Camping nad jeziorem

Podczas gdy słońce zaczynało zachodzić za horyzont, nasz czteroosobowy jacht płynął powoli po spokojnych wodach jeziora. Ja, moja żona Anna, i nasza para znajomych, Marcin i Natalia, cieszyliśmy się pięknym widokiem i chłodnym powietrzem, które przynosił zmierzch.

Anna, z jej długimi, kasztanowymi włosami i oczami w kolorze orzecha włoskiego, była pięknością, która zawsze wyróżniała się w tłumie. Jej ciało, szczupłe ale kobiece, było doskonale ukształtowane, a jej usta, pełne i miękkie, miały zdolność rozpalania mojej wyobraźni nawet wtedy, gdy byliśmy w towarzystwie innych ludzi.

Marcin i Natalia, nasza para przyjaciół, byli razem od wielu lat, podobnie jak my. Marcin, wysoki, silny mężczyzna z krótkimi, czarnymi włosami i brodą, miał w sobie coś niezwykle męskiego, co czyniło go bardzo atrakcyjnym w oczach kobiet. Natalia, jego żona, była niską, pulchną blondynką z dużym biustem i szerokimi biodrami, które podkreślały jej kobiecość.

Wieczorem, gdy siedzieliśmy wokół ogniska, rozmawiając i pijąc piwo, Marcin zaproponował nam grę w prawdę lub wyzwanie. Anna, która była trochę pod wpływem alkoholu, entuzjastycznie poparła ten pomysł, a ja i Natalia, nie chcąc być gorszymi, również zgodziliśmy się.

Gra rozpoczęła się od prostych pytań i wyzwań, ale szybko stawała się coraz bardziej intymna i prowokacyjna. Anna, która była coraz bardziej rozgrzana, zaczęła zadawać pytania o nasze seksualne fantazje i preferencje. Marcin i Natalia, którzy również byli coraz bardziej odprężeni, również zaczęli dzielić się swoimi tajemnicami.

W pewnym momencie, gdy gra była już na tyle zaawansowana, że wszyscy czuliśmy się całkiem swobodnie, Anna zapytała mnie, czy kiedykolwiek myślałem o tym, żeby zobaczyć ją z innym mężczyzną. Moje serce zaczęło bić szybciej, ale odpowiedziałem szczerze, że tak, że to była jedna z moich największych seksualnych fantazji.

Anna uśmiechnęła się do mnie, a potem spojrzała na Marcina, który siedział naprzeciwko nas. “A co, jeśli będzie to Marcin?” zapytała, patrząc mnie prosto w oczy. Moje serce zaczęło bić jeszcze szybciej, ale wiedziałem, że to była moja szansa, aby spełnić moją fantazję.

“Jeśli ty się na to zgodzisz, to ja także” – odpowiedziałem, patrząc na Annę, a potem na Marcina.

Anna spojrzała na mnie, a potem na Marcina, i powiedziała: “Zgoda”.

Wszystko stało się bardzo szybko. Anna wstała i podeszła do Marcina, a ja i Natalia siedzieliśmy i obserwowaliśmy, jak się do siebie zbliżali. Anna dotknęła twarzy Marcina, a on, w odpowiedzi, obejmując jej talie, przyciągnął ją do siebie i pocałował.

Moje serce biło jak szalone, ale w tym samym czasie czułem silne podniecenie, gdy widziałem, jak moja żona całuje innego mężczyznę. Anna i Marcin rozebrali się wzajemnie, odsłaniając swoje nagie ciała, które świeciły się w blasku ogniska.

Marcin był duży i męski, a jego penis, twardy i gruby, sterczał w górę, gotowy do akcji. Anna, z kolei, była piękna i kobieca, a jej cipka, wilgotna i rozgrzana, czekała tylko na to, by zostać wzięta.

Marcin położył Annę na ziemi i rozłożył jej nogi, odsłaniając jej wilgotną cipkę. Zaczął ją pocierać palcami, a potem, gdy był już pewny, że jest gotowa, wsunął penisa do środka. Anna wydała długi i głęboki jęk, gdy czuła, jak Marcin wypełnia jej cipkę swoim dużym kutasem.

Marcin zaczął się szybko poruszać, wsuwając i wysuwając swój penis z cipki Anny, a ona, w odpowiedzi, zaczęła się mocno i rytmicznie ruszać, szukając coraz większego podniecenia. Ich ruchy stawały się coraz szybsze i bardziej intensywne, a ich odgłosy coraz głośniejsze i bardziej ekscytujące.

W pewnym momencie Marcin wycofał swój penis z cipki Anny i skierował go ku jej tyłeczkowi. Anna, która była już bardzo podniecona, nie zrozumiała początkowo jego zamiarów, ale kiedy czuła, jak Marcin zaczyna wsuwać swój penis do jej tyłka, zrozumiała, co się dzieje.

Marcin powoli, ale zdecydowanie wsuwał penisa do tyłka Anny, a ona, zaczynając czuć coraz większe podniecenie, zaczęła się ruszać w takt z jego ruchem. Ich ruchy stawały się coraz szybsze i bardziej intensywne, a ich odgłosy coraz głośniejsze i bardziej ekscytujące.

W końcu, po długich i intensywnych ruchach, Anna i Marcin osiągnęli orgazm. Anna krzyknęła głośno, a Marcin, wycofując swój penis z jej tyłka, wytrysnął dużą ilość spermy na jej brzuch.

Ja i Natalia, którzy obserwowaliśmy całą scenę, również byliśmy bardzo podnieceni i, po chwili, zaczęliśmy się całować i rozbierać, gotowi na własną przygodę.

To były najlepsze wakacje od dawna, a przygoda, jaką przeżyliśmy, odmieniła nasze życie na zawsze.

Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *