Pewnego razu na wsi – pierwszy raz na dwa baty

Z Kacprem spotykałam się od prawie dwóch lat. Wyjechaliśmy na wieś do jego kolegi na wakacje. Kacper i ja mieliśmy już sporo doświadczeń seksualnych, ale wszystkiego jeszcze nie spróbowałam. Kiedy jego kolega, Marek, zaprosił nas na wakacje na wieś, nie miałem pojęcia, co na nas tam czeka.

Pierwszy dzień spędziliśmy na spacerach po okolicy i grillowaniu wieczorem. Kiedy zaczęło robić się ciemno, Kacper podszedł do mnie i zaczął całować mnie w szyję. Jego dotyk był tak ciepły i przyjemny, że poczułam, jak moje ciało zaczyna się rozgrzewać.

“Chcesz zobaczyć coś ciekawego?” – zapytał Kacper, uśmiechając się do mnie.

“Pewnie” – odpowiedziałam, nie mając pojęcia, co miał na myśli.

Kacper wziął mnie za rękę i poprowadził mnie do małej stodoły niedaleko głównego budynku. Gdy otworzył drzwi, zobaczyłam, że w środku znajduje się małe studio nagraniowe.

“Marek robi tu filmy dla dorosłych” – powiedział Kacper, patrząc na mnie z podnieceniem w oczach.

Obrazek 1

Marek podszedł do nas i uśmiechnął się. “Czy chcesz zobaczyć, jak to robimy?” – zapytał.

Początkowo byłam niepewna, ale podniecenie Kacpra było zaraźliwe. Przystałam na propozycję i wkrótce znalazłam się w środku pokoju.

Kacper podszedł do mnie i zaczął całować mnie w usta. Jego język był tak ciepły i miękki, że poczułam, jak moja cipka robi się mokra. Marek podszedł do nas i zaczął całować mnie w szyję, podczas gdy Kacper rozpinał mój bluzkę.

Marek zaczął masować moje piersi, podczas gdy Kacper schylił się i zaczął całować moje brzuch. Jego język poruszał się w dół, aż dotarł do mojej cipki. Zaczął ją całować i masować, a ja zaczęłam wydawać lekkie jęki podniecenia.

“Jesteś taka mokra…” – powiedział Kacper, podnosząc głowę i patrząc na mnie z podnieceniem w oczach.

“Tak, jeszcze nigdy się tak nie czułam” – odpowiedziałam, nie mogąc odciągnąć wzroku od jego penisa, który był już w pełnym wzwodzie.

“Chcesz spróbować podwójnej penetracji?” – zapytał Marek, patrząc na mnie z podnieceniem w oczach.

Początkowo byłam niepewna, ale podniecenie Kacpra i Marka było zaraźliwe. Przystałam na propozycję i wkrótce znalazłam się na łóżku, z Kacprem we mnie i Markiem, który przygotowywał się do włożenia swojego penisa w moją drugą dziurkę.

Marek nawilżył mój odbyt i powoli włożył swój penis w moją drugą dziurkę. Poczułam, jak się rozciąga, ale równocześnie było to tak przyjemne, że zaczęłam wydać lekkie jęki podniecenia.

Obrazek 2

Kacper zaczął powoli poruszać się w mojej cipce, a Marek również zaczął powoli penetrować mój odbyt. Poczułam, jak ich penisy zaczynają się zgadzać w rytmie, a ja zaczęłam wydać coraz głośniejsze jęki podniecenia.

Marek zaczął poruszać się szybciej, podobnie jak i Kacper. Poczułam, jak moje ciało zaczyna się napinać, a ja zaczęłam wydać coraz głośniejsze jęki podniecenia.

Nagle poczułam, jak moje ciało zaczyna się rozluźniać. Zaczęłam wydawać głośne krzyki orgazmu. Stan Kacpra i Marka był podobny. Po chwili poczułam, jak ich sperma wlewa się do mojego ciała.

Po chwili oddechu wszyscy znaleźliśmy się na łóżku, obejmując się i całując.

“To było niezwykłe” – powiedziałam, patrząc na Kacpra i Marka z uśmiechem na twarzy.

“Tak, to było niezwykłe” – powiedział Kacper, uśmiechając się do mnie.

Marek uśmiechnął się i powiedział: “Cieszę się, że się podobało. Możemy to powtórzyć kiedykolwiek chcesz”.

I tak zaczęła się nasza przygoda na wsi, pełna podniecenia i nowych doświadczeń. Nie mogłam czekać, aby zobaczyć, co jeszcze nas czeka.

Obrazek 3
Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *