Rozbierany poker

W sobotni wieczór, gdy miasto pogrążało się w ciemnościach, a ulice stawały się puste, grupa przyjaciół spotkała się w luksusowym apartamencie w centrum, by zagrać w rozbieranego pokera. Była to ich ulubiona rozrywka, pełna napięcia i ekscytacji.

Głównymi bohaterami tych spotkań byli: Anna, piękna, rudoowłosa kobieta o magnetycznym spojrzeniu i pełnych ustach, oraz Marcin, młody, przystojny mężczyzna o atletycznej budowie i wdzięcznym uśmiechu. Oboje byli szczęśliwym małżeństwem, ale te wieczory dodawały im niezaprzeczalnego pikantnego smaku.

Wieczór zaczynał się zwykle od lekkiego alkoholu i rozmów na różne tematy. Potem, kiedy atmosfera robiła się gorąca, rozpoczynała się gra. Zasady były proste: kto przegrywa, zdejmuje jedną część garderoby.

Tego wieczoru Anna była szczególnie ekscytowana. Ubrana była w czarną, jedwabną sukienkę, która podkreślała jej doskonałe kształty. Marcin, widząc ją, czuł, jak jego krew zaczyna wrzeć. Wiedział, że ta noc będzie niezwykła.

Obrazek 1

Gra rozpoczęła się. Karty były rozdawane, a alkohol płynął rzeką. Anna i Marcin byli skoncentrowani, ale również cieszyli się widokiem nagich ciał. Każde odsłonięcie nowej części ciała dodawało im sił i motywacji.

Anna była pierwsza, która straciła ubranie. Spod sukienki wysunęła się biała, delikatna bielizna, która doskonale pasowała do jej rudych włosów. Marcin nie mógł oderwać oczu od jej piersi, które wyglądały jeszcze bardziej urokliwie w tej bieliźnie.

Następna runda. Marcin przegrał i zdjął koszulę. Jego muskularne ramię i szeroka klatka piersiowa wzbudziły podziw u Anny.

Kiedy Anna straciła wszystkie ubrania, Marcin był zachwycony pięknem jej nagiego ciała. Jej piersi były pełne i elastyczne, a łechtaczka, pokryta delikatnym, czarnym owłosieniem, wyglądała jak zaproszenie do grzechu. Marcin nie mógł oderwać oczu od jej ciała. Czuwał, jak się rusza, jak się porusza, jak żyje.

Anna i Marcin zaczęli się do siebie zbliżać. Ich ręce dotykały się, a usta spotykały się w długim, namiętnym pocałunku. Marcin czuł, jak jego penis staje się coraz sztywniejszy, a Anna czuła, jak jej cipka staje się coraz wilgotniejsza.

Obrazek 2

Marcin położył Annę na łóżku i zaczął ją pocierać. Jego ręce przemierzały jej ciało, od piersi po łechtaczkę. Anna wydała lekki jęk, kiedy jego palce dotknęły jej cipki. Była tak podniecona, że już prawie osiągnęła orgazm.

Marcin kontynuował swoje poczesywanie, a Anna coraz bardziej podniecała się. Kiedy już nie mogła wytrzymać, Marcin wsunął kutasa w jej cipkę. Był tak sztywny i gruby, że Anna wydała głośny jęk.

Marcin zaczął się poruszać, wsuwając i wysuwając penisa z jej cipki. Anna wydała serię jęków i wrzasków, kiedy czuła, jak jego kutas dotyka jej najbardziej wrażliwych miejsc. Kiedy Marcin zaczął poruszać się szybciej, Anna osiągnęła orgazm. Jej ciało zaczęło się trząść, a ona sama wydała głośny jęk.

Marcin kontynuował swoje ruchy, a Anna osiągnęła kolejny orgazm. Kiedy już nie mogła wytrzymać, Marcin wyciągnął penisa i wylał swoją spermę na jej brzuch.

Anna i Marcin byli wyczerpani, ale szczęśliwi. Ich ciała były pokryte potem i spermą, ale ich to nie obchodziło. Tylko cieszyli się tym, co zrobili.

Reszta wieczoru była spokojna i relaksująca. Anna i Marcin spędzili resztę nocy w objęciach, ciesząc się swoim szczęściem i miłością. Wiedzieli, że to była noc, którą nigdy nie zapomną.

Obrazek 1
Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *