Dwie lesbijki i duży czarny kutas

Pewnego ciepłego, letniego wieczoru, gdy słońce zaczynało się schodzić za horyzont, dwie kobiety, Anna i Monika, wędrowały uliczkami starego miasta. Anna, wysoka, szczupła blondynka o oczach koloru błękitu oceanu, była malarką, która szukała inspiracji w każdym kąciku świata. Monika, z kolei, była mniejsza, o ciemnych włosach i oczach, które świeciły się jak gwiazdy w nocy. Była pisarką, tworzącą światy, które mogłyby zostać uchwycone jedynie w wyobraźni.

Obie kobiety były ze sobą związane nie tylko przyjaźnią, ale również głębszym uczuciem, które łączyło ich dusze i ciała. Ich związek był pełen namiętności, a każde dotknięcie, każdy pocałunek był dla nich jak iskra, która rozpalała ogień pożądania.

Wędrując uliczkami, natknęły się na mały, zaniedbany sklepik erotyczny. Anna, która była bardziej otwarta i odważna, zaproponowała, by wejść i rozejrzeć się. Monika, choć początkowo wahała się, postanowiła iść za przyjaciółką.

W środku sklepu, ich wzrok padł na olbrzymi, czarny wibrator wykonany z gładkiego, lśniącego tworzywa. Anna, z uśmiechem na twarzy, podniosła go i powiedziała: “Spójrz, Moniko, to idealnie pasowałoby do naszych wieczornych zabaw”.

Monika poczerwieniła się, ale uśmiech na jej twarzy świadczył, że pomysł podobał się również i jej. Kupiły zatem tego ogromnego, czarnego kutasa i wróciły do swojego mieszkania, pełne oczekiwania na to, co ma nastąpić.

Gdy tylko zamknęły drzwi mieszkania, Anna podeszła do Moniki od tyłu, obejmując ją i delikatnie gryząc w jej ucho. Monika zaszumiała z przyjemności, odwracając się i całując Annę z namiętnością, która rosła z każdą sekundą.

Anna, rozpoczynając grę, wzięła czarny wibrator i powiedziała: “Chcesz być moją małą suczką?”. Monika, z oczami pełnymi pożądania, odpowiedziała: “Tak, Pani”.

Anna delikatnie odsłoniła spódnicę Moniki, by zobaczyć jej wilgotną cipkę. Następnie wsunęła jej dłoń do majtek. Anna kontynuowała swoje dotykanie, powodując, że Monika coraz bardziej wyraźnie wyrażała swoje podniecenie. Gdy Monika była już na granicy orgazmu, Anna wstrzymała się, chcąc przedłużyć przyjemność.

“Nie, proszę, nie przestawaj” – zaszumiała Monika, szukając dalszego dotykania.

Anna uśmiechnęła się tajemniczo i powiedziała: “Nie martw się, kochanie, to dopiero początek”.

Wzięła czarny wibrator i delikatnie wprowadziła go do wilgotnej cipki Moniki. Monika jęknęła głośniej, czując, jak sztuczny kutas ją wypełnia, dając jej przyjemność, jakiej nigdy wcześniej nie doświadczała.

Anna zaczęła powoli poruszać penisem, powodując, że Monika coraz bardziej jęczała. Równocześnie, Anna masowała jej piersi, zatrzymując się na brodawkach, które stały się sztywne od podniecenia.

Monika, nie mogąc już wytrzymać, zaczęła się gwałtowniej ruszać, szukając wyzwolenia. Anna, widząc to, zaczęła poruszać kutasem szybciej, powodując, że Monika zaczęła krzyczeć z przyjemności.

“O Boże, Anna, nie mogę już wytrzymać” – zaszumiała Monika, trzymając się Annę za ramiona.

Anna, widząc, że Monika jest na granicy, powiedziała: “Wytrzymaj, kochanie”.

I Monika doznała olbrzymiego orgazmu, który rozlał się przez całe jej ciało. Anna, widząc to, uśmiechnęła się z zadowolenia, czując, jak sama zaczyna być coraz bardziej podniecona.

Po chwili, gdy Monika odzyskała oddech, Anna powiedziała: “Teraz ja będę Twoją suczką”.

Monika, z uśmiechem na twarzy, wzięła czarny kutas i powiedziała: “Z całą przyjemnością, kochanie”.

Monika zaczęła rozbierać Annę, odsłaniając jej piękne, szlachetne ciało. Gdy Anna była już naga, Monika delikatnie dotknęła jej cipki, czując, jak jest wilgotna i gorąca.

Monika wzięła czarny wibrator i wprowadziła go do cipki Anny, powodując, że ta jęknęła z przyjemności. Monika zaczęła poruszać kutasem, powodując, że Anna coraz bardziej jęczała.

Anna, nie mogąc już wytrzymać, zaczęła się gwałtowniej ruszać, szukając wyzwolenia. Monika, widząc to, zaczęła poruszać kutasem szybciej, powodując, że Anna zaczęła krzyczeć z przyjemności.

“O Boże, Moniko, nie mogę już wytrzymać” – zaszumiała Anna, trzymając się Moniki za ramiona.

I tak, przez całą noc, kobiety grały w swoją grę, dając sobie nawzajem przyjemność, która rosła z każdym dotknięciem, każdym pocałunkiem, każdym orgazmem. Ich ciała były pokryte śluzem i potem, świadczącym o ich namiętności i pożądaniu.

I tak, gdy słońce zaczynało wschodzić, kobiety, wyczerpane, ale szczęśliwe, położyły się spać, czując, jak ich serca biją w jednym rytmie, łącząc się w nicości, której nigdy wcześniej nie doświadczyły.

Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *