Seks na zawołanie

W piątkowy wieczór, grupa przyjaciół zebrała się, aby uczcić urodziny jednego z nich, Marka. Była to idealna okazja, aby całkowicie się rozluźnić. Wszystko zaczęło się niewinnie, od wspólnej zabawy w grę w prawdę lub wyzwanie.

“Prawda lub wyzwanie, Laura?” zapytał Marek, patrząc na swoją przyjaciółkę siedzącą obok niego na kanapie.

“Wyzwanie” – odpowiedziała ona z uśmiechem, ciekawa, co się stanie.

“No więc… musisz pocałować kogoś w tej grupie, kogo jeszcze nigdy nie całowałaś” – rzucił wyzwanie Marek.

Laura spojrzała wokół siebie, szukając odpowiedniej osoby. Jej wzrok spoczął na Ani, która siedziała na podłodze, z lekko poczerwienionymi policzkami. Laura wstała, przeszła do niej i delikatnie dotknęła jej twarzy, po czym pochyliła się i pocałowała ją. Cała grupa się ucieszyła, a Marek dodał: “No i teraz ty, Aniu. Prawda czy wyzwanie?”

“Prawda” – odpowiedziała Ania z lekkim drżeniem w głosie.

“Czy kiedykolwiek myślałaś o tym, by zrobić coś z kimś z nas w tej grupie?” – zapytał Marek, z ciekawością w oczach.

Ania wahała się chwilę, ale w końcu przyznała: “Tak, myślałam o tym, by zrobić coś z Tobą, Marku.”

Wszyscy zaczęli krzyczeć i oklaskiwać, a Marek uśmiechnął się szeroko. “No więc, może jest czas, by spełnić te fantazje” – powiedział, podnosząc się z kanapy i podchodząc do Ani.

W tym momencie atmosfera w pokoju się zmieniła. Muzyka stawała się coraz głębsza, a światło bardziej łagodne. Marek zaczął rozplątywać bluzkę Ani, odsłaniając jej delikatny biustonosz. Laura pochyliła się i zaczęła całować jej sutki, podczas gdy Marek rozpoczynał podróż dłonią w dół, w stronę spódniczki Ani.

Marek delikatnie podniósł spódniczkę Ani, odsłaniając jej wilgotną cipkę, ukrytą pod jedwabnymi stringami. Laura kontynuowała całowanie sutków Ani, podczas gdy Marek zaczął masować jej łechtaczkę przez stringi. Ania wydawała lekkie, przyjemne stęknięcia, gdy Marek powoli opuszczał stringi, odsłaniając jej cipkę.

Laura, widząc to, odsłoniła jej tyłeczek. Marek, nie przestając masować łechtaczki Ani, zaczął całować jej szyję i ucho, co jeszcze bardziej ją podniecało. Laura, nie chcąc być w tyle, zaczęła całować tyłek Ani, powodując, że ta wydawała coraz głośniejsze stęknięcia.

Marek, widząc, jak bardzo Ania jest podniecona, postanowił przejść do bardziej zaawansowanych zabaw. Rozpoczął penetrację dwoma palcami, podczas gdy Laura kontynuowała lizania tyłka Ani. Ania, nie mogąc już wytrzymać, zaczęła dochodzić do orgazmu, wydając głośne, przyjemne krzyki.

Marek i Laura, podnieceni orgazmem Ani, postanowili podnieść stawkę. Marek rozpoczął rozbieranie się, odsłaniając swój twardy, masywny penis. Laura, widząc to, również zaczęła się rozbierać, odsłaniając swoje piękne, okrągłe piersi i wilgotną cipkę.

Marek, widząc nagą Laurę, zaczął masować penisa, podczas gdy Laura zaczęła całować cipkę Ani. Marek, nie mogąc już wytrzymać, przesunął się za Laurę i zaczął wsuwać swój penis w jej wilgotną cipkę. Laura krzyknęła z przyjemności, gdy Marek zaczął się rytmicznie poruszać.

Ania, widząc to, zaczęła masować swoją łechtaczkę, podczas gdy Marek i Laura kontynuowali swoje ruchy. Marek, czując, że jest bliski orgazmu, zaczął poruszać się szybciej i mocniej. Laura, również bliska orgazmu, krzyknęła głośno, gdy Marek spuścił swoją spermę w jej cipkę.

Marek, Laura i Ania, wyczerpani i podnieceni, opadli na podłogę, obejmując się nawzajem. Wszyscy trzej wiedzieli, że to było coś specjalnego, co ich zbliżyło i zjednoczyło. To była noc, której nigdy nie zapomną.

Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *