Przygoda na plaży

Gorące słońce latem spalało piasek na plaży, a fale oceanu rozbijały się o brzeg, tworząc rytmiczny, uspokajający dźwięk. Kacper i jego żona, Agata, przybyli na plażę, aby spędzić piękny dzień i odpocząć od codziennego stresu. Agata, ubrana w skąpe bikini, prezentowała swoje wdzięki: okrągłe, pełne piersi i szczupłą talię, która przechodziła w dobrze ukształtowany tyłeczek. Kacper, z kolei, miał dobrze zbudowane ciało, które Agata znała bardzo dobrze.

Po kilku godzinach leżenia na plaży i kąpieli w morzu, Agata poczuła, jak rozgrzewa ją nie tylko słońce, ale i widok przystojnych mężczyzn, którzy grali w piłkę nożną niedaleko od nich. Kacper zauważył, jak jego żona podgląda ich i zaczęło go to podniecać.

“Podobają Ci się oni?” – zapytał Kacper z uśmiechem, wiedząc, że Agata ma fantazje o gangbangu.

Obrazek 1

“Tak, są bardzo przystojni” – odpowiedziała ona z czerwienią na policzkach, nie odrywając wzroku od ich umięśnionych ciał.

“A co byś powiedziała, gdybyś mogła z nimi coś zrobić?” – kontynuował Kacper, podsycając jej wyobraźnię.

Agata spojrzała na niego z namiętnością w oczach i odpowiedziała: “Wiem, że to tylko fantazja, ale chciałabym, żeby wszyscy oni wzięli mnie w tym samym czasie i dał mi przyjemność, której nigdy nie zapomnę”.

Kacper, podniecony tym pomysłem, postanowił spełnić jej fantazję. Wstał i podszedł do grupy mężczyzn, rozmawiając z nimi przez kilka minut. Agata obserwowała to z dystansem, nie mogąc uwierzyć, co się dzieje.

Kacper wrócił do Agaty z uśmiechem na twarzy i powiedział: “Mam dla ciebie niesamowitą niespodziankę. Ci faceci zgodzili się spełnić twoją fantazję”.

Agata była zaskoczona, ale również podniecona. Jej cipka zaczęła się robić wilgotna, a serce biło szybciej. Mężczyźni zaczęli się  do niej zbliżać, a Kacper rozłożył na piasku duże ręczniki, tworząc miejsce dla ich seksualnej przygody.

Obrazek 2

Agata rozebrała się z bikini, odsłaniając swoje nagie ciało i leżała na ręcznikach, gotowa na to, co nadejdzie. Kacper i przypadkowi plażowicze otaczali ją, dotykając i pocieszając jej ciało. Ręce przechodziły po jej piersiach, brzuchu i udach, a palce szukały drogi do jej mokrej cipki.

Jeden z mężczyzn pochylił się i zaczął macać jej łechtaczkę, podczas gdy inny wsuwał jej palce do ust. Agata jęczała z przyjemności, czując, jak jej ciało się rozgrzewa. Kacper obserwował to z podnieceniem, masturbując swojego twardego penisa.

Następnie, jeden z mężczyzn wszedł w nią, rozsuwając jej mokre wargi i wsuwając penisa  w głąb jej cipki. Inni kontynuowali dotykanie i całowanie jej ciała, a Kacper przysunął się do niej od tyłu i zaczął masować jej tyłeczek. Agata czuła, jak orgazm zbliża się, a gdy kutas w jej cipce zaczął się szybciej poruszać, nie mogła już powstrzymać siebie i wykrzyknęła z przyjemności, odczuwając intensywny orgazm.

Mężczyźni kontynuowali na zmianę, wchodząc do niej jeden po drugim, aż w końcu Kacper zajął swoje miejsce. Jego kutas wszedł w nią łatwo, a ona jęczała z przyjemności, czując, jak jej mąż uprawia z nią miłość w obecności innych mężczyzn. Kiedy Kacper osiągnął orgazm, wycofał się i jego sperma wytrysnęła na jej brzuch i piersi.

Agata była wyczerpana, ale szczęśliwa. Spełnienie jej fantazji było jeszcze lepsze, niż mogła sobie wyobrazić. Kacper i przypadkowi plażowicze pożegnali się z nią i oddalili, zostawiając ją i Kacpra na plaży.

Obrazek 3
Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *