Ulubiona szkoła języka angielskiego

W szkole średniej w małym miasteczku, gdzie wszyscy się znali, była jedna nauczycielka, która wyróżniała się spośród innych. Miała na imię Monika była nauczycielką języka angielskiego. Była kobietą w średnim wieku, ale miała tajemniczy urok, który przyciągał uczniów. Jej długie, kasztanowe włosy, głębokie, niebieskie oczy i pełne usta czyniły ją obiektem pożądania wielu nastolatków.

Jednym z nich był Janek, 18-latek, który miał problemy z angielskim. Pewnego dnia po lekcji, Monika poprosiła go o zostanie na dodatkową konsultację. Janek, który od dawna marzył o sam na sam z nią, zgodził się z bez wahania.

Gdy wszyscy opuścili salę, pani Monika zamknęła drzwi i skierowała się do Janka z uśmiechem.

“Janek, wiem, że masz problemy z angielskim, ale sądzę, że mogę ci w tym pomóc.” – powiedziała, podchodząc do niego.

Janek czuł, jak jego serce zaczyna bić szybciej, gdy zauważył, jak duży dekolt ma jej bluzka.

“Mogę ci również pomóc z innymi rzeczami.” – dodała ona, przyglądając się mu spod rzęs.

Janek nie mógł uwierzyć w to, co słyszy.

“Co… co ma Pani na myśli?” – zapytał, czując, jak jego kutas zaczyna się napinać się w spodniach.

Monika przeszła obok niego, delikatnie przejeżdżając palcem po jego ramieniu. “Mam na myśli, że mogę ci pokazać, jak używać języka w bardziej praktyczny sposób.” – powiedziała, zatrzymując się za nim. Janek odwrócił się, spoglądając na nią z zachwytem.

“Ale musisz obiecać, że to zostanie między nami.” – dodała ona, patrząc mu prosto w oczy.

Janek kiwał głową, nie mogąc uwierzyć w to, co się dzieje. Pani Monika zbliżyła się do niego, przyciągając jego twarz do siebie i całując go głęboko. Janek czuł jak jego penis staje się coraz twardszy.

Pani Monika rozpoczęła rozpinanie jego spodni, a Janek pomógł jej z paskiem. Monika spuściła jego spodnie i bokserki z komiksowymi postaciami.

“Och, Janek, jesteś tak twardy.” – powiedziała, delikatnie dotykając jego penisa. Janek zacisnął zęby, czując falę przyjemności przebiegającą przez jego ciało.

Pani Monika opuściła się na kolana i wzięła jego kutasa w usta. Janek zaczął szeptać, czując, jak jej ciepły, mokry język obejmuje jego członka. Ona zaczęła go ssać, rytmicznie poruszając głową do tyłu i do przodu. Janek czuł, jak się zbliża do orgazmu, ale chciał, by to trwało jak najdłużej.

“Pani Monika, muszę… muszę wytrysnąć.” – powiedział, z trudem wydając słowa. Ona oderwała się od niego, uśmiechając się do niego. “Nie martw się, Janek. To tylko początek.” – powiedziała, wstając i prowokacyjnie przechodząc do biurka.

Janek spoglądał na nią z zachwytem, czekając na to, co nastąpi. Pani Monika otworzyła szufladę biurka i wyciągnęła z niej mały wibrator. “Chcesz zobaczyć, jak korzystam z tego, Janek?” – zapytała, patrząc na niego z podnieceniem. Janek kiwał głową, nie mogąc oderwać oczu od sprzętu w jej ręce.

Pani Monika podniosła swoją sukienkę, odsłaniając swoją cipkę. Janek mógł zobaczyć, jak jest mokra i gotowa na przyjemność. Po chwili włożyła wibrator między swoje uda i włączyła go. Janek słyszał, jak jej oddech staje się coraz szybszy, a ona sama jest coraz bardziej podniecona.

“Chcesz się do mnie przyłączyć, Janku?” – zapytała, patrząc na niego z podnieceniem. Janek kiwał głową, nie mogąc czekać na to, by dotknąć jej ciała. Pani Monika wyłączyła wibrator i podeszła do niego, przyciągając jego twarz do siebie i całując go głęboko.

“Chcę, byś mnie wziął, Janku.” – powiedziała, spoglądając na niego z pożądaniem. Janek wiedział, że jest gotowy na to, co nastąpi.

Janek spoglądał na panią Monika z pożądaniem, czując, jak jego kutas tętni z pragnienia. Ona rozpoczęła rozpinanie swojej sukienki, odsłaniając swoje piękne, dojrzałe ciało. Janek mógł zobaczyć, jak jej piersi wychylają się z bielizny, a cipka jest mokra i gotowa na przyjemność.

Pani Monika wsiadła na biurko, rozstawiając nogi i odsłaniając swoją cipkę. “Chcę, byś mnie wziął teraz, Janku.” – powiedziała, patrząc na niego z podnieceniem. Janek przysunął się do niej, dotykając jej ciała. Czuł, jak jej skóra jest gorąca i miękka, a ona sama szeptała z przyjemności.

Janek zaczął całować jej szyję, a ona odwróciła głowę, by dać mu dostęp. Delikatnie dotknął jej piersi, czując, jak ona zaciska zęby z przyjemności. Janek rozpoczął rozpinanie jej bielizny, odsłaniając jej twarde, różowe brodawki. Zaczął ssać i lizać je, a ona zaczęła cicho stękać.

“Och, Janek, to takie przyjemne.” – powiedziała, przyciągając jego twarz do siebie. Janek kontynuował całowanie i dotykanie jej ciała, a ona sama stawała się coraz bardziej podniecona. Pani Monika rozpoczęła masowanie jego twardego penisa.

“Chcę, byś we mnie wszedł, Janku.” – powiedziała, patrząc na niego z pożądaniem. Janek kiwał głową, nie mogąc czekać na to, by wejść w jej ciepłą, mokrą cipkę. Po sekundzie wszedł w nią, czując, jak zaciska się wokół jego penisa.

Pani Monika zaczęła poruszać biodrami, a Janek również zaczął poruszać się w rytmie. Szeptali razem, czując, jak ich ciała łączą się ze sobą. Janek czuł, jak się zbliża do orgazmu, ale chciał, by to trwało jak najdłużej.

“Och, Janek, jesteś tak dobry.” – powiedziała pani Monika, przyciągając jego twarz do siebie i całując go głęboko. Janek kontynuował ruchy, czując, jak ona staje się coraz bardziej podniecona.

“Och, Janek, dochodzę.” – powiedziała, zaciskając się wokół niego. Janek czuł, jak jej ciało drży z orgazmu, a on sam był na granicy.

“Och, Janek, spuść się we mnie.” – powiedziała, patrząc na niego z pożądaniem. Janek czuł, jak jego ciało napina się, i po chwili wytrysnął gorącą, obfitą spermę w jej ciepłą, mokrą cipkę.

Pani Monika obejmowała go, całując go głęboko.

“To było niesamowite, Janek.” – powiedziała, uśmiechając się do niego.

Janek kiwał głową, nie mogąc uwierzyć w to, co się stało.

Ubrali się i pani Monika poprosiła go, by zachował to w tajemnicy. Janek kiwał głową, obiecując, że nic nie powie. Wyszedł z sali, czując, jak jego serce bije szybciej od przygody, którą przeżył.

Od tego dnia, Janek miał już nie tylko lepsze oceny z angielskiego, ale również niezapomnianą przygodę, która na zawsze pozostała w jego pamięci.

Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *