Koleżanka z liceum

Agata stała całkowicie naga przed dużym lustrem i patrzyła na swoje ciało. Niedawno skończyła osiemnaście lat. W tym roku przygotowywała się do matury, ale teraz, gdy egzaminy były za nią, mogła pozwolić sobie na trochę odpoczynku i rozrywki. Jej ciało było piękne, młode i pełne życia. Miała delikatne, okrągłe piersi, wąską talię i łagodnie zaokrąglony tyłeczek. Jej skóra była gładka i jedwabista, a włosy koloru kasztanowego spadały jej na ramiona.

Gdy patrzyła na siebie w lustro, czuła się trochę nerwowo. Wiedziała, że dzisiaj wieczorem spotka się z Natalią, dziewczyną, którą poznała na imprezie u przyjaciół kilka tygodni wcześniej. Od tego czasu nie mogły przestać o sobie myśleć. Wymieniły wiele wiadomości, telefonów, ale dotychczas nic się między nimi nie działo. Agata czuła, że dzisiaj wieczorem będzie inaczej.

Kiedy Natalia przyszła, Agata otworzyła drzwi i uśmiechnęła się do niej. Natalia była tak piękna, jak zawsze. Miała długie, czarne włosy, intensywne, zielone oczy i pełne, czerwone usta. Agata czuła, jak jej serce zaczęło bić szybciej, gdy Natalia weszła do pokoju.

“Cześć, Agata,” powiedziała Natalia z uśmiechem. “Jak się masz?”

“Cześć, Natalia,” odpowiedziała Agata. “U mnie spoko. Dziękuję, że przyszłaś.”

Natalia przeszła obok Agaty i położyła torbę na kanapie. “Nie ma za co,” powiedziała. “Bardzo chciałam Cię zobaczyć.”

Agata czuła, jak ciepło rozprzestrzeniało się po jej ciele, gdy Natalia patrzyła na nią intensywnym spojrzeniem. Częściowo zamknęła oczy i oddychała głęboko, próbując uspokoić swoje nerwy.

“Chcesz się czegoś napić?” zapytała Agata, próbując odwrócić uwagę od tego, co czuła.

“Chętnie,” odpowiedziała Natalia. “Może wino?”

Agata uśmiechnęła się. “Chętnie. Czekałam na taką okazję.”

Otworzyła butelkę i nalała wina do dwóch kieliszków. Podała jeden z nich Natalii, a następnie podniosła swój kieliszek w górę

“Za nas,” powiedziała.

“Za nas,” powtórzyła Natalia.

Wypiły wino i patrzyły na siebie, czując, jak napięcie rośnie między nimi. Agata czuła, jak jej ciało zaczyna tętnić pragnieniem. Chciała dotknąć Natalię, poczuć jej ciało przeciwko swojemu.

“Chcesz tańczyć?” zapytała Natalia, przełamując ciszę.

Agata uśmiechnęła się. “Chętnie,” powiedziała.

Natalia włączyła muzykę, a następnie wzięła Agata za rękę i poprowadziła ją na środek pokoju. Zaczęły tańczyć, ich ciała poruszały się w rytm muzyki. Agata czuła, jak Natalia coraz bardziej przyciąga ją do siebie. Częściowo zamknęła oczy i oddychała głęboko, gdy Natalia dotknęła jej boku.

“Czujesz to?” szeptała Natalia do ucha Agata. “Czujesz, jak bardzo cię pragnę?”

“Tak,” szeptała. “Czuję.”

Natalia pochyliła głowę i dotknęła swoimi ustami ust Agata. Pocałunek był delikatny i pełen pragnienia. Agata odpowiedziała na pocałunek, otwierając swoje usta i pozwalając Natalia eksplorować je swoim językiem. Jej ciało zaczęło tętnić pragnieniem, gdy Natalia dotknęła jej piersi.

“Czy możesz się dla mnie rozebrać?” powiedziała Natalia, odrywając się od pocałunku.

Agata wątpiła tylko na chwilę, ale potem zgodziła się. Chciała, żeby Natalia ją zobaczyła. Chciała, żeby Natalia ją pożądała.

Wolno i uroczyście zaczęła się rozbierać, patrząc Natalii prosto w oczy. Gdy była już naga, Natalia przeszła bliżej i dotknęła jej ciała. Jej dotyk był delikatny i pełen pragnienia. Agata oddychała głęboko, czując, jak ciepło rozprzestrzenia się po jej ciele.

“Czy możesz się położyć?” szeptała Natalia.

Agata kierowała się w stronę łóżka i położyła się na nim, patrząc z oczekiwaniem. Natalia rozebrała się, odsłaniając swoje piękne, nagie ciało. Agata czuła, jak jej cipka zaczyna się moknąć, gdy Natalia weszła na łóżko obok niej.

“Czujesz, jak bardzo cię pragnę?” szeptała Natalia, dotykając ciała Agata.

“Tak,” odpowiedziała Agata, oddychając coraz szybciej. “Czuję.”

Natalia zaczęła pocierać cipkę Agata, jej ruchy były delikatne i precyzyjne. Agata oddychała coraz szybciej, czując, jak napięcie buduje się w jej ciele. Gdy Natalia włożyła palce do jej cipki, Agata wykrzyknęła z przyjemności.

“Czy to czujesz?” szeptała Natalia. “Czy czujesz, jak bardzo cię pragnę?”

“Tak,” szeptała Agata. “Czuję. Proszę, nie przestawaj.”

Natalia kontynuowała swoje dotykanie, a Agata zaczęła się osiągać orgazm. Częściowo zamknęła oczy i oddychała coraz szybciej, czując, jak fala przyjemności przechodzi przez jej ciało.

I wtedy to się stało. Agata wykrzyknęła głośno, gdy fala orgazmu przechodziła przez jej ciało. Jej ciało drgało, a Natalia trzymała ją mocno, pocieszając ją szeptami i delikatnymi dotykami.

“To było piękne,” szeptała Natalia, gdy Agata zaczęła wracać do siebie.

Agata uśmiechnęła się i poczuła, jak łzy zaczynają się pojawiać w jej oczach. “Dziękuję,” szeptała. “Dziękuję, że jesteś.”

Natalia uścisnęła ją mocno. “Jestem tutaj,” powiedziała. “Zawsze będę tutaj.”

I wtedy Agata poznała prawdziwe znaczenie miłości i pożądania.

Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *