Cudowna orgia

W sobotnie popołudnie, gorące słońce kierowało się do zachodu, malując niebo delikatnymi pociągnięciami różu i pomarańczy. W domu na przedmieściach miasta, małżeństwo, Monika i Adam, przygotowywało się do spotkania z ich najlepszymi przyjaciółmi, Julią i Łukaszem. Nie było to zwykłe spotkanie, ale raczej ukwiecona przyjemność, na którą czwórka przyjaciół czekała od dawna.

Monika, elegancja wcielona, przeglądała się w lustrze. Jej długie, kasztanowe włosy spadały falami na plecy, odsłaniając szyję. Ubrana była w czarny, jedwabny strój, który podkreślał jej pełne piersi i wąską talię. Jej oczy, koloru szmaragdu, błyszczały żądzą, gdy patrzyła na swoje odbicie.

W tym samym czasie, Adam, mężczyzna o imponującej budowie ciała i głębokich, niebieskich oczach, przygotowywał się w sąsiednim pokoju. Ubrany w luźne spodenki i koszulę, które nie mogły ukryć jego dobrze zbudowanego ciała, czuł, jak jego serce bije coraz szybciej, gdy myślał o tym, co ma się dzisiaj stać.

Gdy Julia i Łukasz przybyli, atmosfera nabrała elektryczności. Julia, blondynka o oczach koloru błękitu, była pięknością, która mogła zatrzymać oddech każdego mężczyzny. Ubrana była w czerwoną, aksamitną sukienkę, która podkreślała jej krągłe biodra i pełne, mleczne piersi. Łukasz, wysoki i szczupły, miał w sobie coś dzikiego i niebezpiecznego, co dodawało mu uroku.

Po chwili luźnej rozmowy i kieliszku wina, czwórka przyjaciół zaczęła się do siebie zbliżać. Monika, siedząc na kolanach Adama, poczuła, jak jego penis zaczyna twardnieć pod jej tyłkiem. Julia, widząc to, zaczęła delikatnie masować Łukaszowi klatkę piersiową, czując, jak jego serce bije coraz szybciej.

Monika, odwracając się do Adama, zaczęła go całować, a jej dłonie zaczęły podróż po jego ciele. Julia i Łukasz, obserwując to, również zaczęli się do siebie zbliżać, ich ciała stykały się ze sobą, tworząc dziki ogień pożądania.

“Chcesz mnie, prawda?” – szeptała Monika do Adama, gdy jej dłonie dotknęły jego twardego penisa przez spodenki.

“Tak, chcę cię” – odpowiedział Adam, gdy jego dłonie zaczęły masować jej pełne piersi.

Julia i Łukasz, nie mogąc już dłużej oprzeć się żądzy, również zaczęli się całować, ich dłonie błąkały się po ciałach, odsłaniając coraz więcej skóry.

Czwórka przyjaciół, zagubiona w swojej żądzy i przyjemności, zaczęła się ze sobą łączyć, tworząc taniec ciał, który był pełen namiętności i pożądania. Monika, odwracając się do Julii, zaczęła ją całować, gdy ich dłonie zaczęły badać ciała ich mężczyzn.

Gdy Monika i Julia zaczęły się całować, Adam i Łukasz obserwowali to z rozkoszą. Widok ich żon całujących się nawzajem, budził w nich coraz większą żądzę.

“Chcę cię, Julio” – szeptał Łukasz, gdy jego dłonie zaczęły zdejmować jej czerwoną sukienkę, odsłaniając jej białe, jedwabne bieliznę.

Monika, widząc to, zaczęła zdejmować swój strój, odsłaniając swoje nagie ciało. Adam, nie mogąc już dłużej oprzeć się żądzy, również zdjął swoje ubranie, odsłaniając swojego twardego, pulsującego penisa.

Adam, czując jej ciepłą i wilgotną cipkę, zacisnął zęby, gdy włożył w nią penisa. Julia, widząc to, zaczęła macać twardego penisa Łukasza, wydając lekkie stęknięcia przyjemności.

“Oh, tak, tak” – stęknęła Monika, gdy Adam zaczynał się poruszać szybciej.

Gdy Adam i Łukasz zaczęli się poruszać szybciej, Monika i Julia zaczęły się zbliżać do orgazmu. Monika, czując, jak Adam dotyka jej łechtaczki, zaczęła wydawać coraz głośniejsze stęknięcia przyjemności.

“Oh, tak, tak, tak” – krzyczała Monika, gdy zaczęła dochodzić do orgazmu.

To była noc pełna przyjemności i rozkoszy. Czwórka przyjaciół, zaspana i zadowolona, zaczęła się budzić, gotowa na kolejną dobę pełną przyjemności i rozkoszy.

Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *