Niesamowita przygoda w tajemniczym miejscu

Julia stała przed lustrem, patrząc na siebie z mieszanymi uczuciami. Nie wiedziała, czym się kierowała, ale z jakiegoś powodu postanowiła ubrać się dokładnie tak, jak Oleg od niej oczekiwał.

Ubrana była w czarny, aksamitny kostium, który podkreślał każdą krzywiznę jej ciała. Wysoki dekolt podnoszący jej pełne piersi, a krótka spódnica odsłaniająca dużą część jej ud. Na nogach miała wysokie na szpilkach buty, które dodawały jej pewności i seksapilu.

Oleg był bogaty, przystojny i pewny siebie. Julia wiedziała, że on i jego przyjaciele byli znani z organizowania ekskluzywnych, prywatnych imprez. Imprez, na których seks był głównym punktem programu. I chociaż Julia nigdy wcześniej nie brała udziału w takiej imprezie, czuła, że jest gotowa na ten krok.

Gdy dotarła do luksusowej willi, muzyka i śmiech dochodziły z ogrodu. Julia wzięła głęboki oddech i weszła. Wszyscy obecni się na nią uśmiechnęli, a Oleg podszedł do niej z kieliszkiem szampana.

“Czarująca Julio,” powiedział, podając jej kieliszek. “Wiem, że wieczór ten będzie niezapomniany.”

Julia poczuła, jak ciepło rozprzestrzenia się po jej ciele, gdy jej oczy spotkały się z jego. Wiedziała, że nie było odwrotu.

Impreza trwała przez godziny. Julia tańczyła, piła i flirtowała z Olgiem i jego przyjaciółmi. Czuła się wzburzona i podekscytowana, gdy ich oczy przechodziły po jej ciele. I gdy Oleg wziął ją na bok i powiedział, że czas na “prawdziwą zabawę”, Julia była gotowa.

Weszli do dużego pokoju, gdzie kilku mężczyzn czekało już na nią. Julia poczuła strach, ale również silne podniecenie. Oleg podszedł do niej z tyłu, obejmując jej talię i szepnął do ucha: “Czujesz to, Julio? To jest twoja noc.”

Jego ręce zaczęły podróż po jej ciele, rozgrzewając ją i budząc w niej pragnienie. Julia odwróciła się i zaczęła rozpinać jego koszulę, chcąc czuć jego ciepłe, męskie ciało. Oleg ugiął się od jej dotyków, a wkrótce jego koszula spadła na podłogę.

Julia poczuła, jak jej cipka zaczyna robić się wilgotna, gdy jej ręce dotknęły jego silnego, muskularnego ciała. Oleg zaczął ją całować, a jego język głęboko wnikał do jej ust, podczas gdy jego ręce podnosiły jej spódnicę. Julia odetchnęła, gdy czuła jego palce dotykające jej wilgotnej łechtaczki przez bieliznę.

“Chcesz tego, Julio?” szeptał Oleg, gdy jego palce zaczęły masować jej cipkę. “Chcesz, żeby wszyscy ci mężczyźni zaspokoili twoje pragnienia?”

Julia tylko kwiliła w odpowiedzi, czując, jak fala przyjemności przechodzi przez jej ciało. Oleg uśmiechnął się, a wkrótce inni mężczyźni zaczęli się do nich przybliżać.

Julia czuła, jak ręce wielu mężczyzn dotyka jej ciała, a ich usta całują ją w różnych miejscach. Była otoczona męskimi ciałami, a jej serce bijało szybciej od podniecenia. Oleg stał za nią, a jego penis naciskał na jej tyłeczek.

Jeden z mężczyzn schylił się i zaczął całować jej szyję. Julia odetchnęła, gdy czuła, jak jej piersi zostają odsłonięte, a ręce mężczyzn zaczęły je masować.

“O Boże,” szeptała Julia. “Tak, dalej…”

Julia ugięła się, a Oleg podniósł jej tyłeczek, odsłaniając jej drugą dziurkę. Część mężczyzn zaczęła całować i masować jej piersi, podczas gdy inni zaczęli dotykać jej cipki. Oleg w tym czasie zaczął smarować jej tyłeczek, przygotowując ją na anal.

Julia czuła, jak Oleg wsuwa w nią swojego kutasa, a ona jęczała z przyjemności i bólu. Oleg zaczął powoli pompować, a Julia zaczęła się przyzwyczajać do jego rozmiarów. Wkrótce inni mężczyźni zaczęli się do niej przybliżać, a jeden z nich włożył penisa do jej ust.

Julia czuła, jak jest wypełniona z obu stron, a jej ciało drgało od przyjemności. Mężczyźni zaczęli pompować szybciej, a Julia czuła, jak orgazm zbliża się coraz bardziej.

“O Boże, tak!” szeptała Julia, gdy orgazm przetoczył się przez jej ciało. “Dajcie mi więcej!”

Mężczyźni kontynuowali swoje ruchy, a Julia czuła, jak kolejny orgazm zbliża się. Oleg wkrótce wycofał się, a inny mężczyzna zajął jego miejsce. Julia czuła, jak kolejny kutas wsuwa się w nią.

Mężczyźni kontynuowali swoje ruchy. Ostatecznie, mężczyźni wycofali się, a Julia upadła na podłogę, wyczerpana, ale szczęśliwa.

Oleg podszedł do niej i pomógł jej wstać. “Czy podobało ci się, Julio?” zapytał, uśmiechając się.

Julia uśmiechnęła się w odpowiedzi. “Tak, bardzo mi się podobało.”

I tak właśnie Julia przeżyła najwspanialszą noc w swoim życiu.

Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *