Noc w hotelu

Gdy Patrycja weszła do baru, natychmiast zauważyła Adama. Siedział samotnie przy stoliku, patrząc w kierunku drzwi, jakby czekał na nią. Minęło wiele lat od ich ostatniego spotkania, ale nadal wyglądał tak samo przystojnie, jak w liceum.

“Często tu bywasz?” – zapytała, siadając naprzeciwko niego.

“Nie, po prostu przypadkiem znalazłem się w mieście i postanowiłem coś zjeść. A ty?”

“Ja podobnie. Mój mąż jest na konferencji i postanowiłam, że wyjdę na drinka.”

Rozmowa płynęła łatwo i swobodnie. Przypomnieli sobie wspólne czasy z liceum, opowiadali o życiu i karierze. Patrycja czuła, jak coraz bardziej uderza jej do głowy alkohol.

“A jak właściwie teraz wygląda twoje życie seksualne?” – zapytał Adam niespodziewanie.

Patrycja poczuła się trochę zaskoczona, ale odpowiedziała szczerze: “Nie jest zbyt oowcne. Mój mąż jest bardzo zajęty pracą i nie ma dużo czasu na seks.”

“No to właśnie teraz masz szansę na poprawę” – powiedział Adam z uśmiechem, podnosząc kieliszek.

Patrycja poczuła, jak jej serce zaczyna bić szybciej. Wiedziała, że powinna się teraz wycofać i odejść, ale coś ją powstrzymywało.

“Chcesz do mnie wpaść?” – zapytał Adam, patrząc jej prosto w oczy.

Patrycja wstała z krzesła i bez słowa wyrazu zaczęła iść w kierunku drzwi. Adam szybko zapłacił rachunek i podążył za nią.

W hotelowym pokoju Patrycja czuła się trochę nerwowo. Adam podszedł do niej i zaczął ją całować. Jego dotyk był miękki, ale pewny siebie. Patrycja poczuła, jak jej ciało zaczyna się rozgrzewać.

Adam zaczął rozwiązywać jej bluzkę, a Patrycja nie stawiała oporu. Jej piersi były już rozgrzane i tętniące pożądaniem. Adam zaczął je masować i pocałunek stał się coraz bardziej namiętny.

“Czy to ci się podoba?” – zapytał Adam, gdy jego dłoń zaczęła się przesuwać w dół, w kierunku jej spódnicy.

“Tak…” – odpowiedziała Patrycja z zamkniętymi oczami.

Adam podniósł jej spódnicę i zaczął masować jej cipkę przez bieliznę. Patrycja poczuła, jak jej cipka zaczyna robić się wilgotna. Adam zaczął ściągać jej bieliznę i wsuwać palce w jej wilgotną cipkę.

“Oooh… tak… tak…” – szeptała Patrycja, gdy Adam zaczął delikatnie masować jej łechtaczkę.

Adam uśmiechnął się i pocałował ją w usta.

Było to dopiero początkiem tej nocy. Adam wstał z łóżka i zaczął się rozbierać. Patrycja podziwiała jego silną i muskularną sylwetkę. Jego penis był już w pełnym wzwodzie i wyglądał bardzo obiecująco.

“Chcesz, żebym zrobił Ci minetkę?” – zapytał Adam, patrząc na jej wilgotną cipkę.

Patrycja kiwnęła głową i powiedziała: “Tak, chcę.”

Adam pochylił się i zaczął delikatnie lizać jej cipkę. Patrycja poczuła, jak jego język porusza się wokół jej łechtaczki i wsuwa się w głąb jej cipki. Czuła się coraz bardziej podniecona i zaczęła wiercić się z przyjemności.

Adam kontynuował swoje ruchy, a Patrycja coraz bardziej zbliżała się do orgazmu. Nagle Adam włożył palce w jej drugą dziurkę i zaczął ją masować. Patrycja poczuła, jak fala przyjemności przeleciała przez jej ciało i zaczęła krzyczeć z przyjemności.

“Oooh… jaaa… jaaa… dochodzę…” – krzyknęła Patrycja, gdy doświadczyła kolejnego orgazmu.

Adam wstał z łóżka i zaczął wsuwać penisa w jej wilgotną cipkę. Patrycja poczuła, jak jej ciało rozciąga się, aby pomieścić jego dużego kutasa. Adam zaczął się poruszać w głąb i na zewnątrz, a Patrycja zaczęła krzyczeć z przyjemności.

“Oooh… tak… tak…” – szeptała Patrycja, gdy Adam coraz szybciej poruszał się coraz szybciej.

Adam zaczął się poruszać coraz szybciej i coraz silniej. Nagle Adam wycofał penisa z jej cipki i zaczął go wprowadzać w jej tyłeczek.

Patrycja poczuła, jak jej pupa się rozciąga, aby pomieścić jego dużego kutasa.

“Oooh… tak… tak…” – szeptała Patrycja, gdy Adam coraz szybciej się poruszał.

Patrycja czuła, jak dochodzi do orgazmu. Nagle Adam wytrysnął swoją spermę w głąb jej tyłka.

“Oooh… jaaa… jaaa… dochodzę…” – krzyknęła Patrycja, gdy doświadczyła kolejnego orgazmu.

Adam i Patrycja leżeli obok siebie, odzyskując dech. Patrycja czuła się szczęśliwa i spełniona. Wiedziała, że to była noc, której nigdy nie zapomni.

“To było niesamowite” – powiedział Adam, patrząc jej w oczy.

“Tak, niesamowite” – odpowiedziała Patrycja, uśmiechając się.

I tak zakończyła się ich noc pełna namiętności i przyjemności. Patrycja wiedziała, że to było coś, co się nigdy nie powtórzy, ale była szczęśliwa, że mogła tego doświadczyć.

Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *