Spotkanie w restauracji

W sobotnie popołudnie dwie kobiety wkroczyły do eleganckiej restauracji “Le Jardin”. Jedna z nich, Monika, była wysoka, szczupła, o ciemnych włosach i magnetycznym spojrzeniu. Druga, Agata, była niższa, pełniejsza w biodrach, o włosach koloru miodu i uśmiechu, który mógłby roztopić lód na Alasce.

“Monika!” – z entuzjazmem krzyknęła Agata, gdy zobaczyła przyjaciółkę, z którą nie widziała się od lat. Obie kobiety uścisnęły się serdecznie, a ich uśmiechy były szczere i pełne radości.

Po chwili rozmów o dawnych czasach i wspomnieniach, Agata spojrzała na Monikę i powiedziała: “Mój Boże, jak cię tu brakowało. I jak pięknie wyglądasz…”

Monika uśmiechnęła się i odparła: “Dziękuję, ale ty też nie jesteś gorsza. Czuje się jakbyśmy się nie widziały przez wieki.”

Obrazek 1

Rozmowa płynęła łatwo i przyjemnie, aż w końcu Agata powiedziała: “Słuchaj, nie mam pojęcia, co robisz wieczorem, ale ja mam butelkę dobrego wina w mieszkaniu. Chcesz do mnie przyjść?”

Monika nie musiała długo myśleć. “Bardzo chętnie.” – odpowiedziała.

W mieszkaniu Agaty, po paru kieliszkach wina, atmosfera stała się bardziej intymna. Kobiety siedziały obok siebie na kanapie, a ich dłonie zaczęły się przypadkowo stykać. Monika poczuła, jak jej serce zaczyna bić szybciej, a Agata spojrzała na nią z głębokim, żądnym spojrzeniem.

“Moniko…” – zaszeptała Agata, przesuwając się bliżej przyjaciółki. “Czy pamiętasz, jak kiedyś mówiłam, że czuję do ciebie coś więcej niż przyjaźń?”

Monika zatrzymała oddech, ale nie odwróciła wzroku. “Tak, pamiętam…”

Agata delikatnie dotknęła policzka Moniki, a następnie pochyliła się i pocałowała ją. Pocałunek był miękki i pełen namiętności, a Monika odpowiedziała na niego z takim samym żarem.

“Agato…” – zaszeptała Monika, gdy ich usta się rozeszły. “Chcę cię…”

I wtedy, w ciszy mieszkania, rozpoczęła się ich gra, pełna żądzy i pożądania, które przez lata było tłumione i ukrywane.

Ręce Agaty zaczęły podróżować po ciele Moniki, rozgrzewając jej skórę i budząc w niej coraz większe pożądanie. Monika odzyskała oddech i zaczęła rozwiązywać bluzkę Agaty, odsłaniając jej pełne i piękne piersi. Agata wydała lekkie stęknięcie, gdy czuła, jak dłonie Moniki dotykają jej nagą skórę.

“Moniko, czuję, że Cię kocham…” – zaszeptała Agata, gdy Monika zaczęła całować jej szyję i piersi.

Monika nie odpowiedziała słowami, ale jej dotyk mówił więcej niż tysiąc słów. Rozpoczęła delikatne pocałunki na brzuchu Agaty, coraz bliżej i bliżej docierając do jej cipki. Agata wydała głębsze stęknięcie, gdy czuła, jak język Moniki dotyka jej wrażliwego miejsca.

Obrazek 2

“Aaa, Moniko… Tak, tak…” – mówiła Agata, gdy Monika zaczęła intensywnie lizać jej cipkę. Ręce Agaty mocno chwyciły poduszkę, a jej ciało zaczęło się wyginać pod falami przyjemności.

Monika kontynuowała swoją pracę, używając również palców, aby jeszcze bardziej rozgrzać Agatę. Czuwała na każdy szmer, każde stęknięcie, aby być pewną, że robi to, co jej przyjaciółka chce.

Agata czuła, jak napięcie w jej ciele rośnie, aż w końcu wybuchło w potężnym orgazmie. Krzyknęła głośno, a jej ciało zadrżało pod dotykiem Moniki.

Monika pocałowała delikatnie cipkę Agaty, a następnie podniosła się i uścisnęła ją mocno. Agata odpowiedziała na uścisk, a ich serca biły razem w tym samym rytmie.

“Teraz moja koleg – zaczęła Agata

Agata zaczęła intensywnie liznąć cipkę Moniki, używając również wibratora, aby jeszcze bardziej ją rozgrzać. Monika wydała głęboki jęk, gdy czuła, jak urządzenie wsuwa się w jej cipkę.

“Aaa, Agato… Tak, tak…” – zaczęła szeptać Monika, gdy Agata zaczęła rytmicznie poruszać wibratorem. Ręce Moniki mocno chwyciła poduszkę, a jej ciało zaczęło się wyginać pod falami przyjemności.

Agata kontynuowała swoją pracę, używając również języka, aby jeszcze bardziej rozgrzać Monikę. Czuwała na każdy szmer, każde stęknięcie, aby być pewną, że robi to, co jej przyjaciółka chce.

Monika czuła, jak napięcie w jej ciele rośnie, aż w końcu wybuchło w potężnym orgazmie. Wykrzyknęła głośno, a jej ciało zadrżało pod dotykiem Agaty.

Agata pocałowała delikatnie cipkę Moniki, a następnie podniosła się i uścisnęła ją mocno. Monika odpowiedziała na uścisk, a ich serca biły razem w tym samym rytmie.

“Kocham cię, Agato…” – powiedziała Monika, spoglądając na nią z głębokim uczuciem.

Agata uśmiechnęła się i odpowiedziała: “Ja też cię kocham, Moniko. I teraz, po tych wszystkich latach, wiemy, że w końcu możemy być razem.”

I wtedy, w ciszy mieszkania, obie kobiety zasnęły w objęciach, pełne szczęścia i spełnienia.

Obrazek 3
Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *