po mojej cipce, budził w moim ciele nieznane dotąd uczucia.

Czułam, jak moja łechtaczka zaczyna się zwilżać, a moje ciało drżeć z pożądania. Nie mogłam uwierzyć, w to co się dzieje, ale jednocześnie nie mogłam zaprzeczyć, że czuje się niezwykle dobrze.

Wysoki blondyn kontynuował swoje dotyki, a ja, czując, jak moje ciało zaczyna się rozgrzewać, zaczęłam się do niego przytulać. Jego dotyk był coraz bardziej namiętny, a sposób, w jaki przesuwał dłoń po mojej cipce, budził w moim ciele coraz silniejsze uczucia.

Nagle, jeden z pozostałych mężczyzn, mocno zbudowany brunet, przystąpił do nas i zaczął całować mój tyłeczek. Jego dotyk był silny i pewny siebie, a sposób, w jaki przesuwał dłoń po moim pośladku, budził w moim ciele coraz silniejsze pożądanie.

Obrazek 3

Czułam, jak moja druga dziurka zaczyna się rozluźniać, a moje ciało drżeć z pożądania.

Nagle, trzeci z mężczyzn, czarnowłosy mężczyzna o ciemnych oczach, przystąpił do nas i zaczął całować moje usta. Jego język był ciepły i miękki, a sposób, w jaki przesuwał go po mojej jamie ustnej, był niesamowity.

Nagle, czarnowłosy mężczyzna wsunął swojego penisa w moją w cipkę, a ja, czując, jak się w niej rozprzestrzenia ciepło, zaczęłam się do niego przytulać. Jego ruchy były szybkie i mocne, a sposób, w jaki wbijał się w moją cipkę, budził w moim ciele coraz silniejsze uczucia.

Nagle, czarnowłosy mężczyzna wycofał swój penis z mojej cipki i wsunął go w moją drugą dziurkę. Jego ruchy były szybkie i mocne, a sposób, w jaki wbijał się w moją drugą dziurkę, przyniósł mi wrażenia, których nigdy dotąd nie czułam.

Nagle, wysoki blondyn i mocno zbudowany brunet spuścili się we mnie, a ja, czując, jak ciepła sperma zalewa moje ciało, czułam się spełniona.

Kiedy wszystko się skończyło, mężczyźni ubrali się i opuścili nasz dom, a ja poszłam pod prysznic. Nie mogłam uwierzyć, w to co się stało.

Mój mąż wrócił do mnie później wieczorem i wyjaśnił mi, że to był tylko jeden raz i nigdy więcej się nie powtórzy. Mimo że było to dla mnie szokiem, nie mogłam zaprzeczyć, że to było niezwykle ekscytujące i niezapomniane doświadczenie.

Obrazek 3
Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *