Mój pierwszy raz

Wszystko zaczęło się w piątkowy wieczór, kiedy po trudnym tygodniu na studiach, postanowiłam spotkać się z moimi przyjaciółmi w naszym ulubionym barze. Byliśmy grupką pięciu osób: ja, Anna, Monika, Łukasz i Marcin. Po kilku drinkach, rozmowa skierowała się w stronę naszych seksualnych fantazji. I tak, po wielu wahaniach, wyznałam im, że od dawna marzę o gangbangu.

Anna i Monika spojrzały na siebie z zaskoczeniem, ale Łukasz i Marcin natychmiast zareagowali. “No to super!” – powiedział Łukasz z uśmiechem. “Możemy zorganizować”. Marcin kopnął go pod stołem, ale Łukasz tylko uśmiechnął się do niego i powiedział: “No, powiedz szczerze, że nie myślisz o tym samym”.

Po chwili milczenia, Marcin ugiął się i przyznał, że to była by interesująca propozycja. Anna i Monika również wyraziły swoje zainteresowanie. “Ale musisz być pewna, że chcesz to zrobić” – powiedziała Anna, patrząc mnie prosto w oczy. “Jestem pewna” – odpowiedziałam z uśmiechem.

Obrazek 1

Wieczór minął na planowaniu szczegółów. Postanowiliśmy spotkać się w naszym wspólnym mieszkaniu w sobotę wieczorem. Byłam tak podniecona, że trudno mi było spać w nocy.

W sobotę wieczorem, przygotowałam się dokładnie. Włożyłam czarną sukienkę, która podkreślała moje krągłości, a paznokcie pomalowałam czerwonym lakierem. Kiedy przybyli moi przyjaciele, czułam, jak moje serce bije coraz szybciej.

Anna i Monika przygotowały drinki, a Łukasz i Marcin zajęli się muzyką. Wszystko było gotowe. Po chwili rozmów i flirtów, Łukasz przesunął się bliżej mnie i zaczął całować moją szyję. Jego dotyk był tak podniecający, że od razu poczułam, jak moja cipka zaczyna robić się wilgotna.

“To jest twoja ostatnia szansa na wycofanie się” – powiedział Łukasz, patrząc mnie prosto w oczy. “Nie” – odpowiedziałam z uśmiechem. “Chcę tego”.

Łukasz uśmiechnął się i zaczął mnie całować. Jego język był tak ciepły i miękki, że od razu poczułam, jak moje ciało zaczyna się rozgrzewać. W tym samym czasie, Marcin przesunął się za mnie i zaczął masować moje piersi, a Anna i Monika zaczęły całować się obok nas.

Czułam, jak moja łechtaczka zaczyna robić się coraz bardziej mokra. Łukasz spuszczał się coraz niżej, całując moje piersi i brzuch, aż w końcu dotarł do mojej cipki. Jego język był tak delikatny, że od razu poczułam falę przyjemności, która przeszła przez moje ciało.

Obrazek 2

Czułam, jak Marcin rozpina moją sukienkę i zdejmuje mi bieliznę. Jego dłonie były tak ciepłe i miękkie, że od razu poczułam, jak moje ciało zaczyna się rozluźniać. Anna i Monika również dołączyły do nas, całując mnie i dotykając mojego ciała.

Czułam, jak moja cipka jest teraz kompletnie mokra i gotowa na więcej. Łukasz i Marcin zaczęli rozbierać się, odsłaniając swoje twarde penisy. Anna i Monika również rozebrały się, odsłaniając swoje piękne ciała.

Czułam, jak moje ciało tęskni za ich dotykami. Łukasz i Marcin zaczęli całować moje piersi, a Anna i Monika zaczęły całować moją szyję i uszy. Cztery pary rąk dotykały mojego ciała, a cztery języki całowały mnie. Czułam się tak podniecona, jak nigdy wcześniej.

Czułam, jak moja cipka jest teraz kompletnie mokra i gotowa na więcej. Łukasz zaczął wsuwać palce do mojej cipki, a Marcin w tym samym czasie zaczął wsuwać swoje palce do mojego tyłka. Czując to, od razu poczułam falę orgazmu, która przeszła przez moje ciało.

“O Boże, to jest tak przyjemne” – wykrzyknęłam, głośno wyrażając swoją przyjemność. “Chcę więcej”.

Łukasz i Marcin uśmiechnęli się do siebie i wymienili spojrzenia. “No to dobrze, że tutaj jesteśmy” – powiedział Łukasz, patrząc mnie prosto w oczy.

Czułam, jak moje ciało czeka na coś ekstra. Łukasz i Marcin zaczęli wsuwać swoje penisy do mojej cipki i tyłka, a Anna i Monika kontynuowały całowanie mojej szyi i uszu. Czując to, od razu poczułam falę orgazmu, która przeszła przez moje ciało.

Obrazek 2

Czułam, jak ich kutasy są coraz bardziej mokre i śliskie, a ich ruchy stały się coraz szybsze. Czując to, od razu poczułam kolejną falę orgazmu, która przeszła przez moje ciało.

“O Boże, to jest tak przyjemne” – krzyknęłam, głośno wyrażając swoją przyjemność.

Łukasz i Marcin kontynuowali swoje ruchy, a Anna i Monika zaczęły całować moje piersi i brzuch. Czując to, od razu poczułam kolejną falę orgazmu, która przeszła przez moje ciało.

Po chwili, gdy odzyskałam świadomość, Łukasz i Marcin wycofali się, a Anna i Monika zaczęły całować i dotykać mojej cipki. Ich języki były tak ciepłe i miękkie, że od razu poczułam kolejną falę przyjemności, która przeszła przez moje ciało.

Czułam, jak moje ciało tęskni za dotykiem. Anna i Monika zaczęły wsuwać swoje palce do mojej cipki, a Łukasz i Marcin kontynuowali całowanie moich piersi i brzucha. Czując to, od razu poczułam kolejną falę orgazmu, która przeszła przez moje ciało.

“To było niesamowite” – odpowiedziałam z uśmiechem. “Dziękuję wam wszystkim”.

Wszyscy uśmiechnęli się i zaczęli się ubierać. Wiedziałam, że to było coś, czego nigdy nie zapomnę.

Po chwili, gdy wszyscy się ubrali, wyszliśmy z mieszkania i udaliśmy się dwór, by zaczerpnąć nocnego, letniego powietrza. Czuliśmy się tak szczęśliwi, że chcieliśmy by ten wieczór nigdy się nie skończył.

To była noc, którą nigdy nie zapomnę.

Obrazek 3
Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *