Całe nasze życie

W piątkowy wieczór, Michał i Agnieszka przygotowywali się do spotkania z ich najlepszymi przyjaciółmi, Karolem i Hanną. Od dawna planowali wspólny wieczór gier planszowych, który miał być doskonałą okazją do rozluźnienia się po tygodniu pracy.

Agnieszka, piękna kobieta o długich, kasztanowych włosach i głębokich, zielonych oczach, ubrała się w lekki sweter i ciasne jeansy, które podkreślały jej krągły tyłek. Michał, mężczyzna wysoki, o atletycznej budowie i krótkich, czarnych włosach, założył swój ulubiony sweter i dżinsy.

Karol i Hanna przybyli dokładnie o zapowiedzianej godzinie. Hanna, blond kobieta o szmaragdowych oczach i pełnych ustach, miała na sobie czerwoną sukienkę, która podkreślała jej sylwetkę, a Karol, wysoki i szczupły mężczyzna o ciemnych włosach i głębokich brwiach, ubrał się w czarne spodnie i koszulkę.

Obrazek 1

Gdy wszyscy zasiedli przy stole, Michał rozpoczął grę. W miarę postępów rozgrywki, atmosfera stawała się coraz bardziej swobodna i pełna uśmiechów. Agnieszka, która była trochę pod wpływem alkoholu, zaczęła flirtować z Karolem, dotykając jego ręki i kłębiąc się przy nim. Michał i Hanna również zaczęli się do siebie zbliżać, wymieniając spojrzenia i lekkie dotknięcia.

W pewnym momencie, Agnieszka podniosła się i poszła do łazienki, mijając Karola. Nieopatrznie potknęła się i upadła na niego, łapiąc się jego ramienia. Karol, chcąc ją podtrzymać, przypadkowo dotknął jej pierś. Agnieszka spojrzała na niego namiętnym wzrokiem i uśmiechnęła się.

Kiedy Agnieszka wróciła do pokoju, zastała Michała i Hannę całujących się namiętnie na kanapie. Zaskoczenie szybko minęło, gdy Agnieszka poczuła podniecenie i swoją mokrą cipkę od tego, co widzi. Karol, który również był podniecony widokiem swojej żony całującej się z Michałem, zbliżył się do Agnieszki i zaczął jej delikatnie masować kark.

Agnieszka odwróciła się i zaczęła całować Karola z namiętnością, która rosła z każdą chwilą. Jej ręce błąkały się po jego plecach, a jego dłonie szukały jej piersi, którą zaczął delikatnie masować przez sweter. Michał i Hanna, którzy obserwowali to wszystko z kanapy, zaczęli się rozbierać, nie odrywając oczu od swoich przyjaciół.

Hanna, która teraz miała tylko bieliznę, zaczęła masować penisa Michała przez spodenki, a on, nie chcąc zostać w tyle, zaczął pocierać jej łechtaczkę przez majtki. Agnieszka i Karol również zaczęli się rozbierać, odsłaniając swoje nagie ciała, które tętniły pożądaniem.

Obrazek 2

Karol położył Agnieszkę na podłodze i zaczął całować jej szyję, a jego dłonie błąkały się po jej ciele, zatrzymując się na jej twardych sutkach. Agnieszka wydała lekki jęk, gdy czuła, jak jego palce zaczynają masować jej cipkę. Michał, który teraz był całkowicie nagi, zaczął całować i lizać sutki Hanny.

Hanna, nie mogąc już czekać, wsiadła na Michała i zaczęła się go ujeżdżać, wydając lekkie jęki rozkoszy. Agnieszka, podniecona widokiem swojej przyjaciółki, zaczęła wciągać Karola w siebie, chcąc czuć jego kutasa wewnątrz siebie. Karol, nie chcąc jej rozczarować, wszedł w nią głęboko, powodując, że wydała głośny jęk przyjemności.

Wszystkie cztery osoby były teraz w pełni zaangażowane w dziki grupowy seks, zmieniając pozycje i partnerów, chcąc doznać jak najwięcej przyjemności. Agnieszka czuła, jak zbliża się orgazm, a Karol, który również był bliski wytrysku, zaczął pchać szybciej. Michał i Hanna również byli bliscy kulminacji, a ich jęki i wyziewy przyjemności wypełniały pokój.

Karol jako pierwszy osiągnął orgazm, spuszczając się na brzuch Agnieszki. Michał i Hanna również osiągnęli orgazm w tym samym momencie, a ich ciała drżały z przyjemności.

Po chwili oddechu, wszyscy zebrali się razem na kanapie, ciesząc się bliskością i intymnością, którą dzielili. Wiedzieli, że to był wieczór, którego nigdy nie zapomną i że ich przyjaźń weszła teraz na zupełnie nowy poziom.

Obrazek 3
Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *