Wakacje nad rzeczką

Gorące słoneczne promienie spadały na zielone liście drzew. Marek, Kamil i Lech, trzej najlepsi koledzy spędzali wakacyjny, spokojny dzień.

Oliwia, piękna, czarnowłosa dziewczyna o wdzięcznych rysach twarzy, była koleżanką z klasy chłopców. Jej obecność zawsze budziła podniecenie wśród młodzieńców, a teraz, gdy wszyscy byli już dojrzalsi, to podniecenie przerodziło się w namiętność.

Pewnego dnia, gdy upał był nie do zniesienia, cała czwórka postanowiła wybrać się nad rzekę, aby ochłodzić się i miło spędzić czas. Woda była kryształowo czysta, a widok na otaczające ją drzewa i pola był naprawdę urokliwy.

Oliwia, ubrana w skromne bikini, budziła podniecenie w oczach chłopców. Jej pełne piersi i okrągły tyłek były doskonale widoczne pod mokrą tkaniną. Chłopcy nie mogli odwrócić od niej wzroku.

Widzę, że podoba się wam mój kostium? – spytała Oliwia z uśmiechem, zauważając, jak chłopcy ją podglądają.

Tak, wyglądasz w nim naprawdę pięknie – odpowiedział Marek, nie zdając sobie sprawy, że jego głos drżał z podniecenia.

Kamil i Lech również byli zafascynowani urodą Oliwii. Ich spojrzenia były przykute do jej ciała, a w ich spodniach zaczęły się dziać dziwne rzeczy.

Czy chcesz, żebyśmy Cię posmarowali kremem? – zaproponował Lech, chcąc być bliżej Oliwii.

Dobrze, ale musisz obiecać, że nie będziesz mnie obmacywał – odpowiedziała Oliwia z uśmiechem.

Lech wziął butelkę z kremem i zaczął nim masować plecy Oliwii. Jego dłonie poruszały się powoli i wrażliwie po jej skórze, budząc w niej przyjemne uczucia. Oliwia zamknęła oczy i zaczęła cicho stękać z przyjemności.

Marek i Kamil obserwowali scenę z zazdrością i podnieceniem. Ich penisy były już w pełni wyprostowane i tęgie, a ich spodnie były mokre od potu i pożądania.

Czy może ktoś pomóc mi z przednią stroną? – spytała Oliwia, otwierając oczy i patrząc na chłopców z prowokacyjnym uśmiechem.

Kamil, nie mogąc dłużej opierać się pokusie, przesunął się bliżej Oliwii i zaczął nakładać krem na jej piersi. Jego dłonie poruszały się powoli i wrażliwie, masując miękką skórę i delikatnie dotykając twardych brodawek.

Oliwia zaczęła cicho stękać z przyjemności, a jej cipka zaczęła robić się wilgotna. Chłopcy byli coraz bardziej podnieceni, a ich penisy rosły w siłę.

Czy może ktoś pomóc mi z dolną częścią? – spytała Oliwia, patrząc na Marka z prowokacyjnym uśmiechem.

Marek, nie mogąc dłużej opierać się pokusie, przesunął się bliżej Oliwii i zaczął nakładać krem na jej uda. Jego dłonie poruszały się powoli i wrażliwie, masując miękką skórę i delikatnie dotykając wrażliwych miejsc.

Czy wszyscy jesteście gotowi na coś więcej? – spytała Oliwia z uśmiechem, patrząc na chłopców z podnieceniem.

Chłopcy wiedzieli, że to był moment, na który czekali. Ich ciała były gotowe na ekstazę, a ich penisy naprężone i gotowe do działania.

Oliwia zdecydowanie kierowała sytuacją, a chłopcy byli gotowi spełnić każde jej życzenie. Marek, Kamil i Lech otoczyli ją, a ich dłonie zaczęły się śmiało przemieszczać po jej ciele.

Och, czuje się tak dobrze – powiedziała Oliwia, zamykając oczy i oddając się dotykom.

Jeden z chłopców zaczął pocałunkami przemierzać jej szyję, podczas gdy drugi masował jej pełne piersi. Trzeci z nich natomiast, zaczął się zbliżać do jej mokrej już cipki. Jego palce delikatnie dotykały jej łechtaczki, budząc w niej coraz silniejsze fale przyjemności.

Och, tak, dalej… – szeptała Oliwia, cicho stękając z podniecenia.

Chłopcy kontynuowali swoje dotyki i pocałunki, a ich penisy były teraz całkowicie wyprostowane i gotowe do działania. Oliwia, czując ich tęgie kijki, postanowiła dać im to, czego tak bardzo pragnęli.

Chcę, żebyście mnie wszyscy wzięli – szeptała Oliwia, patrząc na chłopców namiętnym spojrzeniem.

Marek, Kamil i Lech nie potrzebowali więcej zaproszeń. Jednocześnie zaczęli się rozbierać, odsłaniając swoje tęgie i mocne penisy. Oliwia zaczęła masować ich siusiaki, a jej ręce poruszały się szybko i wrażliwie, budząc w nich coraz silniejsze uczucia.

Oliwia zaczęła się rozbierać, odsłaniając swoje piękne i szlachetne ciało. Jej piersi były pełne i elastyczne, a cipka mokra i gotowa na przyjemność. Chłopcy zaczęli się do niej zbliżać, a ich penisy były teraz całkowicie wyprostowane i gotowe do działania.

Marek zaczął ją rozgrzewać pocałunkami i dotykami, podczas gdy Kamil i Lech zajęli się jej piersiami i cipką. Ich języki i palce poruszały się szybko i wrażliwie, budząc w niej coraz silniejsze fale przyjemności.

Och, tak, dalej… – szeptała Oliwia, cicho stękając z podniecenia.

Marek wszedł w nią jako pierwszy, a jego penis zaczął się poruszać w środku jej mokrej i ciepłej cipki. Oliwia zaczęła cicho stękać z przyjemności, a jej ciało zaczęło się poruszać w rytm ich miłosnych ruchów.

Kamil i Lech czekali na swoją kolej, a ich penisy były teraz całkowicie wyprostowane i gotowe do działania. Gdy Marek wycofał się, Kamil wszedł w nią, a jego penis zaczął się poruszać w środku jej mokrej i ciepłej cipki.

Na koniec wszedł Lech. Oliwia zaczęła cicho stękać z przyjemności, a jego ciało zaczęło się poruszać w rytm ich miłosnych ruchów.

Och, tak, dalej… – szeptała Oliwia, cicho stękając z podniecenia.

Wiedziała, że na zawsze zapamięta tę chwilę.

Tak właśnie zakończyła się seksualna przygoda czwórki przyjaciół.

Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *