Nasz nowy dom

Małżeństwo Agnieszki i Piotra należało do tych, które mogły pochwalić się prawdziwą harmonią. Po wielu latach wspólnego życia, nadal czuli do siebie silne pożądanie i głęboką miłość. Niedawno kupili nowy dom poza miastem, wspaniałą posiadłość z dużą działką i luksusową łaźnią z basenem i pokojem rozrywkowym ze stołem bilardowym.

Tego wieczoru, po dniu spędzonym na rozpakowywaniu pudeł i umeblowaniu domu, Agnieszka i Piotr postanowili odpocząć w ich nowym, prywatnym raju. Wkroczyli do łaźni, gdzie ciepłe światło odbijało się od powierzchni basenu, tworząc rozmaite, tańczące kształty na ścianach.

Agnieszka, zdejmując swój pulower, uśmiechnęła się do Piotra, odsłaniając swój delikatny biustonosz. “Czy pamiętasz, jak kiedyś marzyliśmy o takim miejscu, gdzie moglibyśmy być tylko my dwoje?” – zapytała, zbliżając się do niego.

Obrazek 1

Piotr, podziwiając piękno swojej żony, odpowiedział: “Jak mógłbym by zapomnieć? Teraz to już nasze własne, prywatne miejsce, gdzie możemy cieszyć się sobą nawzajem.”

Agnieszka delikatnie dotknęła ramienia Piotra, a jej palce prześlizgnęły się po jego plecach, zatrzymując się na klamrze spodenek. Rozwiązała je, odsłaniając jego mocne, muskularne pośladki. “Masz tak piękny tyłeczek” – szeptała, całując go w kark.

Piotr, podniecony dotykami Agnieszki, odwrócił się do niej i zaczął rozpinać jej sukienkę. Jego oczy błyszczały pożądaniem, gdy odsłonił jej wąskie biodra i okrągłe uda. “A ty masz tak piękną cipkę” – odpowiedział, przesuwając palce wzdłuż jej wilgotnych warg sromowych.

Agnieszka jęknęła z przyjemności, gdy czuła dotyk Piotra. Jej ciało drżało z podniecenia, a jej cipka zaczęła robić się coraz bardziej wilgotna. “Chcę poczuć w sobie Twojego penisa” – szeptała, spoglądając na jego masywne uda.

Piotr, nie mogąc dłużej opierać się pożądaniu, zdjął resztę swoich ubrań, odsłaniając penisa. Zachwycona widokiem Agnieszka, zaczęła masować jego kutasa, delikatnie poruszając ręką do tyłu i do przodu.

Piotr, zachwycony dotykami Agnieszki pocałował, głęboko i namiętnie. Jego język tańczył z jej językiem, podczas gdy jego ręce przemierzające jej ciało, zatrzymały się na jej piersiach. Masował jej brodawki, czując, jak one twardnieją pod jego dotykiem.

Agnieszka, zachęcona jego pocałunkami, uwolniła się od niego i weszła do basenu. Woda, którą dosięgła jej piersi, dodatkowo podniecała ją. “Chodź, dołącz do mnie” – powiedziała patrząc na Piotra zachęcająco.

Piotr, nie mogąc odmówić takiej propozycji, wszedł do basenu i płynął ku swojej żonie. Gdy dotarł do niej, Agnieszka otaczała go nogami, ściągając go bliżej. Ich ciała zetknęły się, a Piotr czuł, jak jego kutas dotykał jej wilgotnej cipki.

Obrazek 2

Agnieszka, nie mogąc dłużej czekać, uniosła biodra, pozwalając Piotrowi wsunąć penisa w jej cipkę. Objęła go mocno, a ich ruchy stały się coraz szybsze i bardziej namiętne. Woda w basenie kołysała się w rytm ich miłości.

Piotr, czując jak Agnieszka coraz bardziej się rozluźnia, zaczął głębiej wsuwać swój kutas w jej cipkę. Jego ręce trzymały ją za pośladki, a ich ciała zlewały się w jedno. Agnieszka krzyczała z przyjemności, a jej orgazm zbliżał się coraz bardziej.

“O Boże, Piotr, kocham cię tak bardzo” – szeptała, gdy fala przyjemności przechodziła przez jej ciało. Piotr, czując jak jej łechtaczka ściska jego penisa, nie mógł już dłużej opierać się i wytryskał gorącą spermę w jej głębi.

Po chwili, gdy ich oddech wrócił do normy, wyszli z basenu i udali się do pokoju relaksacyjnego. Tam, na miękkiej kanapie obok stołu bilardowego, kontynuowali swoją miłość, ciesząc się sobą nawzajem i odkrywając nowe sposoby na podniecenie.

Tak spędzili wieczór, korzystając z każdej okazji, by wyrazić swoją miłość i pożądanie. Ich nowy dom stał się miejscem, w którym mogli swobodnie eksplorować swoje fantazje i cieszyć się sobą nawzajem, tworząc nowe wspomnienia w tym prywatnym, pełnym miłości raju.

Obrazek 3
Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *