Mój pierwszy raz

Wszystko zaczęło się w piątkowy wieczór, kiedy po trudnym tygodniu na studiach, postanowiłam spotkać się z moimi przyjaciółmi w naszym ulubionym barze. Byliśmy grupką pięciu osób: ja, Anna, Monika, Łukasz i Marcin. Po kilku drinkach, rozmowa skierowała się w stronę naszych seksualnych fantazji. I tak, po wielu wahaniach, wyznałam im, że od dawna marzę o gangbangu.

Anna i Monika spojrzały na siebie z zaskoczeniem, ale Łukasz i Marcin natychmiast zareagowali. “No to super!” – powiedział Łukasz z uśmiechem. “Możemy zorganizować”. Marcin kopnął go pod stołem, ale Łukasz tylko uśmiechnął się do niego i powiedział: “No, powiedz szczerze, że nie myślisz o tym samym”.

Po chwili milczenia, Marcin ugiął się i przyznał, że to była by interesująca propozycja. Anna i Monika również wyraziły swoje zainteresowanie. “Ale musisz być pewna, że chcesz to zrobić” – powiedziała Anna, patrząc mnie prosto w oczy. “Jestem pewna” – odpowiedziałam z uśmiechem.

Wieczór minął na planowaniu szczegółów. Postanowiliśmy spotkać się w naszym wspólnym mieszkaniu w sobotę wieczorem. Byłam tak podniecona, że trudno mi było spać w nocy.

W sobotę wieczorem, przygotowałam się dokładnie. Włożyłam czarną sukienkę, która podkreślała moje krągłości, a paznokcie pomalowałam czerwonym lakierem. Kiedy przybyli moi przyjaciele, czułam, jak moje serce bije coraz szybciej.

Anna i Monika przygotowały drinki, a Łukasz i Marcin zajęli się muzyką. Wszystko było gotowe. Po chwili rozmów i flirtów, Łukasz przesunął się bliżej mnie i zaczął całować moją szyję. Jego dotyk był tak podniecający, że od razu poczułam, jak moja cipka zaczyna robić się wilgotna.

“To jest twoja ostatnia szansa na wycofanie się” – powiedział Łukasz, patrząc mnie prosto w oczy. “Nie” – odpowiedziałam z uśmiechem. “Chcę tego”.

Łukasz uśmiechnął się i zaczął mnie całować. Jego język był tak ciepły i miękki, że od razu poczułam, jak moje ciało zaczyna się rozgrzewać. W tym samym czasie, Marcin przesunął się za mnie i zaczął masować moje piersi, a Anna i Monika zaczęły całować się obok nas.

Czułam, jak moja łechtaczka zaczyna robić się coraz bardziej mokra. Łukasz spuszczał się coraz niżej, całując moje piersi i brzuch, aż w końcu dotarł do mojej cipki. Jego język był tak delikatny, że od razu poczułam falę przyjemności, która przeszła przez moje ciało.

Czułam, jak Marcin rozpina moją sukienkę i zdejmuje mi bieliznę. Jego dłonie były tak ciepłe i miękkie, że od razu poczułam, jak moje ciało zaczyna się rozluźniać. Anna i Monika również dołączyły do nas, całując mnie i dotykając mojego ciała.

Czułam, jak moja cipka jest teraz kompletnie mokra i gotowa na więcej. Łukasz i Marcin zaczęli rozbierać się, odsłaniając swoje twarde penisy. Anna i Monika również rozebrały się, odsłaniając swoje piękne ciała.

Czułam, jak moje ciało tęskni za ich dotykami. Łukasz i Marcin zaczęli całować moje piersi, a Anna i Monika zaczęły całować moją szyję i uszy. Cztery pary rąk dotykały mojego ciała, a cztery języki całowały mnie. Czułam się tak podniecona, jak nigdy wcześniej.

Czułam, jak moja cipka jest teraz kompletnie mokra i gotowa na więcej. Łukasz zaczął wsuwać palce do mojej cipki, a Marcin w tym samym czasie zaczął wsuwać swoje palce do mojego tyłka. Czując to, od razu poczułam falę orgazmu, która przeszła przez moje ciało.

“O Boże, to jest tak przyjemne” – wykrzyknęłam, głośno wyrażając swoją przyjemność. “Chcę więcej”.

Łukasz i Marcin uśmiechnęli się do siebie i wymienili spojrzenia. “No to dobrze, że tutaj jesteśmy” – powiedział Łukasz, patrząc mnie prosto w oczy.

Czułam, jak moje ciało czeka na coś ekstra. Łukasz i Marcin zaczęli wsuwać swoje penisy do mojej cipki i tyłka, a Anna i Monika kontynuowały całowanie mojej szyi i uszu. Czując to, od razu poczułam falę orgazmu, która przeszła przez moje ciało.

Czułam, jak ich kutasy są coraz bardziej mokre i śliskie, a ich ruchy stały się coraz szybsze. Czując to, od razu poczułam kolejną falę orgazmu, która przeszła przez moje ciało.

“O Boże, to jest tak przyjemne” – krzyknęłam, głośno wyrażając swoją przyjemność.

Łukasz i Marcin kontynuowali swoje ruchy, a Anna i Monika zaczęły całować moje piersi i brzuch. Czując to, od razu poczułam kolejną falę orgazmu, która przeszła przez moje ciało.

Po chwili, gdy odzyskałam świadomość, Łukasz i Marcin wycofali się, a Anna i Monika zaczęły całować i dotykać mojej cipki. Ich języki były tak ciepłe i miękkie, że od razu poczułam kolejną falę przyjemności, która przeszła przez moje ciało.

Czułam, jak moje ciało tęskni za dotykiem. Anna i Monika zaczęły wsuwać swoje palce do mojej cipki, a Łukasz i Marcin kontynuowali całowanie moich piersi i brzucha. Czując to, od razu poczułam kolejną falę orgazmu, która przeszła przez moje ciało.

“To było niesamowite” – odpowiedziałam z uśmiechem. “Dziękuję wam wszystkim”.

Wszyscy uśmiechnęli się i zaczęli się ubierać. Wiedziałam, że to było coś, czego nigdy nie zapomnę.

Po chwili, gdy wszyscy się ubrali, wyszliśmy z mieszkania i udaliśmy się dwór, by zaczerpnąć nocnego, letniego powietrza. Czuliśmy się tak szczęśliwi, że chcieliśmy by ten wieczór nigdy się nie skończył.

To była noc, którą nigdy nie zapomnę.

Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *