Czas wolny

Olek, młody taksówkarz z Wrocławia, miał zwyczajny dzień pracy. Podczas jednego z przejazdów, zobaczył na przystanku ładną dziewczynę. Miała długie, kasztanowe włosy i piękne, niebieskie oczy. Olek zatrzymał się i otworzył dla niej drzwi. Dziewczyna wsiadła do taksówki i poprosiła o przejazd do domu.

“Cześć, nazywam się Olek. Długo mieszkasz we Wrocławiu?” – zapytał Olek, spoglądając na nią w lusterko wsteczne.

“Nie, przeprowadziłam się dosyć niedawno” – odpowiedziała z uśmiechem.

Podczas przejazdu, Olek i Kasia rozmawiali o różnych rzeczach. Olek dowiedział się, że Kasia ma 18 lat i że przeprowadziła się do Wrocławia, aby rozpocząć studia. Olek czuł, że coś w niej budzi jego zainteresowanie. Była młoda, ale bardzo pewna siebie i niezależna.

Kiedy dotarli do celu, Kasia podziękowała Olkowi za przejazd i wyszła z taksówki. Olek czuł, że musi ją zobaczyć ponownie. Zapytał ją więc, czy nie chciałaby się z nim spotkać w weekend. Kasia się uśmiechnęła i przystała na randkę.

W weekend, Olek i Kasia spotkali się w parku. Rozmawiali o różnych rzeczach, śmiali się i bawili się jak prawdziwe dzieci. Kiedy słońce zaczęło zachodzić, Olek wziął Kasię w objęcia i pocałował ją. Kasia odpowiedziała na jego całusy z taką samą pasją.

Sprawy między nimi szybko się rozwijały. Olek i Kasia zaczęli spędzać ze sobą coraz więcej czasu. Ich uczucia do siebie rosły z każdym dniem. Olek czuł, że jest gotów na krok dalej w ich związku.

Pewnego wieczoru, Olek i Kasia znaleźli się w jego mieszkaniu. Rozpoczęli od miłej rozmowy, ale szybko przenieśli się do bardziej intymnych zagadnień. Olek poczuł, jak jego penis zaczyna twardnieć, gdy Kasia zaczęła go dotykać. Kasia zauważyła to i zaczęła go masować przez spodnie. Olek odczuwał coraz większe podniecenie.

“Czy Ci się to podoba?” – zapytała Kasia, spoglądając na niego z rozpuszczonym uśmiechem.

“Tak, zdecydowanie” – odpowiedział Olek z trudem kontrolując swój oddech.

Kasia zaczęła rozpinać spodnie Olka i wzięła jego penisa w rękę. Zaczęła go masować powoli, ale z coraz większą intensywnością.

“Chcesz, abym wzięła go do buzi?” – zapytała Kasia, spoglądając na niego z uśmiechem.

“Tak, proszę” – odpowiedział Olek z trudem kontrolując swój oddech.

Kasia zaczęła się schylać i wzięła penisa Olka do ust. Zaczęła go ssać powoli, ale z coraz większą intensywnością. Olek czuł, że jest bliski orgazmu.

“Aaaah, jesteś tak dobra” – krzyknął Olek, gdy Kasia kontynuowała swoją pracę.

Olek nie wytrzymał długo i trysnął do ust Kasii. Kasia połknęła jego spermę i uśmiechnęła się do niego. Olek spojrzał na nią z podziwem i wziął ją w objęcia.

“To było niesamowite” – powiedział Olek, całując ją na czoło.

Kasia uśmiechnęła się i odpowiedziała: “To było niesamowite, ale to jeszcze nic. Czekają na nas jeszcze inne doznania”.

Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *