Obciąganie robotnikom

Gdy mój mąż wyszedł z domu rano, nie spodziewałam się, że dzień ten przybierze tak nieoczekiwany obrót. O 11 rano dzwonił dzwonek do drzwi. Otworzyłam drzwi i zobaczyłam trzech mężczyzn w robotniczych strojach. Dwóch z nich było w wieku 25-27 lat, a najstarszy miał około 39 lat. Młodsi byli całkiem przystojni, pełni energii i młodości, podczas gdy starszy miał coś w sobie niezwykle męskiego i doświadczonego.

“Dzień dobry, pani,” powitał mnie starszy mężczyzna z uśmiechem. “Przyszliśmy, by naprawić uszkodzone rury w piwnicy.”

Zaprowadziłam ich do piwnicy, uświadamiając sobie, jak ciasno jest w tym pomieszczeniu. Czuliśmy się jak w pułapce, a powietrze było nasycone napięciem seksualnym. Gdy się obróciłam, by wyjść, moje oczy spotkały się z ich spojrzeniami. Wszyscy trzej patrzyli na mnie z żądzą w oczach.

“Czy wszystko w porządku, pani?” zapytał jeden z młodszych, podchodząc bliżej mnie.

“Tak, tak… wszystko w porządku,” odpowiedziałam, czując, jak moje ciało zaczyna się nagrzewać.

Gdy się obróciłam, ręka jednego z młodszych robotników przypadkowo dotknęła mojej cipki. Zatrzymałam oddech, a on spojrzał na mnie z przeprosinami w oczach. Jednak w jego spojrzeniu było coś więcej niż przeprosiny.

Obrazek 1

“Przepraszam, pani,” powiedział, ale jego ręka nie ruszyła się z mojej cipki.

W tym momencie najstarszy robotnik przystąpił do działania. Podszedł do mnie z tyłu i zaczął masować moje piersi, podczas gdy młodszy kontynuował dotykanie mojej cipki. Trzeci robotnik stał na boku, obserwując sytuację z żądzą w oczach.

“Czy to ci się podoba?” zapytał starszy, szeptem w moje ucho.

“Tak… tak” odpowiedziałam, czując, jak moja cipka zaczyna robić się coraz bardziej mokra.

“Cicho,” powiedział starszy, zakładając mi rękę na usta. “Nie chcemy, by ktoś nas usłyszał.”

W tym momencie trzeci robotnik dołączył do nas. Zaczął całować mój szyję i masować moje piersi, podczas gdy starszy i młodszy kontynuowali swoje dotykanie. Czuliśmy się jak jedno ciało, pełne żądzy i pożądania.

I tak zaczęła się nasza gra, pełna seksu i pożądania. Nie mogłam się doczekać, by poczuć ich kutasy we mnie, by doznać orgazmu, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyłam.

Starszy robotnik obrócił mnie. Jego oczy były pełne żądzy, a jego penis stał na baczność. Gdy byłam już tylko w bieliźnie, młodszy robotnik zdjął mi stanik, odsłaniając moje piersi. Trzeci robotnik pochylił się i zaczął całować moje uda.

Gdy czułam jego język na mojej cipce, nie mogłam powstrzymać się od jęczenia. Starszy robotnik zaczął całować mnie w usta, a jego ręce błądziły po moim ciele. Młodszy robotnik zaczął masować moje piersi, a jego kutas zaczął dotykać mojego tyłka.

Obrazek 2

Czułam, jak trzeci robotnik zaczyna wkładać swoje palce do mojej łechtaczki, a ja zaczęłam się drgać z przyjemności. Starszy robotnik obrócił mnie, by móc dotknąć mojej cipki. Jego dotyk był mocny i pewny siebie, a ja zaczęłam się coraz bardziej podniecać.

Zaczął wsuwać swojego kutasa do mojej mokrej cipki, powoli, ale z dużą pewnością siebie. Jego ruchy były głębokie i mocne, a ja zaczęłam jęczeć z rozkoszy.

Gdy starszy robotnik zaczął się poruszać szybciej, czułam, jak moje ciało zaczyna się zbliżać do orgazmu. Młodszy robotnik zaczął dotykać mojego tyłka, a jego palce zaczęły się zbliżać do mojego odbytu. Czuliśmy się jak jedno ciało, pełne żądzy i pożądania.

Starszy robotnik wycofał swój kutas z mojej łechtaczki i zaczął się masować, aż w końcu wytrysnął swoją spermę na moje ciało. Młodszy robotnik zaczął się rozbierać, a jego kutas stał już na baczność. Zaczął wsuwać penisa do mojej cipki, a jego ruchy były szybkie i mocne.

Czułam, jak moje ciało zaczyna się zbliżać do kolejnego orgazmu, a ja zaczęłam jęczeć z rozkoszy. Trzeci robotnik zaczął masować swojego penisa, obserwując nas z żądzą w oczach. Gdy młodszy robotnik wytrysnął swoją spermę do mojej cipki, czułam, jak kolejna fala orgazmu przechodzi przez moje ciało.

Byliśmy wyczerpani, ale szczęśliwi. Rozebraliśmy się zupełnie i leżeliśmy razem na podłodze, ciesząc się chwilą intymności. Wiedzieliśmy, że to było coś niezwykłego, co nie powtórzy się nigdy więcej. Ale w tym momencie, leżąc razem na podłodze, czuliśmy się jak jedno ciało, pełne miłości i pożądania.

Obrazek 3
Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *