Noc w hotelu

Gdy Patrycja weszła do baru, natychmiast zauważyła Adama. Siedział samotnie przy stoliku, patrząc w kierunku drzwi, jakby czekał na nią. Minęło wiele lat od ich ostatniego spotkania, ale nadal wyglądał tak samo przystojnie, jak w liceum.

“Często tu bywasz?” – zapytała, siadając naprzeciwko niego.

“Nie, po prostu przypadkiem znalazłem się w mieście i postanowiłem coś zjeść. A ty?”

“Ja podobnie. Mój mąż jest na konferencji i postanowiłam, że wyjdę na drinka.”

Rozmowa płynęła łatwo i swobodnie. Przypomnieli sobie wspólne czasy z liceum, opowiadali o życiu i karierze. Patrycja czuła, jak coraz bardziej uderza jej do głowy alkohol.

“A jak właściwie teraz wygląda twoje życie seksualne?” – zapytał Adam niespodziewanie.

Patrycja poczuła się trochę zaskoczona, ale odpowiedziała szczerze: “Nie jest zbyt oowcne. Mój mąż jest bardzo zajęty pracą i nie ma dużo czasu na seks.”

“No to właśnie teraz masz szansę na poprawę” – powiedział Adam z uśmiechem, podnosząc kieliszek.

Obrazek 1

Patrycja poczuła, jak jej serce zaczyna bić szybciej. Wiedziała, że powinna się teraz wycofać i odejść, ale coś ją powstrzymywało.

“Chcesz do mnie wpaść?” – zapytał Adam, patrząc jej prosto w oczy.

Patrycja wstała z krzesła i bez słowa wyrazu zaczęła iść w kierunku drzwi. Adam szybko zapłacił rachunek i podążył za nią.

W hotelowym pokoju Patrycja czuła się trochę nerwowo. Adam podszedł do niej i zaczął ją całować. Jego dotyk był miękki, ale pewny siebie. Patrycja poczuła, jak jej ciało zaczyna się rozgrzewać.

Adam zaczął rozwiązywać jej bluzkę, a Patrycja nie stawiała oporu. Jej piersi były już rozgrzane i tętniące pożądaniem. Adam zaczął je masować i pocałunek stał się coraz bardziej namiętny.

“Czy to ci się podoba?” – zapytał Adam, gdy jego dłoń zaczęła się przesuwać w dół, w kierunku jej spódnicy.

“Tak…” – odpowiedziała Patrycja z zamkniętymi oczami.

Adam podniósł jej spódnicę i zaczął masować jej cipkę przez bieliznę. Patrycja poczuła, jak jej cipka zaczyna robić się wilgotna. Adam zaczął ściągać jej bieliznę i wsuwać palce w jej wilgotną cipkę.

“Oooh… tak… tak…” – szeptała Patrycja, gdy Adam zaczął delikatnie masować jej łechtaczkę.

Adam uśmiechnął się i pocałował ją w usta.

Obrazek 2

Było to dopiero początkiem tej nocy. Adam wstał z łóżka i zaczął się rozbierać. Patrycja podziwiała jego silną i muskularną sylwetkę. Jego penis był już w pełnym wzwodzie i wyglądał bardzo obiecująco.

“Chcesz, żebym zrobił Ci minetkę?” – zapytał Adam, patrząc na jej wilgotną cipkę.

Patrycja kiwnęła głową i powiedziała: “Tak, chcę.”

Adam pochylił się i zaczął delikatnie lizać jej cipkę. Patrycja poczuła, jak jego język porusza się wokół jej łechtaczki i wsuwa się w głąb jej cipki. Czuła się coraz bardziej podniecona i zaczęła wiercić się z przyjemności.

Adam kontynuował swoje ruchy, a Patrycja coraz bardziej zbliżała się do orgazmu. Nagle Adam włożył palce w jej drugą dziurkę i zaczął ją masować. Patrycja poczuła, jak fala przyjemności przeleciała przez jej ciało i zaczęła krzyczeć z przyjemności.

“Oooh… jaaa… jaaa… dochodzę…” – krzyknęła Patrycja, gdy doświadczyła kolejnego orgazmu.

Adam wstał z łóżka i zaczął wsuwać penisa w jej wilgotną cipkę. Patrycja poczuła, jak jej ciało rozciąga się, aby pomieścić jego dużego kutasa. Adam zaczął się poruszać w głąb i na zewnątrz, a Patrycja zaczęła krzyczeć z przyjemności.

“Oooh… tak… tak…” – szeptała Patrycja, gdy Adam coraz szybciej poruszał się coraz szybciej.

Adam zaczął się poruszać coraz szybciej i coraz silniej. Nagle Adam wycofał penisa z jej cipki i zaczął go wprowadzać w jej tyłeczek.

Patrycja poczuła, jak jej pupa się rozciąga, aby pomieścić jego dużego kutasa.

“Oooh… tak… tak…” – szeptała Patrycja, gdy Adam coraz szybciej się poruszał.

Patrycja czuła, jak dochodzi do orgazmu. Nagle Adam wytrysnął swoją spermę w głąb jej tyłka.

“Oooh… jaaa… jaaa… dochodzę…” – krzyknęła Patrycja, gdy doświadczyła kolejnego orgazmu.

Adam i Patrycja leżeli obok siebie, odzyskując dech. Patrycja czuła się szczęśliwa i spełniona. Wiedziała, że to była noc, której nigdy nie zapomni.

“To było niesamowite” – powiedział Adam, patrząc jej w oczy.

“Tak, niesamowite” – odpowiedziała Patrycja, uśmiechając się.

I tak zakończyła się ich noc pełna namiętności i przyjemności. Patrycja wiedziała, że to było coś, co się nigdy nie powtórzy, ale była szczęśliwa, że mogła tego doświadczyć.

Obrazek 3
Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *