Nowa przyjaciółka do seksu

Kamil, młody i przystojny student informatyki, przygotowywał się do nadchodzącego egzaminu z programowania. Jego przyjaciółka ze studiów, Ola, również studiowała informatykę i była znana ze swojej inteligencji i urody. Ola miała długie, kasztanowe włosy, piękne, zielone oczy i ciało, które mogłaby zazdrościć każda kobieta.

Kiedy Kamil i Ola spotkali się w bibliotece, aby razem nauczyć się do egzaminu, Kamil nie mógł odciągnąć wzroku od jej przylegającej bluzki i spódnicy. Ola zauważyła, jak Kamil ją podgląda i uśmiechnęła się do niego, co jeszcze bardziej podnieciło Kamila.

Po kilku godzinach nauki, Kamil zaczął czuć się zmęczony i rozpraszał się coraz bardziej. Ola zauważyła to i zaproponowała, aby zrobili krótką przerwę. Kamil się zgodził i oboje wstali, aby się rozluźnić.

Ola podeszła do Kamila i zaczęła masować mu plecy. Kamil poczuł, jak jego ciało zaczyna się rozluźniać i jego umysł zaczął wypełniać się myślami o Oli. Ola zauważyła, jak Kamil zaczął się pobudzać i uśmiechnęła się do niego, mrużąc oczyma.

Obrazek 1

“Czy to Ci pomogło?” – zapytała Ola, szeptem.

“Tak, czuję się dużo lepiej” – odpowiedział Kamil, z trudem ukrywając swoje pobudzenie.

Ola przesunęła się bliżej Kamila i zaczęła go całować w szyję. Kamil poczuł, jak jego krew zaczyna się przyspieszać i jego penis zaczął się twardnieć. Ola zauważyła to i zaczęła delikatnie masować jego spodnie.

“Czy to ci się podoba?” – zapytała Ola, szeptem.

“Tak, czuję się jeszcze lepiej” – odpowiedział Kamil, zaczynając oddychać coraz szybciej.

Ola spojrzała na Kamila z żądzą w oczach i zaczęła rozpinać jego spodnie. Kamil nie mógł uwierzyć, co się dzieje, ale nie chciał, aby to się skończyło. Ola wyjęła ze spodni i zaczęła masować jego twardego penisa.

“Czy chcesz, abym ci pomogła się rozluźnić jeszcze bardziej?” – zapytała Ola, szeptem.

“Tak, chcę” – odpowiedział Kamil, z trudem kontrolując swoje oddechy.

Ola uklękła się przed Kamil i wzięła jego penis do ust. Kamil poczuł, jak jego ciało zaczyna się napinać i jego oddech staje się coraz szybszy. Ola zaczęła się poruszać do przodu i do tyłu, masując jego penisa swoim językiem i ustami.

Obrazek 2

Kamil nie mógł uwierzyć, jak dobrze się czuje i jak bardzo podnieca go Ola. Ona kontynuowała swoje ruchy, aż Kamil nie mógł już wytrzymać i wytryskał do jej ust. Ola połknęła wszystko i uśmiechnęła się do niego, mrużąc oczyma.

“Czy się teraz czujesz lepiej?” – zapytała Ola.

“Tak, teraz się czuję znakomicie” – odpowiedział Kamil, z uśmiechem na twarzy.

Ola i Kamil wstali i kontynuowali naukę, ale teraz Kamil miał trudność ze skupieniem się na czymkolwiek innym niż Oli. Ona również wydawała się być bardziej rozluźniona i szczęśliwa.

Po kilku godzinach dalszej nauki, Kamil i Ola zdecydowali, że nauczyli się już wystarczająco dużo i mogą zakończyć dzisiejszą sesję. Kamil zebrał swoje rzeczy i podążył za Olą w kierunku wyjścia.

Po opuszczeniu biblioteki, Kamil i Ola spacerowali razem w kierunku domu Oli. Kamil nie mógł przestać myśleć o tym, co się stało wcześniej i jak bardzo podnieca go Ola. Ola również wydawała się być bardziej rozluźniona i szczęśliwa.

Kiedy dotarli do domu Oli, Kamil zapytał, czy może jeszcze trochę zostać i pomóc jej w nauce. Ola się zgodziła i zaprosiła Kamila do środka.

Kiedy weszli do domu, Ola zaprowadziła Kamila do swojego pokoju i zamknęła drzwi. Kamil poczuł, jak jego serce zaczyna bić szybciej i jego ciało zaczyna się napinać. Ola podeszła do Kamila i zaczęła go całować.

Kamil odpowiedział na jej całusy z żądzą i zaczął rozpinać jej bluzkę. Ola nie przeszkadzała mu i pozwoliła mu zdjąć jej bluzkę i bieliznę. Kamil zachwycił się pięknem jej ciała i zaczął całować jej szyję i piersi.

Obrazek 2

Ola zaczęła stękać z przyjemności i zaczęła rozpinać spodnie Kamila. Kamil nie chciał już czekać i zaczął rozbierać się, aż oboje byli nago.

Kamil ułożył Olę na łóżku i zaczął całować jej ciało, od piersi do brzucha, aż w końcu dotarł do jej cipki. Ola zaczęła stękać głośniej i zaczęła się poruszać w rytm jego języka.

Kamil kontynuował swoje ruchy, aż Ola osiągnęła orgazm i zaczęła drżeć z przyjemności. Kamil nie chciał jednak kończyć i zaczął masować jej tyłeczek, aż w końcu dotarł do jej drugiej dziurki.

Ola zaczęła stękać jeszcze głośniej i zaczęła się poruszać w rytm jego palców. Kamil zaczął wsuwać coraz więcej palców i masować coraz szybciej, aż w końcu Ola osiągnęła kolejny orgazm.

“To było niesamowite” – powiedział Kamil.

“Tak, było niesamowite” – odpowiedziała Ola, z uśmiechem na twarzy.

Kamil i Ola wiedzieli, że to, co się stało między nimi, było tylko szybkim numerkiem, ale oboje czuli, że to było coś specjalnego i że to ich zbliżyło do siebie. Od tej pory, Kamil i Ola byli bliżsi niż kiedykolwiek i kontynuowali swoją przyjaźń, ale z większą intymnością i zaufaniem.

Obrazek 3
Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *