Intymny związek z ojcem

Pewnego wieczora, gdy zachodzące słońce malowało niebo purpurowymi i złotymi płomieniami, 18-letnia Kasia wróciła do domu po długim dniu na uczelni. Jej ojczym Kamil był w kuchni i przygotowywał kolację. Kamil, wdowiec, który poślubił jej matkę przed trzema laty, był przystojnym, dobrze zbudowanym mężczyzną w wieku czterdziestu kilku lat.

“Cześć, Kasiu,” powitał ją ciepłym uśmiechem, nie odrywając wzroku od smażonego kurczaka. “Jak minął dzień?”

“Cześć” odpowiedziała, zostawiając torbę na podłodze. “Dobrze, dziękuję. Co słychać?”

“Nic szczególnego,” odparł on. “Twoja matka musiała zostać w pracy trochę dłużej, więc postanowiłem przygotować kolację.”

Kasia uśmiechnęła się, podziwiając jego wysiłek. Kamil zawsze był troskliwy, a teraz, gdy jej matka była bardziej zajęta, dużo rzeczy robił w domu.

Podczas kolacji, gdy rozmawiali o swoim dniu, Kasia nie mogła oderwać wzroku od rąk Kamila. Jego dłonie, mocne i pewne, trzymały widelec z taką elegancją, że Kasia poczuła nieznane dotąd pożądanie. Jej serce zaczęło bić szybciej, a ciepło rozprzestrzeniło się po jej ciele.

Po kolacji Kasia pomogła Kamilowi sprzątać kuchnię. Gdy sięgała po talerz, który stał na najwyższym regale, jej bluzka uniosła się, odsłaniając delikatny tyłeczek. Kamil, który stał za nią, nie mógł oderwać wzroku od tego widoku. Jego oczy przylepione były do jej krągłych pośladków, a w jego spodniach zaczęło robić się twardo.

Kasia spostrzegła, jak Kamil patrzy na nią i uśmiechnęła się do siebie, czując się trochę zaskoczona, ale i podniecona. Wiedziała, że powinna się wycofać, ale coś ją powstrzymywało. Chciała wiedzieć, jak daleko mogą posunąć się ich fantazje.

“Kamil,” powiedziała, zwracając się do niego z lekkim drżeniem w głosie. “Czy mógłbyś mi pomóc z tym talerzem?”

Kamil, który wciąż był w transie, zaszokował się jej słowami. “O-oczywiście” odpowiedział, przychodząc do niej.

Gdy sięgnął po talerz, ich ręce spotkały się, a między nimi wybuchła iskra. Kamil spojrzał na nią, a jego oczy pełne były pożądania. Kasia odpowiedziała mu uśmiechem, a wtedy Kamil zbliżył się do niej i pocałował ją.

Kasia odpowiedziała na jego pocałunek z taką samą namiętnością. Jej ręce obejmowały jego szyję, a jej ciało przylegało do jego. Kamil, który już dawno tego pragnął, podniósł ją na stół i rozpoczął rozpinanie jej bluzki. Kasia nie stawiała oporu, a nawet pomagała mu w tym.

Gdy jej bluzka spadła na podłogę, Kamil zobaczył jej biały biustonosz. Jego ręce dotknęły jej piersi, a palce zacisnęły się wokół twardych brodawek. Kasia wydała lekkie stęknięcie, a Kamil poczuł, jak jego penis staje się coraz twardszy.

“Kamil,” szepnęła Kasia, gdy jego usta schodziły po jej szyi. “Weź mnie…”

Kamil nie potrzebował więcej zachęty. Rozpoczął rozpinanie jej spodni, a gdy je zdjął, ujrzał jej wilgotną cipkę. Jego palce zaczęły ją masować, a Kasia wydała głęboki westchniecie przyjemności.

“Kamil, to jest tak przyjemne…” szepnęła, gdy jego palce wsuwały się w nią. “Chcę cię w sobie…”

Kamil nie mógł się oprzeć. Rozpoczął rozpinanie swoich spodni, a gdy je zdjął, jego twardy, mocny penis wysunął się na zewnątrz. Kasia spojrzała na niego z pożądaniem, a gdy Kamil wsuwał się w nią, wydała głośny krzyk przyjemności.

I tak rozpoczęło się ich intymne zbliżenie, pełne pożądania i namiętności. Kasia i Kamil, ojczym i córka, oddali się swoim fantazjom, a ich ciała połączyły się w tańcu miłości, który trwał całą noc.

Gdy Kamil wsuwał się w Kasię, ona wydała głośne westchniecie przyjemności. Jej ciało drgało z namiętności, a jej cipka zaciśnięta wokół jego penisa, dawała mu jeszcze większą przyjemność. Kamil zaczął się poruszać, jego ruchy były powolne i celowe, a każdy z nich przynosił Kasi coraz większą przyjemność.

“Kamil, to jest tak przyjemne…” szepnęła Kasia, gdy jego penis sięgał coraz głębiej w jej cipkę. “Nie przestawaj…”

Kamil nie miał zamiaru przestać. Jego ruchy stawały się coraz szybsze, a jego penis coraz twardsza. Kasia wydała serię stęknięć, gdy czuła, jak jego penis dotyka najbardziej wrażliwych miejsc w jej cipce.

“Kamil, ja… ja dochodzę…” szepnęła Kasia, gdy czuła, jak orgazm zbliża się coraz bardziej.

Kamil nie mógł się oprzeć. Gdy czuł, jak Kasia drga wokół jego penisa, wydał głośny ryk i wytrysnął w nią swoją spermę. Kasia wydała ostatnie westchniecie przyjemności, a jej ciało rozluźniło się na stole.

Po chwili milczenia Kasia spojrzała na Kamila z uśmiechem na twarzy. “To było niesamowite,” powiedziała, a Kamil uśmiechnął się do niej w odpowiedzi.

“To było więcej niż niesamowite,” odparł on, przytulając ją do siebie. “To było niezwykłe.”

Kasia i Kamil wiedzieli, że to, co zrobili, było niedopuszczalne, ale nie mogli zaprzeczyć swojemu pożądaniu. Ich intymne zbliżenie stało się początkiem ich tajemnego romansu, pełnego pożądania i namiętności.

W ciągu następnych tygodni Kasia i Kamil spotykali się w tajemnicy, oddając się swoim fantazjom. Ich spotkania były pełne namiętności, a ich ciała połączyły się w tańcu miłości, który trwał godzinami.

Kasia kochała czuć, jak Kamil dotyka jej ciała, jak jego palce masują jej cipkę, a jego usta całują jej tyłeczek. Kochała czuć, jak jego twardy kutas wsuwa się w nią, a jego ruchy przynoszą jej orgazm za orgazmem.

I tak trwał ich tajemny romans, pełen pożądania i namiętności. Kasia i Kamil, ojczym i córka, oddali się swoim fantazjom, a ich ciała połączyły się w tańcu miłości, który trwał całą noc.

Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *