Seks analny w samochodzie

Janek i Ewelina byli małżeństwem, które od dawna szukało nowych wrażeń w swoim życiu seksualnym. Ewelina, piękna i pewna siebie kobieta, miała tajemnicze fantazje, których dotychczas nie mogła zrealizować. Janek, postanowił spełnić jej pragnienia i zaprosił swojego najlepszego przyjaciela, Konrada, do udziału w ich grze.

Konrad, wysoki, przystojny mężczyzna z głębokimi, niebieskimi oczami i dobrze zbudowanym ciałem, był idealnym kandydatem do spełnienia fantazji Eweliny. Janek i Konrad byli przyjaciółmi od lat i wiedzieli, że ich przyjaźń jest na tyle silna, że nic ich nie rozdzieli.

Pewnego wieczoru, gdy ciemność opadła na miasto, trójka zasiadła w samochodzie Janka, jadąc w kierunku lasu poza miastem. Napięcie w powietrzu było ogromne, a Ewelina czuła, jak jej cipka zaczyna robić się wilgotna pod sukienką.

“Czy jesteś pewna, że chcesz to zrobić, Ewo?” zapytał Janek, patrząc na nią z boku.

“Tak, Janku. Od dawna pragnę tego. Chcę poczuć, jak dwaj mężczyźni dotykają mnie i wypełniają moje ciało,” odpowiedziała ona z głębokim tchnieniem.

Obrazek 1

Konrad, siedzący z tyłu, przesunął się bliżej i zaczął masować jej ramiona. “Nie martw się, Ewo. Będziemy robić wszystko w twoim tempie,” uśmiechnął się.

Jego dotyk był elektryzujący. Ewelina odwróciła się i spojrzała na niego z pożądaniem. Konrad zbliżył się do niej i pocałował ją, głęboko i namiętnie. Jego ręce zaczęły podróżować po jej ciele, dotykając jej piersi i brzucha. Ewelina odpowiadała na jego pocałunki, gdy Janek obserwował ich z wzruszeniem.

Janek zatrzymał samochód na uboczu drogi. “Czas na naszą zabawę,” powiedział, przesuwając się na tylne siedzenie obok Konrada.

Ewelina wyszła z samochodu i otworzyła bagażnik. Wzięła nawilżacz, a następnie wskoczyła z powrotem do samochodu. “Chcę, byście mnie wzięli od tyłu,” powiedziała ona z głosem pełnym pożądania.

Janek i Konrad wymienili spojrzenia, a następnie zaczęli rozbierać Ewelinę. Jej cipka była już mokra i gotowa na przyjemność. Janek zaczął masować jej cipkę, podczas gdy Konrad smarował jej drugą dziurkę.

“Oh, Boże… Tak dobrze się czuje,” jękneła Ewelina, gdy czuła, jak ich palce wnikają w jej ciało.

Obrazek 2

Janek pocałował jej szyję, a następnie powiedział: “Czas na twoją pierwszą podwójną penetrację, kochanie.”

Ewelina zamknęła oczy, a jej ciało zadrżało z podniecenia. Janek ustawił się za nią, a jego kutas, twardy jak skała, czekał na wejście. Konrad, tymczasem, siedział przed nią, a jego penis gotowy do wejścia w jej mokrą cipkę.

“Jesteś gotowa, Ewo?” zapytał Janek, przyciągając ją bliżej siebie.

“Tak, chcę to zrobić,” odpowiedziała ona, gdy Konrad delikatnie wsuwał swój penis w jej cipkę.

Janek smarował swojego kutasa i powoli zaczął wsuwać go w drugą dziurkę Eweliny. Ona stękała z przyjemności, gdy czuła, jak dwaj mężczyźni wypełniają jej ciało. Janek i Konrad zaczęli rytmicznie poruszać biodrami, dając jej najgłębszą penetrację, jaką kiedykolwiek doświadczyła.

“Oh, Boże… To jest niesamowite,” krzyczała Ewelina, gdy fala orgazmu zaczęła narastać w jej ciele.

Janek i Konrad kontynuowali swoje ruchy, a ich oddech stawał się coraz szybszy i bardziej chrapliwy. Ewelina czuła, jak ich kutasy tłuką w nią, a jej ciało zaczęło drżeć z przyjemności.

Janek i Konrad nie mogli się powstrzymać. Ich ruchy stały się bardziej chaotyczne, aż w końcu oboje w niech wytrysnęli. Janek wylał swoją spermę w drugą dziurkę Eweliny, podczas gdy Konrad wypełnił jej cipkę.

Ewelina krzyknęła z przyjemności, gdy fala orgazmu przetoczyła się przez jej ciało. Nigdy wcześniej nie doświadczyła takiego poziomu przyjemności. Janek i Konrad obejmowali ją, gdy ich oddech powoli wracał do normy.

“To było niesamowite,” powiedział Janek, całując ją w czoło.

“Nigdy nie zapomnę tego momentu” dodał Konrad, uśmiechając się do niej.

Ewelina uśmiechnęła się, czując się spełniona i szczęśliwa. “Dziękuję wam, chłopcy. To było wszystko, o czym kiedykolwiek marzyłam.”

I tak, w samochodzie na uboczu drogi, trójka zrealizowała swoje najgłębsze fantazje i stworzyła wspólne, niezapomniane doświadczenie. Ich przyjaźń i miłość tylko wzrosły, a ich życie seksualne stało się jeszcze bardziej wzbogacone.

Obrazek 3
Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *