Grupowa orgia w mieszkaniu

W piątkowy wieczór, w mieszkaniu studenckim na przedmieściach miasta, grupa przyjaciół z uniwersytetu zbierała się, aby wspólnie przygotować się do nadchodzących egzaminów. Byli to: Julia, Michał, Laura i Karol.

Po kilku godzinach intensywnej nauki, atmosfera w pokoju stawała się coraz bardziej napięta. Julia, która siedziała na podłodze, zaczęła masować plecy Michała. Michał, odczuwając przyjemność dotyku Julii, zaczął delikatnie przesuwać swoje ręce wzdłuż jej bioder.

Laura, która obserwowała to z rogu oka, zaczęła czuć się trochę zazdrosna. Patrząc na Karola, który był całkowicie pochłonięty swoją książką, Laura podjęła decyzję. Wstała, przechodząc obok Karola, delikatnie dotknęła jego ramienia i powiedziała: “Czy nie chciałbyś trochę odpocząć?”

Karol podniósł oczy, spoglądając na Laurę z zainteresowaniem. “Może tak,” odpowiedział, zamykając książkę.

W tym samym czasie, Julia i Michał, którzy byli coraz bardziej pochłonięci sobą, zaczęli się namiętnie całować. Michał delikatnie przesunął rękę pod bluzkę Julii. Julia wydała lekki jęk, kiedy czuła, jak palce Michała dotykają jej piersi.

Laura i Karol, którzy teraz siedzieli obok siebie na kanapie, zaczęli również całować się. Laura, która była coraz bardziej podekscytowana, zaczęła rozpińać spodnie Karola, wyjmując jego twardego kutasa. Zaczęła go masować, powodując, że Karol wydał głęboki stęknięcie przyjemności.

Julia, która słyszała to, zaczęła bardziej podekscytować Michała. “Czy chcesz mnie wziąć od tyłu?” zaszeptała Julia w ucho Michałowi. Michał, który był teraz całkowicie pochłonięty żądzą, kiwnął tylko głową.

Julia ustawiła się na czworakach, a Michał delikatnie wsuwał swój penis do jej cipki. Julia wydała głębokie stęknięcie, kiedy czuła, jak Michał zaczyna się poruszać wewnątrz niej.

Laura i Karol, którzy obserwowali to, zaczęli bardziej się ekscytować. Laura, która teraz była całkowicie naga, siadła na twarzy Karola, który zaczynał ją lekko lizać. Laura wydała serię jęków przyjemności, kiedy czuła, jak język Karola dotyka jej cipki.

Michał, który teraz był całkowicie pochłonięty Julią, zaczął poruszać się szybciej, powodując, że Julia wydała serię jęków przyjemności. Julia, która była coraz bliżej orgazmu, zaczęła mocniej ściągać Michała do siebie.

“Chcę, żebyś we mnie skończył” szeptała Julia, kiedy czuła, jak Michał zaczyna się poruszać jeszcze szybciej. Michał, który był teraz na granicy, zaczął wytryskiwać swoją spermę do jej cipki, powodując, że Julia również osiągnęła orgazm.

Laura i Karol, którzy teraz byli całkowicie pochłonięci sobą, zaczęli bardziej eksperymentować. Laura, która teraz była całkowicie goła, ustawiła się na czworakach, a Karol delikatnie wsuwał swój penis do jej drugiej dziurki. Laura wydała głęboki stęknięcie, kiedy czuła, jak Karol zaczyna się poruszać wewnątrz niej.

Karol, który teraz był całkowicie pochłonięty Laurą, zaczął poruszać się szybciej, powodując, że Laura wydała serię jęków przyjemności. Laura, która była coraz bliżej orgazmu, zaczęła mocniej ściągać Karola do siebie.

Julia i Michał, którzy teraz byli całkowicie wyczerpani, spoglądali na Laurę i Karola z zadowoleniem. “To była niesamowita noc,” powiedziała Julia, uśmiechając się do Michała.

Michał, który teraz był całkowicie rozluźniony, kiwnął głową. “Zdecydowanie tak” odpowiedział, uśmiechając się do Julii.

Laura i Karol, którzy teraz również byli całkowicie wyczerpani, spoglądali na Julię i Michała z zadowoleniem. “To była naprawdę niesamowita noc,” powiedziała Laura, uśmiechając się do Karola.

To była noc, którą nigdy nie zapomną. Noc pełna przyjemności, odkrywania i zaufania. Noc, która ich wszystkich zbliżyła. I noc, która była tylko początkiem ich wspólnej podróży seksualnej.

Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *