Czas wolny w wakacje

W gorący letni dzień, w małym miasteczku położonym nad rzeką, dwójka nastolatków, Sandra i Olaf, spędzała wolny czas. Ich serca biły szybciej niż zazwyczaj, gdyż oboje odkrywali nowe uczucia i emocje, które towarzyszą młodzieńczemu zauroczeniu.

Sandra była piękną dziewczyną o długich, kasztanowych włosach i oczach koloru migdałów. Jej twarz ozdabiały delikatne rysy, a usta były pełne i miękkie. Olaf natomiast był przystojnym chłopakiem o krótkich, czarnych włosach i głębokich, niebieskich oczach. Jego ciało było silne i dobrze zbudowane, co było wynikiem wielu godzin spędzonych w siłowni.

W tym dniu para postanowiła wybrać się na piknik do lasu, który znajdował się niedaleko rzeki. Sandra przygotowała kosz z jedzeniem i napojami, a Olaf zajął się zapewnieniem koca i innych rzeczy potrzebnych do wygodnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Gdy dotarli do lasu, Olaf rozpoczął poszukiwania idealnego miejsca dla ich pikniku. W końcu znaleźli ładną polanę ocienioną przez drzewa, gdzie rozłożyli koc i usiedli obok siebie. Sandra rozpakowała jedzenie, a Olaf podziwiał jej piękno.

“Sandra, jesteś tak piękna,” powiedział Olaf, trzymając jej dłoń.

Sandra uśmiechnęła się i odwróciła wzrok od jedzenia, patrząc Olafowi w oczy. “Dziękuję, Olaf. To miłe, że tak o mnie myślisz.”

Wtedy Olaf zbliżył się do niej i pocałował ją w usta. Sandra odpowiedziała na ten pocałunek, czując jak ich serca biją coraz szybciej. Pocałunek stawał się coraz bardziej namiętny, a ich ręce zaczęły eksplorować ciała drugiej osoby.

Sandra delikatnie prześlizgnęła rękę po klatce piersiowej Olafa, czując jego mięsiste mięśnie. Olaf natomiast obejmował jej biodra, przyciągając ją do siebie. Sandra odczuła, jak jego penis zaczyna się rozprężać w spodniach, co ją podniecało.

“Czy jesteś pewna, Sandra?” pytał Olaf, zatrzymując się na chwilę.

Sandra spojrzała mu w oczy i wiedziała, że jest gotowa na kolejny krok. “Tak, Olaf. Chcę być z tobą tu i teraz.”

Wtedy Olaf zaczął delikatnie rozpinać jej bluzkę, odsłaniając biały biustonosz, który podkreślał jej pełne i młode piersi. Sandra zaczęła trząść się z pożądania, gdy Olaf zaczął całować jej szyję i ramiona. Jego ręce przesuwały się po jej ciele, docierając do jej spódnicy i przesuwając ją w górę.

Sandra odczuwała coraz większe podniecenie, gdy Olaf dotykał jej wrażliwych miejsc. Jego palce przesuwały się po jej wilgotnej cipce przez bieliznę, rozbudzając w niej pragnienie i pożądanie. Sandra lekko stękała, gdy Olaf zaczął delikatnie masować jej łechtaczkę, powodując, że jej ciało zaczęło drgać z przyjemności.

“Oh, Olaf… to takie przyjemne,” szeptała Sandra, gdy jej oddech stawał się coraz szybszy i płytszy.

Olaf kontynuował swój dotyk, i był coraz bardziej podniecony widokiem Emmy, która oddawała się przyjemności. Jego penis był teraz w pełni rozprężony i tętnił w spodniach, pragnąc uwolnienia.

W końcu Olaf nie wytrzymał i rozpoczął rozpinanie swoich spodni, odsłaniając swojego twardego i penisa. Sandra spojrzała na niego z zachwytem i pożądaniem, chcąc go dotknąć i poczuć w sobie.

Olaf zbliżył się do niej i delikatnie wszedł w nią, czując jak jej ciało otacza jego penisa. Sandra lekko krzyknęła z przyjemności, gdy Olaf zaczął powoli rytmicznie poruszać biodrami, dając jej coraz więcej przyjemności.

Ich ciała zaczęły się poruszać w jednym rytmie, a ich odgłosy przyjemności rosły w siłę. Sandra czuła, jak jej orgazm zbliża się, a Olaf również był bliski wybuchu.

“Oh, Boże, Olaf… jeszcze trochę… nie przestawaj,” szeptała Sandra, trzymając się jego ramion i zagłębiając paznokcie w jego skórę.

Olaf kontynuował swoje ruchy, aż w końcu Sandra osiągnęła swój orgazm, krzycząc z przyjemności. Olaf również nie wytrzymał dłużej i spuścił się w niej, odczuwając głębokie uczucie rozkojarzenia i spełnienia.

Po chwili odzyskania tchu, para leżała obok siebie na kocu, trzymając się za ręce i ciesząc się bliskością drugiej osoby. Ich ciała były potem i drżące, ale czuli głębokie uczucie szczęścia i zadowolenia.

“To było niesamowite, Em,” powiedział Olaf, spoglądając na nią z miłością w oczach.

“Tak, to było piękne,” odpowiedziała Sandra, uśmiechając się do niego i całując go w usta.

Od tej pory Sandra i Olaf spędzali jeszcze więcej czasu razem, eksplorując swoje ciała i odkrywając nowe uczucia i przyjemności. Ich miłość rosła w siłę, a ich związek stawał się coraz silniejszy i bardziej namiętny.

Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *