Seks analny z młodą 18 latką

W sobotnie popołudnie, gdy słońce zaczynało opadać za horyzont, młody, przystojny facet o imieniu Daniel wracał z treningu. Jego umięśnione ciało było pokryte potem, a myśli krążyły wokół weekendowej zabawy. Niespodziewanie, gdy zbliżał się do swojego domu, zobaczył dwie znajome dziewczyny siedzące na schodach. Były to 18-letnia Laura i jej koleżanka z liceum, Agata. Obie były urocze, z długimi, falowymi włosami i ciałami, które tylko zaczynały odkrywać swoją kobiecość.

“Cześć, dziewczyny, co tu robicie?” zapytał Daniel z uśmiechem.

“Czekamy na ciebie, Daniel” – odpowiedziała Laura z uwodzicielskim spojrzeniem. “Mamy dla ciebie propozycję, której nie możesz odrzucić”.

Intrygujący ton Laury podniecił Daniela. “No dobrze. Co to za propozycja?”

Agata podniosła się i podchodząc do Daniela, szepnęła mu do ucha: “Chcemy, żebyś nam pokazał, co to jest prawdziwy seks”.

Obrazek 1

Daniel był zaskoczony, ale widząc ich zdecydowane spojrzenia, zrozumiał, że są poważne. “Dziewczyny, to jest duża sprawa. Jesteście pewne, że chcecie to zrobić?”

“Tak, jesteśmy pewne” – odpowiedziała Laura, podchodząc do Daniela i obejmując go. “Chcemy, żebyś był naszym pierwszym”.

Daniel, widząc ich determinację, postanowił spełnić ich życzenie. “Dobrze, ale musimy być ostrożni i upewnić się, że wszystko idzie w waszym tempie”.

Wchodząc do domu, Daniel czuł, jak jego penis zaczyna się rozprężać w spodniach. Dziewczyny, widząc to, uśmiechnęły się sobie do siebie nawzajem. Laura podchodząc do Daniela, zaczęła rozpinać mu koszulę, odsłaniając jego umięśniony klatkę piersiową. Agata tymczasem zaczęła całować jego szyję, powodując, że Daniel zaczął stękać.

“Laura, chcesz zobaczyć jego kutasa?” – zapytała Agata, patrząc na Daniela.

“Och tak, chcę” – odpowiedziała Laura, zaczynając rozpinać spodnie Daniela.

Gdy spodnie opadły, dziewczyny zobaczyły w pełni penisa Daniela. Był duży i twardy, gotowy do akcji. Laura delikatnie dotknęła jego kutasa, powodując, że Daniel zaczął jęczeć z przyjemności.

“Teraz jestem pewna, że to będzie niesamowite” – powiedziała Laura, patrząc na kutasa Daniela.

“Tak, to będzie niesamowite” – potwierdziła Agata, zaczynając całować Daniela w usta.

Daniel, czując gorące usta Emmy, zaczął ją rozbierać. Odsłonił jej małe, ale już dobrze rozwinięte piersi, a następnie zaczął całować i lizać jej brodawki. Agata jęczała z przyjemności, a Laura, widząc to, zaczęła całować i lizać kutasa Daniela.

Obrazek 2

“O Boże, tak dobrze się czuje” – krzyknął Daniel, czując, jak Laura bierze jego kutasa do ust.

Daniel, czując, jak Laura robi mu loda, zaczął całować Emmę głębiej. Jego ręce zaczęły podróżować po jej ciele, docierając do jej mokrej już cipki. Zaczął ją masować, powodując, że Agata zaczęła jęczeć głośniej.

“O Boże, Daniel, Czuje się tak dobrze” – wykrzyknęła Agata, czując, jak Daniel masuje jej cipkę.

Daniel, czując, jak dziewczyny go podniecają, postanowił przejść do następnego etapu. “Dziewczyny, teraz pokażę wam coś jeszcze lepszego”.

Laura i Agata, widząc determinację Daniela, uśmiechnęły się sobie nawzajem. Wiedziały, że to tylko początek ich przygody.

Daniel delikatnie odpychał dziewczyny, prowadząc je do swojej sypialni. Łóżko było duże i wygodne, idealne dla ich przygody. Dziewczyny wchodząc do pokoju, zaczęły się rozbierać, odsłaniając swoje młode i piękne ciała. Daniel, widząc ich nagie ciała, czuł, jak jego kutas staje się jeszcze twardszy.

“Teraz pokażę wam, co to jest prawdziwy seks” – powiedział Daniel, podchodząc do łóżka.

Laura, leżąc na łóżku, zaczęła rozkładać nogi, odsłaniając swoją mokrą cipkę. “Chcę, żebyś zaczął od mnie” – powiedziała, patrząc na Daniela z uwodzicielskim spojrzeniem.

Daniel, widząc jej gotowość, zaczął wchodzić w nią, powoli i ostrożnie, dając jej czas na przyzwyczajenie się do jego rozmiaru. Laura jęczała z przyjemności, a Agata, widząc to, zaczęła masować swoją własną cipkę.

“O Boże, to się czuje tak dobrze” – krzyknęła Laura, czując, jak Daniel wchodzi w nią.

Agata, widząc, jak Daniel uprawia seks z Laurą, zaczęła jęczeć głośniej. Jej cipka była teraz bardzo mokra i gotowa na akcję. Daniel, widząc to, postanowił zmienić pozycję.

Agata, posłusznie leżała na łóżku, odsłaniając swoją mokrą cipkę. Daniel, widząc jej gotowość, zaczął wchodzić w nią, powoli i ostrożnie, dając jej czas na przyzwyczajenie się do jego rozmiaru. Agata jęczała z przyjemności, a Laura, widząc to, zaczęła masować swoją własną cipkę.

“O Boże, Czuje się wspaniale” – krzyknęła Agata, czując, jak Daniel wchodzi w nią.

Dziewczyny, wyczerpane i szczęśliwe, zaczęły się uśmiechać. Wiedziały, że to była niesamowita przygoda, którą nigdy nie zapomną. Daniel, widząc ich szczęście, uśmiechnął się do siebie, wiedząc, że spełnił ich życzenie.

“Dziękuję, dziewczyny, to było niesamowite” – powiedział Daniel, obejmując Laurę i Agatę.

I tak zakończyła się ich niesamowita przygoda, która była tylko początkiem ich seksualnego życia.

Obrazek 3
Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *