Seksowne urodziny – mój nietypowy prezent

W dniu dwudziestych piątych urodzin mojej żony, Agnieszki, postanowiłem zrobić dla niej coś wyjątkowego. Zaprosiłem mojego najlepszego przyjaciela, Marcina, by dołączył do nas na specjalnym wieczorze. Agnieszka zawsze podkreślała, że Marcin jest bardzo przystojny i ma coś w sobie, co ją podnieca. To właśnie dlatego postanowiłem spełnić jej najskrytsze fantazje i zorganizować niezapomniany prezent urodzinowy.

Gdy Agnieszka weszła do sypialni, zobaczyła Marcina siedzącego na naszym łóżku. Jej oczy rozszerzyły się z zaskoczenia, ale szybko uśmiechnęła się, gdy zrozumiała, co się dzieje. Marcin powstał i podszedł do niej, obejmując ją delikatnie i całując w policzek.

“Witaj, Agnieszko. Wszystkiego najlepszego” – powiedział Marcin z uśmiechem, podczas gdy jego ręce zaczęły przemierzać jej krępe biodra.

Agnieszka odpowiedziała uśmiechem i powiedziała: “Dziękuję, Marcin. Oby się spełniło”.

Marcin zaczął rozpinać bluzkę Agnieszki, odsłaniając jej piękne, pełne piersi. Jego palce zaczęły delikatnie masować jej brodawki, podczas gdy ja podszedłem do niej od tyłu i zacząłem całować jej szyję. Agnieszka zaczęła wydawać miękkie dźwięki przyjemności, gdy nasze ręce i usta eksplorowały jej ciało.

Obrazek 1

Marcin opuścił jej spodnie, odsłaniając jej wilgotną, gładką cipkę. Jego palce zaczęły delikatnie masować jej łechtaczkę, podczas gdy ja rozpocząłem całować i gryźć jej tyłeczek. Agnieszka zaczęła wyginać się i jęczeć z przyjemności, gdy nasze dotyki ją podniecały.

“Chcesz, byśmy ci dali przyjemność, Agnieszko?” – zapytałem, podczas gdy moje palce zaczęły masować jej druga dziurkę.

“Tak, proszę!” – krzyknęła Agnieszka, gdy jej ciało zaczęło drżeć z podniecenia.

Marcin położył ją na łóżku i zaczął lizać jej cipkę, podczas gdy ja kontynuowałem masowanie jej odbytu.

Po chwili, Marcin włożył jej swojego penisa w cipkę. Agnieszka krzyczała z przyjemności, gdy czuła, jak jego kutas głęboko ją penetruje. Ja kontynuowałem masowanie jej tyłka, przygotowując ją na anal.

“Czy jesteś gotowa na drugą dziurkę, Agnieszko?” – zapytałem, podczas gdy moje palce kontynuowały masowanie jej odbytu.

“Tak, proszę!” – krzyknęła Agnieszka.

Obrazek 2

Posmarowałem penisa nawilżaczem, przygotowując się do analnego seksu. Marcin kontynuował penetrację jej cipki, podczas gdy ja delikatnie wstawiłem swój kutas do jej tyłka. Agnieszka wykrzyknęła z przyjemności, gdy czuła, jak dwa penisy wypełniają ją jednocześnie.

Marcin i ja zaczęliśmy się poruszać w rytmie, penetrując Agnieszkę zarówno od przodu, jak i od tyłu. Agnieszka krzyczała z przyjemności, gdy nasze kutasy ją naprzemiennie penetrowały. Jej ciało drżało, gdy zbliżała się do kolejnego orgazmu.

Marcin wycofał się z Agnieszki i zdejmował prezerwatywę, podczas gdy ja kontynuowałem penetrację jej tyłka. Agnieszka jęczała głośno, gdy czuła, jak moja sperma wypełnia jej tyłek.

Marcin i ja położyliśmy się obok Agnieszki, wyczerpani, ale szczęśliwi. Agnieszka uśmiechnęła się do nas i powiedziała: “To był najlepszy prezent urodzinowy, jaki kiedykolwiek otrzymałam. Dziękuję wam obu”.

Marcin i ja uśmiechnęliśmy się do siebie, wiedząc, że spełniliśmy najskrytsze fantazje Agnieszki i zrobiliśmy dla niej coś wyjątkowego w dniu jej urodzin. To był niezapomniany wieczór, pełen przyjemności i podniecenia, który na zawsze zapisał się w naszej pamięci.

Obrazek 3
Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *