Elwira i jej macocha – Przygoda nad stawem. Część 2

W następnych dniach Elwira i Eleonora nie mogły przestać myśleć o tym, co się stało przy stawie. Ich codzienne interakcje stały się elektryzujące, pełne nieodpartych spojrzeń i dotyków. Każda chwila, którą spędzały razem, była nasycona napięciem seksualnym.

Pewnego wieczoru, kiedy reszta rodziny była poza domem, Elwira i Eleonora znalazły się same w sypialni. Spojrzenie, które wymieniły, było wystarczające. Wiedziały, co ma nastąpić.

Elwira, pewna siebie i agresywna, zaczęła rozbierać Eleonorę. Jej ręce poruszały się powoli, ale z determinacją, odsłaniając stopniowo ciało Eleonory. Kiedy Eleonora była już naga, Elwira zaczęła całować jej szyję, powodując, że Eleonora zaczęła delikatnie jęczeć.

Obrazek 1

Eleonora, zaskoczona pewnością siebie Elwiry, oddała się jej dotykom. Jej ciało drżało pod miękkimi ustami macochy, która teraz stała się kochanką. Elwira, poczuwszy reakcję Eleonory, zacisnęła ją mocniej, głębiej całując jej szyję. Jej ręce przemierzały teraz nagie ciało Eleonory, dotykając każdego centymetra jej skóry, budząc w niej coraz silniejsze pożądanie.

Eleonora, zachęcona reakcją Elwiry, zaczęła rozpinać jej bluzkę. Chciała poczuć ciepło ciała Elwiry, dotknąć jej skóry. Kiedy bluzka spadła na podłogę, Eleonora zaczęła całować piersi Elwiry, przechodząc swoim językiem po jej brodawkach. Elwira zaczęła jęczeć, przyciągając Eleonorę jeszcze mocniej do siebie.

Elwira, nie mogąc już czekać, zaczęła delikatnie przesuwać dłoń w dół ciała Eleonory. Jej palce dotknęły wilgotnego miejsca między udami Eleonory, powodując, że ta zaczęła drżeć z przyjemności. Elwira, poczuwszy reakcję Eleonory, zaczęła delikatnie masować jej łono, powodując, że Eleonora zaczęła jęczeć głośniej.

Eleonora, czując dotyk Elwiry, zaczęła delikatnie dotykać jej intymnego miejsca. Jej palce przesuwały się po wilgotnej skórze Elwiry, powodując, że ta zaczęła drżeć z przyjemności. Elwira, nie mogąc już wytrzymać, zaczęła delikatnie masować cipkę Eleonory, powodując, że ta zaczęła jęczeć jeszcze głośniej.

Obrazek 2

Elwira i Eleonora, nie mogąc już czekać, zaczęły delikatnie wchodzić w siebie. Ich ciała zaczęły się rytmicznie poruszać, powodując, że ich jęki stały się coraz głośniejsze. Elwira, poczuwszy, jak Eleonora zaczyna się zbliżać do orgazmu, zaczęła poruszać się szybciej, głębiej wchodząc w nią. Eleonora, czując ruchy Elwiry, zaczęła również poruszać się szybciej, głębiej wchodząc w Elwirę.

Elwira i Eleonora, po chwili orgazmu, zaczęły delikatnie obejmować się. Ich ciała, pokryte potem, drżały jeszcze z przyjemności. Elwira, spojrzawszy na Eleonorę, zaczęła delikatnie całować jej usta. Eleonora, odpowiadając na całusy Elwiry, zaczęła delikatnie dotykać jej ciała.

Elwira i Eleonora, po chwili całowania i dotykania, zaczęły się ubierać. Ich spojrzenia, pełne miłości i pożądania, wymieniły się jeszcze raz. Wiedziały, że to, co się stało, było tylko początkiem ich związku.

W następnych dniach Elwira i Eleonora stały się nierozłączne. Ich codzienne interakcje stały się jeszcze bardziej elektryzujące, pełne nieodpartych spojrzeń i dotyków. Każda chwila, którą spędzały razem, była nasycona napięciem seksualnym i miłością. Elwira i Eleonora, mimo że wiedziały, że ich związek jest zakazany, nie mogły przestać myśleć o sobie i tęsknić za sobą. Ich miłość, mimo wszystko, była silniejsza niż wszystkie przeszkody.

Obrazek 3
Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *