Grzeszne połączenie – Prawdziwa historia o mnie i siostrze

Ta historia jest całkiem prawdziwa, wielu mi nie uwierzy, więc przejdźmy do rzeczy. Jestem brunetem, mam 19 lat, nazywam się Tomek. Mieszkam z siostrą Laurą, która jest o rok młodsza. Nasi rodzice zmarli w wypadku samochodowym, kiedy miałem 16 lat, a Laura 15. Od tego czasu musieliśmy sobie samodzielnie radzić.

Laura to piękna dziewczyna, ma długie, faliste, kasztanowe włosy i duże, niebieskie oczy. Jej ciało jest doskonale ukształtowane, ma pełne piersi i szczupłe biodra. Często nosiła krótkie spódniczki i bluzki, które podkreślały jej urok.

Jednego wieczoru, kiedy Laura była w łazience, usłyszałem, jak śpiewa pod prysznicem. Jej głos był tak piękny, że nie mogłem odwrócić uwagi. Wyobrażałem sobie, jak woda spływa po jej ciele, obmywając każdy centymetr jej skóry. Nie mogłem przestać myśleć o niej w ten sposób, co mnie bardzo zaskoczyło.

Następnego dnia, kiedy Laura wyszła z domu, przypadkiem natknąłem się na jej dziennik. Byłem ciekaw, co pisze, więc otworzyłem go i zacząłem czytać. To, co znalazłem, zaskoczyło mnie jeszcze bardziej niż moje własne myśli o niej. Laura pisała o mnie, o moim ciele, o moich mięśniach i o tym, jak bardzo chciałaby mnie dotknąć.

Czytanie tego dziennika wzbudziło we mnie niezwykłe pragnienie. Spodnie stały się ciasne, a mój penis zaczął twardnieć. Musiałem się uspokoić, więc poszedłem do łazienki i rozebrałem się. Moje oczy patrzyły na moje odbicie w lustrze, widząc moje mocne ramię i szeroką klatkę piersiową. Moja ręka zaczęła się przesuwać w dół, dotykając mojego penisa. Był twardy jak skała. Zacząłem go masować, wyobrażając sobie, jak to jest, gdy Laura mnie dotyka.

Moje ręce poruszały się szybciej i szybciej, a moje oddechy stały się coraz głębsze. Nagle, odczułem falę przyjemności, która rozprzestrzeniła się po moim ciele. Moje ciało zaczęło drżeć, a moja sperma wytrysnęła z mojego kutasa. To był najsilniejszy orgazm, jaki kiedykolwiek odczuwałem.

Po chwili odzyskałem tchu i uświadomiłem sobie, co zrobiłem. Czułem dobrze, ale wiedziałem, że nie powinienem tego robić. Laura to moja siostra, a ja jestem jej bratem. Nie mogłem pozwolić sobie na takie myśli.

Ale mimo tego, co się stało, nie mogłem przestać myśleć o Laurze. Jej obraz był wciąż w mojej głowie, a moje ciało tęskniło za nią. Wiedziałem, że muszę z nią porozmawiać, ale nie wiedziałem, jak zacząć tę rozmowę.

Następnego dnia, kiedy Laura wróciła z pracy, postanowiłem się z nią porozmawiać. Byłam nerwowy, ale wiedziałem, że muszę to zrobić.

“Laura, muszę z tobą porozmawiać” – powiedziałem, kiedy weszła do pokoju.

Ona spojrzała na mnie z niespodzianką. “Co się stało, Tomek?” – zapytała.

“Przeczytałem twoje dzienniki” – powiedziałem, patrząc jej prosto w oczy.

Laura zaczęła się czerwienić. “Oh, Boże… Nie wiedziałam, że ktoś je przeczyta…” – powiedziałem.

“Nie martw się, nie jestem na ciebie zły” – powiedziałem. “Ja też czuję to samo”.

On wzrok Laury się podniósł, a jej oczy spotkały się z moimi. “Na pewno?” – zapytała.

“Tak, jestem pewien” – powiedziałem. “Nie mogę przestać myśleć o tobie, Laura. Chcę cię dotknąć, chcę poczuć twoje ciało blisko mojego”.

Laura zaczęła się uśmiechać. “Ja czuje to samo” – powiedziała.

Nie czekałem dłużej. Przystąpiłem do niej i pochyliłem się, aby ją pocałować. Jej usta były miękkie i ciepłe, a jej język tańczył z moim. Moje ręce zaczęły przemierzać jej ciało, dotykając jej pełnych piersi i szczupłych bioder.

Laura rozebrała się, odsłaniając mi swoją piękną cipkę. Była wilgotna i gotowa na mnie. Moje palce zaczęły ją masować, a słyszałem, jak Laura wydaje przyjemne odgłosy.

“Chcę cię, Tomek” – szeptała. “Chcę poczuć we mnie Twojego penisa”.

Nie czekałem dłużej. Rozebrałem się i wszedłem w nią, czując, jak jej cipka otacza mojego kutasa. Ruchy naszych ciał stały się coraz szybsze, a oddechy coraz głębsze.

Czułem, jak się zbliżam do orgazmu, a Laura także. Jej ciało zaczęło drżeć, a ona wykrzyknęła moje imię. To było wystarczające, aby mnie przepchnąć przez krawędź. Moja sperma wytrysnęła z mojego kutasa, a jej ciało zaczęło drżeć z przyjemności.

Po chwili spojrzeliśmy na siebie z uśmiechem. Wiedzieliśmy, że to, co zrobiliśmy, było nie do przyjęcia, ale w tym momencie nie miało to znaczenia. Byliśmy szczęśliwi i to było wszystko, co się liczyło.

Od tego dnia, Laura i ja staliśmy się kochankami. Nasze życie stało się pełniejsze i szczęśliwsze, a nasza miłość tylko rosła. Wiemy, że to, co robimy, nie jest akceptowalne przez społeczeństwo, ale nie mieliśmy zamiaru się zmieniać. Nasza miłość jest silniejsza niż wszystko inne, a my jesteśmy szczęśliwi tak, jak jesteśmy.

Postanowiliśmy, że musimy uciec razem i rozpocząć nowe życie w innym mieście. Po miesiącach planowania, udało nam się zebrać wystarczającą ilość pieniędzy i uciec. Zamieszkaliśmy w małym mieszkaniu w nowym mieście, gdzie nikt nas nie znał.

Nasze życie nie było łatwe, ale byliśmy szczęśliwi razem. Laura znajduje pracę w lokalnym sklepie, a ja pracuję jako mechanik samochodowy. Nasza miłość jest silniejsza niż kiedykolwiek i wiemy, że to, co robimy, jest dla nas najlepsze.

Mijają lata, a my nadal jesteśmy razem. Teraz mieszkamy w większym domu i mamy nawet dziecko. Nasze życie jest pełne miłości i szczęścia, a my jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy to osiągnąć mimo wszystkich przeciwności.

To była nasza historia, historia miłości między bratem a siostrą. Nie jest to łatwe, ale jeśli ktoś naprawdę kocha, warto o to walczyć. A my walczyliśmy i wygraliśmy. Teraz mamy to, czego zawsze chcieliśmy: siebie nawzajem i szczęśliwe życie.

Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *