Elwira i jej macocha – Przygoda nad stawem. Część 1

Elwira, młoda i piękna dziewczyna o długich, czarnych włosach i oczach koloru szmaragdu, siedziała na ławce w pobliżu stawu, w zaułku ukrytym przed wzrokiem ciekawskich osób. Jej macocha, Eleonora, kobieta w średnim wieku, ale nadal pełna uroku i seksapilu, przyszła do niej, by porozmawiać o pewnej ważnej sprawie.

“Elwiro, musimy porozmawiać,” powiedziała Eleonora, siedząc obok niej. Elwira odwróciła się, patrząc na nią z uśmiechem, który mógłby zaklinać serca.

“O co chodzi, Eleonoro?” zapytała Elwira, przeplatając palce ze swoją macochą. Eleonora poczuła lekki dreszcz, który przebiegł jej po plecach, ale ignorowała ten fakt, przypisując go chłodnemu wiatrowi.

Obrazek 1

Rozmowa była poważna, ale Elwira nie mogła skupić się na słowach Eleonory. Zamiast tego, patrzyła na jej pełne usta, na sposób, w jaki poruszały się, kiedy mówiła. Przedłużająca się cisza przerwana została przez Elwirę.

“Eleonoro,” powiedziała Elwira, przesuwając się bliżej. “Czy kiedykolwiek myślałaś o mnie inaczej?”

Eleonora była zaskoczona. “Co masz na myśli, Elwiro?” zapytała, czując, jak jej serce zaczyna bić szybciej.

Elwira dotknęła twarzy Eleonory, przesuwając włosy za jej ucho. “Myślę, że odpowiesz na to pytanie sama,” powiedziała, przybliżając swoje usta do ust Eleonory.

Kiedy ich usta się spotkały, Eleonora poczuła, jak ogień rozprzestrzenia się po jej ciele. Była zaskoczona, ale nie odpychała Elwiry. Zamiast tego, pozwoliła się pogrążyć w tym pocałunku, czując, jak język Elwiry szuka dostępu do jej ust.

Elwira, poczuwszy, jak Eleonora się poddaje, zaczęła bardziej agresywnie ją całować. Jej ręka przesunęła się w dół, docierając do piersi Eleonory. Eleonora nie mogła powstrzymać lekkiego jęknięcia, kiedy Elwira zaczęła delikatnie masować jej brodawki.

“Eleonoro,” szeptała Elwira, oddalając się od jej ust. “Chcę cię.”

Eleonora, początkowo zaskoczona, teraz czuła tylko pożądanie. “Ja Ciebie też, Elwiro,” odpowiedziała, całując ją ponownie.

Elwira rozpoczęła swój szturm na ciało Eleonory. Jej ręce przemierzały każdy cal jej skóry, podczas gdy jej usta i język eksplorowały każdy dostępny fragment. Eleonora, nie mogąc już wytrzymać, rozpoczęła rozbierać Elwirę.

Kiedy Elwira była już naga, Eleonora mogła podziwiać jej piękno. Jej ciało było doskonałe, z pełnymi piersiami i łagodnie zaokrąglonym tyłkiem. Ale to, co najbardziej przyciągało jej uwagę, to mokra, gładka cipka Elwiry.

Obrazek 2

Elwira, widząc, w jaki sposób Eleonora ją patrzy, uśmiechnęła się. “Czekam, Eleonoro,” powiedziała, rozkładając nogi. Eleonora, nie mogąc już czekać, pochyliła się i zaczęła lizać cipkę Elwiry.

Elwira zaczęła jęczeć, kiedy język Eleonory zaczął oblizywać jej cipkę. Eleonora, korzystając z tego, zaczęła wsuwać palce do mokrej cipki Elwiry, równocześnie ssąc jej łechtaczkę.

Elwira, nie mogąc już wytrzymać, zaczęła trząść się, doznając orgazmu. Eleonora, widząc to, uśmiechnęła się, czując się dumną z siebie.

“To było niesamowite, Eleonoro,” powiedziała Elwira, kiedy odzyskiwała oddech. “Ale teraz czas na mnie.”

Eleonora, nie mając pojęcia, co ma na myśli, pozwoliła Elwirze przejąć kontrolę. Elwira, z pewnym uśmiechem na twarzy, zaczęła rozbierać Eleonorę.

Kiedy Eleonora była już naga, Elwira zaczęła całować jej ciało, zatrzymując się na piersiach. Eleonora zaczęła jęczeć, kiedy Elwira zaczęła całować jej brodawki, równocześnie wsuwając palce do jej mokrej cipki.

Elwira, widząc, jak Eleonora trząśnie się pod jej dotykiem, postanowiła zwiększyć tempo. Eleonora, nie mogąc już wytrzymać, doznała orgazmu, krzycząc z przyjemności.

“To było niesamowite, Elwiro,” powiedziała Eleonora, kiedy odzyskiwała oddech. “Nie miałam pojęcia, że seks może być aż tak przyjemny.”

Elwira uśmiechnęła się, całując Eleonorę w czoło. “To tylko początek, Eleonoro,” powiedziała. “Mamy przed sobą wiele czasu, by poznać nasze ciała.”

Eleonora uśmiechnęła się, całując Elwirę w usta. “Czekam z niecierpliwością, Elwiro,” powiedziała.

I tak, w tajemnym zaułku przy stawie, Elwira i Eleonora zaczęły swoją erotyczną podróż, pełną pożądania i przyjemności. Nie wiedziały, co przyniesie przyszłość, ale były pewne jednego – ich więzy rodzinne stały się teraz jeszcze silniejsze, związane nie tylko miłością, ale także pożądaniem.

Obrazek 3
Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *