Wykorzystana okazja na studiach

Michał, student drugiego roku informatyki, siedział na wykładzie z programowania, próbując skupić się na tym co mówił wykładowca, ale jego myśli ciągle wracały do jednej osoby – Kasi, jego koleżanki ze studiów. Kasia była wysoką, szczupłą blondynką z wielkimi, wyrazistymi oczami i pełnymi ustami. To, co najbardziej mu się podobało, to jej wielka pupa, którą często podkreślała, nosząc ciasne legginsy.

Po wykładzie Michał podszedł do Kasi, która pakowała swoje rzeczy do plecaka. “Hej, Kasiu,” powiedział, starając się utrzymać spokój w głosie. “Czy chciałabyś pójść z mną na kawę do baru na rogu?”

Kasia podniosła głowę i uśmiechnęła się do niego. “No, dobrze,” powiedziała. “Muszę tylko jeszcze szybko zrobić jedną rzecz w bibliotece, ale później chętnie.”

Michał czuł, jak jego serce zaczęło bić szybciej, gdy patrzył na nią, jak szła obok niego. W bibliotece Kasia szybko znalazła książkę, którą potrzebowała, a następnie skierowali się do baru.

Obrazek 1

Podczas rozmowy Michał czuł, jak coraz bardziej podnieca go bliskość Kasi. Spojrzał na jej usta i zaczął marzyć o tym, jak by je pocałował. Kasia również zaczęła się do niego przybliżać, a ich rozmowa stawała się coraz bardziej swobodna.

“No, a co teraz?” powiedziała Kasia, gdy skończyli kawę.

Michał spojrzał na zegarek. “Mamy jeszcze trochę czasu przed następnym wykładem,” powiedział. “Możemy pójść na spacer, jeśli chcesz.”

Kasia uśmiechnęła się do niego i wstała z krzesła. “Dobrze,” powiedziała. “Prowadź.”

Michał i Kasia wyszli z baru i zaczęli spacerować ulicami miasta. Michał czuł, jak coraz bardziej podnieca go bliskość Kasi, a jego spojrzenia coraz częściej kierowały się w stronę jej wielkiej pupy.

W pewnym momencie Michał zatrzymał się i obrócił się do Kasi. “Kasiu,” powiedział, spoglądając jej prosto w oczy. “Chcę ci coś powiedzieć.”

Kasia podniosła głowę i spojrzała na niego z ciekawością. “Co?” powiedziała.

“Od czasu, kiedy cię poznałem, nie mogę przestać o tobie myśleć,” powiedział Michał, przybliżając się do niej. “I teraz, kiedy jesteś tu obok mnie, chcę cię pocałować.”

Kasia spojrzała na niego z namiętnością w oczach i przesunęła się bliżej. “No więc pocałuj mnie,” powiedziała.

Michał nie zwlekał długo i pochylił głowę, łącząc swoje usta z ustami Kasi. Pocałunek był głęboki i namiętny, a ich języki zaczęły się ze sobą splatać. Michał poczuł, jak jego kutas zaczyna się rozprężać w spodniach, a Kasia poczuła, jak jej cipka staje się coraz bardziej wilgotna.

“Chcesz iść do Twojego pokoju?” powiedziała Kasia, oddychając ciężko.

Michał kiwnął głową i wziął ją za rękę, prowadząc ją do swojego pokoju na kampusie. Gdy tylko zamknęli drzwi, Kasia obróciła się do niego i zaczęła go całować z jeszcze większą namiętnością. Michał odpowiadał na jej pocałunki, jednocześnie rozpoczynając jej bluzę i odkrywając jej piękne, pełne piersi.

Obrazek 2

Kasia wyciągnęła rękę i zaczęła masować jego penisa przez spodnie. Michał wydał głęboki jęk i zaczął rozpinać jej spodenki, odsłaniając jej cienką, białą bieliznę. Kasia wyciągnęła jego penisa z spodni i zaczęła go masować, powodując, że Michał wydał kolejny jęk przyjemności.

“Chcę cię,” powiedziała Kasia, spoglądając na niego z pożądaniem w oczach.

Michał odpowiedział na jej słowa, łagodnie kładąc ją na łóżku i rozsuwając jej nogi. Zaczął całować jej szyję i piersi, powoli schodząc w dół, aż dotarł do jej cipki. Zaczął ją całować i lizać, powodując, że Kasia wydała serię przyjemnych jęków

“Bierz mnie teraz,” powiedziała Kasia, wyraźnie podniecona.

Michał nie zwlekał długo i wsunął kutasa w jej wilgotną cipkę. Kasia wydała głęboki jęk, gdy czuła, jak on wypełnia ją całkowicie. Michał zaczął się poruszać, wsuwając i wysuwając swojego penisa, a Kasia zaczęła się do niego mocno przyciskać.

“O Boże, tak dobrze się czuje,” powiedziała Kasia, gdy Michał zaczął poruszać się szybciej.

Michał czuł, jak jego orgazm zbliża się, ale chciał, aby Kasia również doświadczyła przyjemności. Wysunął swój kutas z jej cipki i zaczął całować jej tyłeczek, powoli schodząc w dół, aż dotarł do jej drugiej dziurki.

Kasia wydała głęboki westchnięcie, gdy czuła, jak Michał zaczyna ją całować i lizać w tym wrażliwym miejscu. Michał zaczął delikatnie wkładać palce do jej tyłka, powodując, że Kasia wydała kolejne westchnięcie przyjemności.

“Chcesz, abym Ci wsadził w tyłek?” powiedział Michał, spoglądając na nią z pożądaniem w oczach.

Kasia kiwała głową, nie mogąc powstrzymać jęków, gdy czuła, jak Michał zaczyna wsuwać penisa w jej tyłek. Michał zaczął wolno, ale zdecydowanie, powodując, że Kasia wydała serię przyjemnych jęków.

Michał zaczął poruszać się coraz szybciej, a Kasia zaczęła się do niego mocno przyciskać, czując, jak jej orgazm się zbliża. Michał czuł, jak jego kutas jest coraz bardziej napięty i wiedział, że nie będzie w stanie się powstrzymać.

“Kasiu, spuszczam się” powiedział Michał, oddychając ciężko.

Kasia wydała głęboki jęk i zaczęła się trząść, doznając intensywnego orgazmu. Michał również wydał głęboki jęk i wlał gorącą spermę w jej tyłek.

Michał i Kasia leżeli obok siebie na łóżku. Kasia obróciła się do niego i uśmiechnęła się.

“To było niesamowite,” powiedziała.

Michał uśmiechnął się do niej i pocałował ją delikatnie. “Tak, tak było,” powiedział.

Michał i Kasia wiedzieli, że to była tylko jednorazowa akcja, ale oboje czuli, że to było coś specjalnego. I chociaż wiedzieli, że muszą wrócić do swoich codziennych zajęć, oboje czuli, że to, co się stało między nimi, będzie na zawsze w ich pamięci.

Obrazek 3
Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *