Głodne lwice w moim haremie

Wydarzyło się to podczas wyjazdu pracowniczego do luksusowego kurortu w górach. Cała grupa była pełna entuzjazmu, a napięcie rosło z każdym dniem.

W sobotę wieczorem, po obfitej kolacji i kilku kieliszkach wina, grupa zebrała się w jednym z pokoi. Muzyka grała cicho, a światło było przytłumione. Wszyscy czuli się rozluźnieni i gotowi na przygodę.

“Czytałam kiedyś o grupowym seksie,” powiedziała Julia, młoda i atrakcyjna kobieta z działu marketingu. “To ma być niezwykłe doświadczenie.”

“Też kiedyś o tym słyszałem” dodał Tomasz, przystojny mężczyzna z działu IT.

Obrazek 1

Wszyscy patrzyli na siebie, a napięcie rosło. Julia wstała i zaczęła tańczyć, ruszając biodrami w rytm muzyki. Jej sukienka opadała na ciele, odsłaniając szczupłą sylwetkę. Tomasz przyłączył się do niej, a reszta grupy patrzyła z zachwytem.

Julia zbliżyła się do Tomasza, a on obejmując ją, pocałował jej szyję. Julia oddychała głęboko, a jej ciało zaczęło drżeć. Tomasz zaczął rozpinać jej sukienkę, odsłaniając jej białe bieliznę. Julia odwróciła się, a Tomasz zaczął pocierać jej tyłeczek przez bieliznę.

“Chcę cię,” powiedziała Julia, patrząc na niego z pożądaniem.

Tomasz odpowiedział uśmiechem i zaczął rozbierać się. Jego ciało było silne i muskularne, a jego penis był już w stanie erekcji. Julia zaczęła rozbierać się, odsłaniając swoje piękne ciało. Jej cipka była już wilgotna i gotowa na przyjemność.

Reszta grupy patrzyła z zachwytem, a niektórzy również zaczęli się rozbierać. Julia i Tomasz zaczęli uprawiać seks oralny, a reszta dołączyła do nich. Ciała splatały się ze sobą, a odgłosy przyjemności wypełniały pokój.

Julia leżała na plecach, a Tomasz był nad nią. Jego penis wsuwał się w jej cipkę, a ona krzyczała z przyjemności. Jej ciało drgało, a ona zaczęła dochodzić do orgazmu. Tomasz również był bliski, a jego penis bił coraz szybciej.

W tym samym czasie, inni członkowie grupy również uprawiali seks. Ciała były pokryte potem, a odgłosy przyjemności wypełniały pokój. Każdy był zaangażowany w swoją własną przygodę, a napięcie seksualne rosło z każdą chwilą.

To było niezwykłe doświadczenie, a wszyscy czuli się bardzo ekscytowani. Grupa kontynuowała swoją orgię, a noc była pełna przyjemności i pożądania.

Obrazek 2

Po chwili Julia i Tomasz odłączyli się od reszty grupy i udali się do łazienki. Julia siedziała na krawędzi wanny, a Tomasz stał przed nią. Ona zaczęła zdejmować mu bokserki, a jego kutas wysunął się na zewnątrz. Był twardy i gotowy na akcję.

Julia zaczęła masować jego kutasa, a on zaczął stękać. Julia patrzyła na niego z pożądaniem, a jej cipka była coraz bardziej wilgotna. Tomasz zaczął ją pocierać, a ona krzyczała z przyjemności.

“Weź mnie od tyłu,” powiedziała Julia, patrząc na niego z pożądaniem.

Tomasz uśmiechnął się i obrócił ją, tak że stała z tyłu do niego. On zaczął pocierać jej tyłeczek, a ona krzyczała z przyjemności. Tomasz wsunął kutasa w jej cipkę, a ona krzyczała coraz głośniej.

Julia zaczęła dochodzić do orgazmu, a jej ciało drgało z przyjemności. Tomasz również był bliski. On wycofał się z jej cipki i wytrysnął spermę na jej tyłeczek.

Julia odwróciła się i pocałowała go, a Tomasz obejmując ją, pocałował jej szyję. Bbyli bardzo szczęśliwi i zaspokojeni.

W tym samym czasie, reszta grupy również kontynuowała swoją orgię. Ciała były pokryte potem, a odgłosy przyjemności wypełniały pokój. Każdy był zaangażowany w swoją własną przygodę, a napięcie seksualne rosło z każdą chwilą.

Po chwili grupa zaczęła się rozdzielać i udawać do swoich pokoi. Julia i Tomasz również udali się do swojego pokoju i spędzili noc razem. Byli bardzo szczęśliwi i zaspokojeni.

Rankiem następnego dnia, grupa zebrała się na śniadaniu. Wszyscy byli bardzo szczęśliwi i zrelaksowani. Wydarzenia z poprzedniej nocy zbliżyły ich do siebie i stworzyły silną więź.

Obrazek 3
Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *