W małym mieście wszystko jest możliwe

W małym, malowniczym miasteczku, gdzie każdy się zna, żyła piękna i zmysłowa kobieta o imieniu Laura. Miała długie, kasztanowe włosy i oczy tak zielone, jak liście drzew w okolicznych lasach. Jej ciało było doskonale ukształtowane, z pełnymi piersiami i zaokrąglonym tyłkiem, który mógł zachwycić każdego mężczyznę.

Gdy wracała do domu spotkała dawno niewidzianego kolegę – Marka – który wyjechał za granicę. Marek wrócił w rodzinne sprawy wraz z Łukaszem, swoim kolegą. Laura ciesząc się na ich widok, zaprosiła ich na wieczorna kolację. Marek był wysoki, miał krótkie, czarne włosy i umięśnione ręce. Natomiast Łukasz był szczupłym blondynem o niebieskich oczach i uśmiechem, który mógł roztopić serce każdej kobiety.

Gdy mężczyźni przybyli, atmosfera stawała się coraz bardziej napięta. Laura, ubrana w czerwoną sukienkę, która podkreślała jej kształty, zauważyła, jak Marek i Łukasz patrzą na nią z pożądaniem w oczach. Zaczęła się cieszyć perspektywą tego, co mogłoby się stać dzisiaj wieczorem.

Kiedy muzyka stała się głośniejsza, a alkohol zaczął płynąć w obfitych strumieniach, Laura zaczęła tańczyć z Markiem i Łukaszem. Jej ciało poruszało się w rytm muzyki, a ona czuła, jak ich ręce dotykają jej bioder i tyłka. Jej cipka zaczęła się robić się wilgotna, a pożądanie rosło z każdą chwilą.

Chcę was obu – powiedziała im, patrząc na nich z rozpalonym spojrzeniem.

Marek i Łukasz wymienili spojrzenie, a następnie uśmiechnęli się do siebie. Wiedzieli, co się stanie.

Laura wzięła ich za ręce i poprowadziła do swojej sypialni. Gdy weszli, zaczęła rozbierać się, odsłaniając swoje piękne ciało. Marek i Łukasz również zaczęli się rozbierać, odsłaniając swoje mocne i dobrze zbudowane ciała.

Laura spojrzała na ich penisy, które stały już na baczność. Jej cipka zaczęła pulsować, a ona czuła, jak soki płyną między jej udami.

Chcę, żebyście mnie wzięli – powiedziała.

Marek i Łukasz podeszli do niej, a ich ręce zaczęły błąkać się po jej ciele. Laura odczuwała fale przyjemności, gdy ich palce dotykały jej piersi i cipki.

Nagle, jednak, dzwonek do drzwi przerwał ich zabawę. Laura spojrzała na nich z rozczarowaniem, ale wiedziała, że musi odejść i otworzyć drzwi.

Kiedy Laura otworzyła drzwi, zaskoczyła się, widząc swoją przyjaciółkę Sarę. Sara była piękną, blond kobietą o niebieskich oczach i pełnych ustach.

Przepraszam, że przyszłam bez zapowiedzi. Muszę z tobą porozmawiać – powiedziała Sara z uśmiechem.

Laura spojrzała na nią, a następnie na Marka i Łukasza, którzy stali za nią. Jej oczy zabłysnęły, gdy zdała sobie sprawę, co mogłoby się stać.

Nie martw się – powiedziała Sarze. – Właśnie zaczynamy zabawę.

Sara weszła do sypialni, a jej oczy poszerzyły się, gdy zobaczyła Marka i Lukasa stojących nago. Jej cipka zaczęła robić się wilgotna, a ona czuła, jak pożądanie rośnie w niej z każdą chwilą.

Chcę być częścią tej zabawy – powiedziała z głębokim tchem.

Laura uśmiechnęła się do niej, a następnie zaczęła rozbierać Sarę. Gdy jej ubrania spadły na podłogę, Laura spojrzała na jej piękne, nagie ciało z pożądaniem.

Marek i Łukasz przystąpili do nich, a ich ręce zaczęły błąkać się po ciałach obu kobiet. Laura i Sara odczuwały fale przyjemności, gdy ich palce dotykały ich piersi i cipek.

Mark wziął Laurę na kolana, a jego kutas zaczął wsuwać się w jej mokrą cipkę. Laura odczuwała fale przyjemności, gdy jego penis sięgał coraz głębiej w jej ciało. Tymczasem Łukasz zaczął penetrować Sarę od tyłu, a ona krzyczała z przyjemności, gdy jego kutas wsuwał się w jej ciasny tyłeczek.

Laura i Sara spojrzały na siebie, a ich oczy błyszczały z rozkoszy. Ich ciała poruszały się w rytm penetracji, a one czuły, jak ich orgazmy zbliżają się.

Nagle, Marek i Łukasz osiągnęli orgazm, a ich sperma zaczęła się rozlewać po ciałach Laury i Sary. Kobiety krzyczały z przyjemności.

Po chwili, wszyscy czworo leżeli na łóżku, Laura i Sara spojrzały na siebie z uśmiechem, a następnie wzięły się za ręce.

To była niezapomniana noc – powiedziała Laura.

Tak, to prawda – odpowiedziała Sara.

Mark i Łukasz uśmiechnęli się do siebie, a następnie wstali z łóżka.

Do zobaczenia, dziewczyny – powiedział Mark.

Do zobaczenia – powiedział Łukasz.

Gdy mężczyźni opuszczali pokój, Laura i Sara wzięły się w objęcia. Wiedziały, że to była noc, której nigdy nie zapomną.

Koniec.

Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *