Czas wolny

Olek, młody taksówkarz z Wrocławia, miał zwyczajny dzień pracy. Podczas jednego z przejazdów, zobaczył na przystanku ładną dziewczynę. Miała długie, kasztanowe włosy i piękne, niebieskie oczy. Olek zatrzymał się i otworzył dla niej drzwi. Dziewczyna wsiadła do taksówki i poprosiła o przejazd do domu.

“Cześć, nazywam się Olek. Długo mieszkasz we Wrocławiu?” – zapytał Olek, spoglądając na nią w lusterko wsteczne.

“Nie, przeprowadziłam się dosyć niedawno” – odpowiedziała z uśmiechem.

Podczas przejazdu, Olek i Kasia rozmawiali o różnych rzeczach. Olek dowiedział się, że Kasia ma 18 lat i że przeprowadziła się do Wrocławia, aby rozpocząć studia. Olek czuł, że coś w niej budzi jego zainteresowanie. Była młoda, ale bardzo pewna siebie i niezależna.

Obrazek 1

Kiedy dotarli do celu, Kasia podziękowała Olkowi za przejazd i wyszła z taksówki. Olek czuł, że musi ją zobaczyć ponownie. Zapytał ją więc, czy nie chciałaby się z nim spotkać w weekend. Kasia się uśmiechnęła i przystała na randkę.

W weekend, Olek i Kasia spotkali się w parku. Rozmawiali o różnych rzeczach, śmiali się i bawili się jak prawdziwe dzieci. Kiedy słońce zaczęło zachodzić, Olek wziął Kasię w objęcia i pocałował ją. Kasia odpowiedziała na jego całusy z taką samą pasją.

Sprawy między nimi szybko się rozwijały. Olek i Kasia zaczęli spędzać ze sobą coraz więcej czasu. Ich uczucia do siebie rosły z każdym dniem. Olek czuł, że jest gotów na krok dalej w ich związku.

Pewnego wieczoru, Olek i Kasia znaleźli się w jego mieszkaniu. Rozpoczęli od miłej rozmowy, ale szybko przenieśli się do bardziej intymnych zagadnień. Olek poczuł, jak jego penis zaczyna twardnieć, gdy Kasia zaczęła go dotykać. Kasia zauważyła to i zaczęła go masować przez spodnie. Olek odczuwał coraz większe podniecenie.

“Czy Ci się to podoba?” – zapytała Kasia, spoglądając na niego z rozpuszczonym uśmiechem.

“Tak, zdecydowanie” – odpowiedział Olek z trudem kontrolując swój oddech.

Obrazek 2

Kasia zaczęła rozpinać spodnie Olka i wzięła jego penisa w rękę. Zaczęła go masować powoli, ale z coraz większą intensywnością.

“Chcesz, abym wzięła go do buzi?” – zapytała Kasia, spoglądając na niego z uśmiechem.

“Tak, proszę” – odpowiedział Olek z trudem kontrolując swój oddech.

Kasia zaczęła się schylać i wzięła penisa Olka do ust. Zaczęła go ssać powoli, ale z coraz większą intensywnością. Olek czuł, że jest bliski orgazmu.

“Aaaah, jesteś tak dobra” – krzyknął Olek, gdy Kasia kontynuowała swoją pracę.

Olek nie wytrzymał długo i trysnął do ust Kasii. Kasia połknęła jego spermę i uśmiechnęła się do niego. Olek spojrzał na nią z podziwem i wziął ją w objęcia.

“To było niesamowite” – powiedział Olek, całując ją na czoło.

Kasia uśmiechnęła się i odpowiedziała: “To było niesamowite, ale to jeszcze nic. Czekają na nas jeszcze inne doznania”.

Obrazek 3
Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *