Nieziemskie obciąganie przez nauczycielkę w szkole

W szkole średniej uczyła piękna i uwodzicielska nauczycielka, pani Monika. Miała długie, faliste włosy, które opadały na jej delikatne ramiona, i oczy tak głębokie, że można się w nich utopić. Jej ciało było doskonale ukształtowane, a ubrania, które nosiła, podkreślały jej kobiecość.

Jednym z jej uczniów był młody i przystojny Tomasz. Miał 18 lat, wysoki wzrost i atletyczną budowę ciała. Jego oczy były pełne pożądania, każdego dnia, gdy patrzył na swoją nauczycielkę. Ona zaś, zauważywszy jego zainteresowanie, postanowiła go nieco prowokować.

Pewnego dnia, gdy wszyscy uczniowie opuszczali salę lekcyjną, pani Monika poprosiła Tomasza, by jeszcze chwilę został. Kiedy reszta uczniów wyszła, zamknęła drzwi i zwróciła się do niego z uśmiechem na twarzy:

“Tomku, wiem, że ciągle na mnie spoglądasz. Czy naprawdę aż tak Ci się podobam?” – zapytała, przesuwając się bliżej niego.

Tomasz poczuł, jak jego serce zaczęło bić szybciej.

Obrazek 1

“Tak, pani Moniko. Jesteś tak piękna i uwodzicielska, że nie mogę oderwać od Ciebie oczu” – odpowiedział szczerze.

Nauczycielka uśmiechnęła się i delikatnie dotknęła jego twarzy. “Dobrze, więc przekonajmy się czy to prawda” – powiedziała i wzięła go za rękę, prowadząc do swojego schowka w klasie.

Gdy weszli do środka, pani Monika zamknęła drzwi i powoli zaczęła się rozbierać. Tomasz patrzył na nią z pożądaniem, czując, jak jego kutas zaczyna się powiększać w spodniach. Nauczycielka zaczęła się rozbierać, odsłaniając swoje doskonale ukształtowane ciało. Jej piersi były duże i elastyczne, a brzuch płaski. Na jej ciele nie było ani jednego zbędnego kilograma.

“Podobam Ci się?” – zapytała, zatrzymując się na sekundę.

“Tak, pani Moniko. Jesteś niesamowita” – odpowiedział Tomasz, nie mogąc oderwać oczu od jej ciała.

Nauczycielka uśmiechnęła się i powoli zaczęła schodzić na kolana przed swoim uczniem. Rozwiązała spodnie, odsłaniając jego twardego członka. Zaczęła go masować, a potem powoli wzięła go do ust. Tomasz odczuwał fale przyjemności, gdy jego nauczycielka zaczęła mu obciągać.

“Czujesz to, Tomasz? Czy to Ci się podoba?” – zapytała, patrząc na niego z podniesionymi do góry oczami.

“Tak, pani Moniko. To jest niesamowite” – odpowiedział, odczuwając, jak jego kutas staje się jeszcze twardszy.

Nauczycielka kontynuowała swoje obciąganie, aż Tomasz odczuł, jak się zbliża do orgazmu. “Pani Moniko, nie wytrzymam dłużej” – powiedział.

Obrazek 2

Ona uśmiechnęła się i powiedziała: “Dobrze, więc teraz musisz mnie wyruchać”.

Tomasz, podniecony słowami swojej nauczycielki, delikatnie pochylił ją nad biurko. Pani Monika czuła jego ręce na swoim ciele. Jej cipka była już mokra od pożądania.

Tomasz powoli wsuwał swoje palce w jej wilgotną cipkę, rozgrzewając ją do dalszych zabaw. Pani Monika lekko stękała, gdy jego palce poruszały się w jej łechtaczce.

“Tomasz, chcę Cię w sobie poczuć” – szeptała, patrząc na niego z pożądaniem.

Tomasz nie zważał długo i wsunął penisa w jej wilgotną cipkę, zaczął ją powoli ruchać. Pani Monika jęczała coraz głośniej, gdy jego kutas wchodził w nią coraz głębiej.

“Tak, tak… Dobrze, Tomku. Nie przestawaj” – szeptała, trzymając się jego ramion.

Tomasz kontynuował swoje ruchy, coraz szybciej i mocniej wsuwając się w jej cipkę. Pani Monika odczuwała fale przyjemności, gdy jego kutas dotykał najbardziej wrażliwych miejsc w jej łechtaczce.

Tomasz, odczuwając, jak się zbliża do kulminacji, zaczął poruszać się jeszcze szybciej i mocniej. Pani Monika jęczała co raz dłużej. Jej cipka ściskała się wokół jego kutasa, prowokując go do wybuchu.

“Pani Moniko, nie wytrzymam dłużej” – powiedział, odczuwając, jak jego sperma zaczyna się wyciskać z jego kutasa.

Nauczycielka, odczuwając, jak jego ciepła sperma wlewa się do jej cipki, odczuła kolejny orgazm. Jej ciało drgało z przyjemności, gdy Tomasz wyciskał ostatnie krople swojej spermy do jej łechtaczki.

Po chwili, gdy oboje odzyskali dech, pani Monika delikatnie usunęła jego kutasa z jej cipki i powoli położyła się na biurku. Tomasz, patrząc na nią z uśmiechem na twarzy, ułożył się obok niej.

“To było niesamowite, Tomku. Dziękuję Ci za ten niezapomniany moment” – powiedziała, delikatnie dotykając jego twarzy.

“To ja dziękuję, pani Moniko. To było najlepsze, co kiedykolwiek przeżyłem” – odpowiedział, całując ją delikatnie w usta.

I tak zakończyła się ich nieziemska przygoda pełna pożądania i namiętności. Od tego dnia, ich relacja stała się jeszcze bardziej intymna i pełna zaufania. I choć wiedzieli, że ich związek jest zakazany, nie mogli oparci się wzajemnemu pożądaniu i tajemnicy, którą dzielili.

Obrazek 3
Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *