Niesamowity sex grupowy – To właśnie lubię

Wszystko zaczęło się podczas wyjazdu integracyjnego naszej klasy z liceum. Byliśmy w górach, w pięknym, dużym domku, odciętym od reszty świata. Po całym dniu wędrówki, zaczęliśmy się przygotowywać do wieczornej zabawy.

Ania, najbardziej ekstrawertyczna dziewczyna w naszej klasie, zaproponowała grę w prawdę lub wyzwanie. Wszyscy byliśmy trochę nerwowi, ale także ciekawi, co to może przynieść. Siedzieliśmy w kółku, chłopcy i dziewczyny na przemian. Ania rozpoczęła grę, pytając Kubę, czy kiedykolwiek całował się z kimś z naszej klasy. Kuba poczerwienił się, ale przyznał, że tak, z Oliwią. Wszyscy zaczęliśmy się śmiać i zachęcaliśmy ich, by powtórzyli ten pocałunek. I tak zrobili.

Następna była Julia, która musiała wyznać, ile miała kochanków. “Trzech”, odpowiedziała spokojnie, podglądając przy tym Adama, który siedział obok niej. Adam, nieco zaskoczony, musiał teraz wyznać, kiedy ostatnio się masturbował. “Wczoraj wieczorem”, odpowiedział, a wszyscy zaczęli się śmiać.

Gra toczyła się dalej, a z każdym kolejnym pytaniem i wyzwaniem, atmosfera stawała się coraz bardziej napięta. Ania, widząc to, postanowiła podnieść stawkę. “Ktoś musi pokazać swoją cipkę lub siusiaka”, rzuciła w końcu. Wszyscy zaczęliśmy się rozglądać, niepewni, kto się na to zdecyduje.

Ostatecznie, to Ola, która była najbardziej skromną dziewczyną w naszej klasie, postanowiła pokazać swoją cipkę. Wszyscy byliśmy zaskoczeni, ale także podnieceni. Ola wstała, podniosła spódnicę i opuściła majtki, pokazując nam swoją gładką, piękną cipkę. Chłopcy od razu poczuli podniecenie, podobnie jak dziewczyny. Ania, widząc to, postanowiła, że teraz chłopcy muszą pokazać swoje penisy.

Obrazek 1

Kuba, Adam i Paweł stanęli i opuścili spodnie i bieliznę. Trzy różne penisy, w różnych stanach erekcji, stały przed nami. Ania, podniecona widokiem, postanowiła, że gra się skończyła, a teraz czas na prawdziwą zabawę.

Ania jako pierwsza zaczęła rozbierać się, a reszta poszła za jej przykładem. Wkrótce wszyscy byliśmy nago, odsłaniając swoje ciała, pełne młodości i pożądania. Ania podeszła do Kuby, podchwyciła jego kutasa i zaczęła go masować. Kuba odpowiadał na jej dotyk, pocierając jej łechtaczkę.

Ola i Adam zaczęli całować się, a ich ręce błądziły po ciałach, szukając przyjemności. Julia, widząc to, podszedł do Pawła, który siedział z tyłu, i zaczęła masować jego penisa. Paweł, podniecony tym widokiem, zaczął przyglądać się tyłeczkowi Julii, który był pięknie wyeksponowany w tej pozycji.

Wszystko to stawało się coraz bardziej intensywne. Ania, która była coraz bardziej podniecona, zaczęła krzyczeć z przyjemności, gdy Kuba wsuwał jej palce do cipki.

Wszystko to trwało godzinami. Chłopcy zmieniali się partnerkami, a dziewczyny zmieniały się partnerami. Wszyscy doświadczali ogromnej przyjemności i cieszyli się przyjemnością i młodością.

I tak zakończył się nasz wyjazd integracyjny. Był to wyjazd, który zapisał się w naszej pamięci na zawsze.

Obrazek 2
Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *