Teściowa ze straponem

Wieczór zaczął się zwyczajnie. Wróciłem z pracy, zmęczony, a moja żona, Anna, przygotowywała kolację. Jej matka, teściowa, którą zawsze nazywałem pani Agnieszka, siedziała przy stole, czytając gazetę.

Anna była piękna, jak zawsze. Jej długie, kasztanowe włosy spadały na plecy, a jej oczy świeciły się ciepłym, brązowym blaskiem. Ubrana była w lekki, jedwabny strój, który podkreślał jej szczupłą sylwetkę i piękne, okrągłe piersi.

Pani Agnieszka również była bardzo atrakcyjna kobietą. Miała krótkie, srebrne włosy i głębokie, niebieskie oczy. Jej ciało zadbane, a piersi były duże i pełne. Ubrana była w elegancką sukienkę, która podkreślała jej kobiecość.

Kiedy siedzieliśmy przy stole i jedliśmy kolację, Anna zaczęła flirtować ze mną. Dotykała mojej ręki, śmiała się z moich dowcipów i patrzyła na mnie z podnieceniem w oczach. Pani Agnieszka również zaczęła zwracać na nas większą uwagę. Jej wzrok przechodził od Anny do mnie, a na jej twarzy pojawił się lekki uśmiech.

Obrazek 1

Po kolacji Anna zaproponowała, żeby iść do sypialni, gdzie napiliśmy się wina. Pani Agnieszka również dołączyła do nas. Siedzieliśmy na łóżku, pijąc wino i rozmawiając. Anna siedziała pomiędzy nami, a ja mogłem czuć ciepło jej ciała i zapach jej perfum.

Nagle Anna zaczęła się ze mną całować. Jej usta były miękkie i ciepłe, a jej język zaczął eksplorować moją jamę ustną. Ja odpowiadałem na jej całowanie, a moje ręce zaczęły przemierzać jej ciało. Pani Agnieszka obserwowała nas z ciekawością, a na jej twarzy pojawił się lekki rumień.

Anna zaczęła mnie rozbierać, a ja również nie byłem obojętny. Jej ciało było piękne, a jej cipka była gładka i wilgotna. Pani Agnieszka również zaczęła się rozbierać. Jej ciało było również piękne, a jej piersi były duże i pełne.

Anna zaczęła masować mojego penisa, a ja zacząłem masować jej cipkę. Pani Agnieszka zaczęła dotykać się sama. Anna włożyła mojego penisa w swoją cipkę, a ja zacząłem ją ruchać.

Nagle, pani Agnieszka wstała i poszła do swojego pokoju. Anna i ja kontynuowaliśmy nasz seks, a ja zacząłem czuć, jak się zbliżam do orgazmu. Anna również zaczęła wydać głośne odgłosy przyjemności, a jej ciało zaczęło się trząść z wrażenia.

Kiedy skończyliśmy, Anna zauważyła, że pani Agnieszka wróciła do pokoju z czymś w ręku. To był strapon. Anna i ja byliśmy zaskoczeni, ale również podnieceni. Pani Agnieszka zaczęła przymierzać strapona, a jej oczy były pełne pożądania.

Nagle Anna zaczęła całować panią Agnieszkę, a ja zacząłem dotykać jej piersi. Następnie ku mojemu zaskoczeniu, Pani Agnieszka zaczęła wkładać strapona w moją odbytnicę, a ja zacząłem czuć, jak się rozszerza. Początkowo było trochę bolesne, ale szybko zaczęło przynosić przyjemność.

Obrazek 2

Pani Agnieszka zaczęła się rytmicznie poruszać, a ja zacząłem wydać głośne odgłosy przyjemności.. Teściowa zaczęła się poruszać coraz szybciej, a ja zacząłem czuć, jak się zbliżam do orgazmu.

Nagle, pani Agnieszka wycofała strapona z mojej odbytnicy i zaczęła dotykać mojego penisa. Pani Agnieszka skierowała mojego penisa w stronę Anny, a sperma zaczęła się wyciekać na jej ciało.

Anna zaczęła masować spermę po swoim ciele. Pani Agnieszka zaczęła całować Annę, a ja zacząłem dotykać jej piersi. Wszyscy trzej zaczęliśmy się całować i dotykać, a nasze ciała były pełne przyjemności i pożądania.

To była niesamowita noc, pełna seksu i przyjemności. Nie spodziewaliśmy się, że nasze życie seksualne stanie się tak emocjonujące, ale teraz wiemy, że wszystko jest możliwe, jeśli tylko się otworzymy na nowe doświadczenia.

Po naszej niesamowitej nocy we troje, Anna, pani Agnieszka i ja zaczęliśmy eksperymentować z nowymi rzeczami w naszym życiu seksualnym. Pani Agnieszka zaczęła regularnie używać strapona, a ja zacząłem cieszyć się tym bardziej niż myślałem.

Anna zaczęła używać różnych zabawek seksualnych, takich jak wibratory i pas cnoty. Lubiła, kiedy ja używałem ich na niej, a ona wydała głośne odgłosy przyjemności. Pani Agnieszka również zaczęła używać zabawek seksualnych, a ja lubiłem patrzeć, jak się masturbuje.

Obrazek 3
Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *