Seks grupowy FFM

W piątkowy wieczór, po długim tygodniu pracy, Agnieszka i Marek zaprosili swoich przyjaciół, Olę i Stefana, na wspólną kolację. Oba małżeństwa były ze sobą blisko, dzieląc nie tylko wspólne zainteresowania, ale także tajemnicę, którą odkryli niedawno – ich wspólną fascynację seksem grupowym.

Agnieszka, elegancka brunetka o głębokich, zielonych oczach, ubrana była w czarną, przylegająca sukienkę, która podkreślała jej szczupłą sylwetkę. Marek, wysoki, silny mężczyzna z krótkimi, rudymi włosami, miał na sobie czarny garnitur, który dodawał mu eleganckiego wyglądu.

Ola, blond włosy spięte w luźny warkocz, o niebieskich oczach i pełnych ustach, była ubrana w czerwoną, jedwabną bluzkę i czarne spodnie. Stefan, wysoki, szczupły mężczyzna z ciemnymi włosami i brwiami, miał na sobie niebieską koszulę i dżinsy.

Kolacja była pełna śmiechu, opowieści i lekkiego flirtu. Wszystko to, połączone z dobrym winem, sprawiło, że atmosfera stawała się coraz bardziej napięta. Agnieszka i Ola, siedząc obok siebie, zaczęły się dotykać, kłapiąc się po kolanach i przesuwając włosy za uszy.

“Czy pamiętasz ten wieczór na plaży?” – zapytała Agnieszka, patrząc Olę prosto w oczy. Ola uśmiechnęła się, wiedząc dokładnie, o co chodzi. “Oczywiście, Agnieszko. To był niezapomniany wieczór.”

Marek i Stefan obserwowali swoje żony, czując, jak napięcie rośnie. “Czy możemy powtórzyć ten wieczór?” – zapytał Marek, patrząc na Stefana. Stefan uśmiechnął się, kładąc rękę na udo Oli. “Z pewnością, jeśli damy są zgodne.”

Ola i Agnieszka wymieniły spojrzenia, widząc w nich wzajemną zgodę. “Chodźmy do sypialni” – powiedziała Agnieszka, wstając i podając rękę Oli.

W sypialni, oświetlonej delikatnie przez kilka zapalonych świec, Agnieszka i Ola zaczęły się rozbierać. Marek i Stefan obserwowali, jak ich żony odsłaniają swoje ciała, ujawniając piękne, pełne piersi i wilgotne, gładkie cipki.

Agnieszka zbliżyła się do Oli, przesuwając włosy za jej uszy i całując ją w szyję. Ola zamknęła oczy, odczuwając miękkie dotknięcia Agnieszki. Ich ciała zaczęły się do siebie przyciągać, piersi dotykając się, a cipki stając się coraz bardziej wilgotne.

Marek i Stefan również zaczęli się rozbierać, odsłaniając swoje twarde, męskie ciała. Ich penisy były już w stanie pół erekcji.

Marek zbliżył się do Agnieszki i Oli, przesuwając rękę po plecach Agnieszki i dotykając jej pełnych piersi. Stefan zrobił to samo z Olą, całując ją w szyję i masując jej pierś. Agnieszka i Ola kontynuowały swoje miłosne zabawy, całując się i dotykając się, podczas gdy ich mężowie dotykali ich ciał.

Agnieszka zaczęła schylać się, kierując się ku cipce Oli. Ola otworzyła swoje nogi, pozwalając Agnieszce dotrzeć do jej wilgotnego miejsca. Agnieszka zaczęła lizać cipkę Oli, słysząc jak ta wydaje miękki jęk.

Marek i Stefan obserwowali, jak ich żony uprawiają seks oralny. Ich penisy były teraz w pełni wyprostowane, twardy kutas Marka i długi penis Stefana oczekiwały na swoją kolej.

Marek zbliżył się do Oli, kładąc swoją rękę na jej tyłku i wsuwając palce do jej wilgotnej cipki. Ola zaczęła się poruszać, odczuwając dotyk Marka i języka Agnieszki. Stefan zrobił to samo z Agnieszka, wsuwając palce do jej cipki.

Agnieszka i Ola zaczęły odczuwać orgazm, ich ciała drżąc z przyjemności. Marek i Stefan kontynuowali swoje dotykanie, czując, jak cipki ich żon stają się coraz bardziej wilgotne.

Marek i Stefan zaczęli wchodzić w swoje żony, Marek w Agnieszkę, a Stefan w Olę. Ich twarde kutasy wsuwały się głęboko w wilgotne cipki, powodując kolejne fale przyjemności.

Agnieszka i Ola krzyczały z przyjemności, odczuwając, jak ich mężowie wchodzą w nie. Marek i Stefan zaczęli poruszać się szybciej uderzając w tyłki swoich żon.

Agnieszka i Ola zaczęły odczuwać kolejny orgazm, ich ciała drżąc z przyjemności. Marek i Stefan również odczuli orgazm, ich kutasy wybuchnęły spermą.

Po chwili, wszyscy leżeli na łóżku, odzyskując oddech. Ich ciała były pokryte potem i spermą, ale wszyscy czuli się szczęśliwi i spełnieni.

“To był niezapomniany wieczór” – powiedziała Agnieszka, całując Marka. Ola i Stefan uśmiechnęli się do siebie, zgadzając się z nią. Wiedzieli, że to był tylko początek ich przygód.

Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *