W moim życiu zawsze brakowało mi erotycznego spełnienia. Miałem 19 lat i mieszkałem z moją przyrodnią siostrą, Natalią, która miała 18 lat. Natalia była piękna, z długimi, kasztanowymi włosami i oczami w kolorze migdałów. Jej ciało było doskonale ukształtowane, z pełnymi piersiami i szczupłymi biodrami. Mimo że byliśmy rodzeństwem, czuliśmy się bardziej jak przyjaciele niż rodzina.

Pewnego dnia, gdy Natalia była na zajęciach, przypadkiem natknąłem się na jej seksowną zabawkę. Był to różowy, miękki wibrator o realistycznym kształcie.

Gdy Natalia wróciła z zajęć, była wyraźnie zdenerwowana. Zamknęła się w swoim pokoju i nie chciała z nikim rozmawiać. Postanowiłem zaoferować jej swoją pomoc i podszedłem do jej drzwi.

“Natalia, czy wszystko w porządku?” – zapytałem przez drzwi.

“Nie, moje życie nie ma sensu” – odpowiedziała ona, płacząc. – “Marcin zerwał z mną.”

“Otwórz drzwi,” – powiedziałem, otwierając drzwi. – “Mogę ci pomóc się poczuć lepiej.”

Natalia spojrzała na mnie z łzami w oczach. – “Jak mógłbyś mi pomóc?” – zapytała.

“Mam pewną rzecz, która mogłaby ci pomóc zrelaksować się,” – powiedziałem, pokazując jej wibrator.

Natalia spojrzała na nią z zaskoczeniem. – “To moja zabawka,” – powiedziała. – “Jak ją znalazłeś?”

“Przypadkiem,” – odpowiedziałem. – “Ale teraz, gdy ją mam, mogę ci pomóc się nią posłużyć.”

Natalia spojrzała na mnie z niepewnością, ale w końcu zgodziła się. Rozebrała się do naga, odsłaniając swoje piękne, młode ciało. Moje oczy zaczęły się rozglądać, a moje serce zaczęło bić szybciej. Natalia położyła się na łóżku, a ja włączyłem zabawkę.

Gdy zabawka zaczęła wibrować, Natalia wydała miękki stęknięcie. Jej twarz stała się czerwona, a ciało zaczęło pulsować. Moje oczy były przyklejone do jej cipki, która była już mokra i rozchylona. Moje ręce zaczęły się trząść, a moje spodnie stały się ciasne.

“Och, to takie przyjemne,” – powiedziała gryząc się w usta. – “Czuje się tak dobrze.”

Moje palce zaczęły się poruszać szybciej, a wibrator głębiej wnikał w jej cipkę. Natalia zaczęła wydać głośniejsze stęknięcia, a jej ciało zaczęło się skurczać silniej. W końcu, po chwili, krzyknęła głośno i jej ciało zaczęło się trząść.

“To był mój pierwszy orgazm,” – powiedziała, odzyskując oddech. – “Dziękuję ci, braciszku.”

“Nie ma za co,” – powiedziałem, uśmiechając się. – “Zawsze jestem gotów ci pomóc.”

Natalia uśmiechnęła się w odpowiedzi, a wtedy wiedziałem, że to był początek naszego romansu.

W następnych dniach, Natalia i ja zaczęliśmy spędzać więcej czasu razem. Często spotykaliśmy się w jej pokoju, gdzie eksperymentowaliśmy z różnymi seksualnymi zabawkami i pozycjami. Moje myśli były teraz całkowicie pochłonięte Natalią i jej ciałem.

Pewnego wieczoru, gdy rodzice byli na kolacji, postanowiliśmy skorzystać z okazji i zabawić się w łóżku. Natalia była ubrana w czarną, jedwabną bieliznę, która podkreślała jej piękne kształty. Moje oczy były przyklejone do jej ciała, a moje ręce tęskniły za dotykiem.

“Czy chcesz, bym ci pomógł się rozebrać?” – zapytałem, podchodząc do niej.

“Z całą pewnością,” – odpowiedziała ona, uśmiechając się.

Rozebrałem ją. Natalia stała teraz przed mną nago, z pełnymi piersiami i szczupłymi biodrami. Moje oczy przemierzają jej ciało, a moje ręce zaczęły się trząść.

Moje palce zaczęły się poruszać wokół jej cipki, a ona zaczęła wydawać miękkie stęknięcia. Moje ręce zaczęły się poruszać szybciej, a moje spodnie stawały się coraz ciaśniejsze.

“Czy chcesz, abym w Ciebie wszedł?” – zapytałem, przesuwając swojego penisa wzdłuż jej cipki.

“Tak,” – odpowiedziała ona, gryząc się w usta.

Wsunąłem swój penis w jej cipkę i zacząłem nim poruszać. Natalia wydała głośny krzyk. Moje ręce chwyciły jej tyłeczek, a moje ruchy stawały się co raz szybsze i bardziej intensywne. Natalia zaczęła wydawać jeszcze głośniejsze stęknięcia, a jej ciało zaczęło się trząść.

“To był mój najlepszy orgazm,” – powiedziała, odzyskując oddech. – “Dziękuję ci, braciszku.”

“Nie ma za co,” – powiedziałem, uśmiechając się. – “Zawsze jestem gotów ci pomóc.”

Natalia uśmiechnęła się w odpowiedzi, a wtedy wiedziałem, że to dopiero początek naszej przygody.

Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *