Mój brat Dawid

W gorące, letnie popołudnie, 18-letnia Julia siedziała w swoim pokoju, przeglądając strony internetowe. Jej przyrodni brat, 17-letni Dawid, właśnie wrócił z treningu piłki nożnej i przyszedł do niej, by poprosić o pomoc w nauce matematyki. Julia była zawsze bardzo uzdolniona w tej dziedzinie, a Dawid miał problemy z zrozumieniem pewnych pojęć.

Julia patrzyła na swojego brata, który stał w drzwiach. Dawid był wysoki, szczupły, miał krótkie, ciemne włosy i piękne, ciemnoniebieskie oczy. Miał na sobie krótki podkoszulek i spodenki, które podkreślały jego atletyczną sylwetkę. Julia czuła, jak jej serce zaczęło bić szybciej, gdy spojrzała na niego.

“Czy możesz mi pomóc z matematyką?” poprosił Dawid, przerywając myśli Julii.

“Pewnie braciszku” odpowiedziała Julia, odkładając swoje rzeczy i robiąc miejsce na łóżku obok siebie.

Obrazek 1

Dawid usiadł obok niej i rozłożył swoje notatki. Julia czuła jego ciepło i zapach potu, który wydawał się ją ekscytować. Zaczęła tłumaczyć mu matematyczne pojęcia, ale jej umysł był gdzie indziej. Nie mogła przestać myśleć o jego ciele, o tym, jak wyglądałby nagi.

Gdy Julia zaczęła mówić o funkcjach trygonometrycznych, Dawid zbliżył się do niej, patrząc na jej usta. Julia poczuła, jak jej serce zaczęło bić jeszcze szybciej, a jej cipka zaczęła robić się wilgotna. Nie mogła uwierzyć w to co się dzieje, ale nie chciała tego przerywać.

“Julio, czy nie przeszkadza Ci, że jestem tak blisko?” spytał Dawid, patrząc jej prosto w oczy.

“Nie, nie przeszkadza mi” odpowiedziała Julia, zbliżając się do niego i cicho szeptem dodając “Chcę byś był jeszcze bliżej”.

Dawid pochylił głowę i pocałował Julię. Pocałunek był głęboki i namiętny, a ich języki zaczęły się plątać. Julia poczuła, jak jej cipka zaczyna się robić co raz bardziej mokra. Nie mogła czekać, by zobaczyć, co się stanie dalej.

Julia zaczęła rozbierać Dawida, odsłaniając jego silną, umięśnioną klatkę piersiową. Dawid zaczął rozplątywać bluzkę Julii, odsłaniając jej delikatne, młode piersi. Julia odczuwała fale przyjemności, gdy Dawid zaczął pocierać jej brodawki, a ona zaczęła masować jego penisa przez spodenki.

Obrazek 2

“Ależ mnie podniecasz” szeptała Julia, patrząc mu prosto w oczy.

“Ty mnie też” odpowiedział Dawid, zdejmując swoje spodenki i odsłaniając swojego twardego, młodego penisa.

Dawid położył Julię na łóżku i zaczął pocierać jej cipkę przez majtki. Julia wydała lekki jęk, gdy czuła, jak jego palce dotykają jej łechtaczki. Dawid zaczął zdejmować jej bieliznę, odsłaniając jej mokrą, gołą cipkę.

“Jesteś piękna, Julio” szeptał Dawid, patrząc na jej cipkę.

“Kocham Cię, Dawid” odpowiedziała Julia, zaczynając masować jego kutas.

Dawid zaczął pocierać jej cipkę, a jego palce zaczęły się zagłębiać w jej mokrej łechtaczce. Julia wydała kolejny jęk, gdy czuła, jak jego palce wchodzą w nią. Czuwała, jak jego palce zaczynają się poruszać wewnątrz niej, a ona zaczyna się coraz bardziej ekscytować.

“Chcę cię, Dawid, chcę Cię wewnątrz siebie” szeptała Julia, patrząc mu prosto w oczy.

Dawid poczuł, jak jego kutas stał się jeszcze twardszy, gdy słyszał te słowa. Zaczął wchodzić w nią, powoli, ale zdecydowanie. Julia wydała głęboki jęk, gdy czuła, jak jego kutas wchodzi w nią, wypełniając ją całkowicie.

Rozpoczęli rytmiczny ruch, a ich ciała zaczęły się zlewać ze sobą. Julia czuła, jak jej cipka zaczęła się kurczyć, a fale przyjemności zaczęły się rozprzestrzeniać po jej ciele.

“Julio, kocham cię” szeptał Dawid, gdy dochodził do finiszu.

“Ja Ciebie też” odpowiedziała Julia, gdy czuła, jak jego sperma wypełniała jej cipkę.

I tak, Julia i Dawid pozostali przyrodnim rodzeństwem, ale ich związek stał się tajemnicą, którą zabrali ze sobą na zawsze. Ich miłość była zbyt silna, aby mogła zostać zapomniana, ale musieli się rozstać, aby ochronić swoją rodzinę.

Obrazek 3
Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *