Włoski kochanek

Włoskie lato było gorące i duchowe. Mój mąż, wybitny naukowiec, wyruszył w podróż służbową, pozostawiając mnie samą w naszym domku letniskowym na wzgórzach Toskanii. Od kilku lat byliśmy małżeństwem, ale ostatnio brakowało mi bliskości i seksu, co kiedyś było tak ważnym elementem naszego związku.

Pewnego dnia, podczas spaceru po winnicy, spotkałam młodego Włocha o imieniu Lorenzo. Był przystojny, z ciemnymi włosami i oczami. Jego usta były pełne, a jego ręce silne i sprawnie poruszały się po winogronach, które zbierał.

“Ciao, bella,” powitał mnie z uśmiechem, który przyspieszył moje serce. “Jak się masz?”

“Dobrze, dziękuję,” odpowiedziałam, odwracając wzrok. “A ty?”

“Dobrze, bardzo dobrze,” odpowiedział on, zbliżając się do mnie. “Ale mogłoby być lepiej.”

“Oh?” zapytałam, podnosząc brwi.

“Tak,” powiedział on, uśmiechając się. “Jeśli mógłbym Cię pocałować.”

Jego słowa mnie zszokowały, ale również podekscytowały. Od dawna nie czułam takiego pożądania, takiej namiętności. Nigdy nie myślałam o zdradzie męża, ale w tym momencie wszystko się zmieniło.

Obrazek 1

Lorenzo zbliżył się do mnie i pochylił głowę, a ja nie mogłam się oprzeć. Jego usta dotknęły moich, a jego język zaczął eksplorować moją jamę ustną. Jego ręce obejmowały moje biodra, a jego palce zaczęły masować moje pośladki.

Moje ciało zareagowało natychmiastowo. Moja cipka stawała się coraz bardziej mokra. Moje ręce zaczęły się dotykać do jego ciała, a ja zaczęłam się cieszyć z tego, co się stało.

Lorenzo zaczął mnie rozbierać, a ja nie stawiłam oporu. Jego ręce dotknęły moich piersi, a jego usta zaczęły ssać moje brodawki. Jego penis był twardy i gotowy do akcji.

“Chcesz mnie?” zapytał on, spoglądając na mnie z płomiennym spojrzeniem.

“Tak,” odpowiedziałam, zdecydowanie. “Chcę cię.”

Lorenzo sprowadził mnie na ziemię i rozpostarł moje nogi. Jego kutas wszedł w moją cipkę, a ja zaczęłam się rytmicznie poruszać. Poczułam wtedy coś, czego nie czułam już bardzo długo.

“Oh, Boże,” wykrzyknęłam, gdy fala przyjemności przeleciała przez moje ciało. “To jest niesamowite.”

Lorenzo kontynuował swoje ruchy, a ja zaczęłam się zbliżać do orgazmu. Jego kutas był głęboko we mnie, a ja czułam, jak jego sperma zaczyna się wyciskać.

“Oh, tak,”krzyczał. “To jest niezwykłe.”

Po chwili odpoczynku, Lorenzo zaczął mnie całować po moim ciele i zaczął się zbliżać do mojej drugiej dziurki. Jego język zaczął eksplorować mój odbyt, a ja zaczęłam się znowu napinać.

“Chcesz, abym Ci tam wsadził?” zapytał, spoglądając na mnie z płomiennym spojrzeniem.

“Tak,” odpowiedziałam, zdecydowanie.

Lorenzo zaczął masować mój odbyt. Jego kutas wszedł w moją drugą dziurkę, i zaczął się rytmicznie poruszać.

Po chwili spuścił się w mój tyłek. Chciałam się zrewanżować za tę przyjemność, dlatego zrobiłam mu namiętnego loda. Czułam się do tego zobowiązana, po tym jak Lorenzo dał mi tyle przyjemności.

Nie wiem, co się teraz stanie. Nie wiem, czy Lorenzo i ja będziemy kontynuować naszą tajemną znajomość. Nie wiem, czy ktoś nas widział. Ale wiem, że to, co się stało, zmieniło moje życie na zawsze.

Obrazek 2
Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *