Wizyta u dziewczyny

W piątkowy wieczór, po długim tygodniu pracy, Tomasz wsiadł do pociągu, zmierzając do miasta, w którym studiowała jego dziewczyna, Zuzanna. Miał przed sobą cały weekend, by spędzić czas z nią i odpocząć od codziennych obowiązków.

Gdy dotarł do celu, Zuzanna czekała na niego na peronie. Jej włosy były rozwiane przez wiatr, a uśmiech był tak szeroki, że Tomasz od razu poczuł, jak jego serce zaczyna bić szybciej. Wzięli się za ręce i ruszyli w kierunku mieszkania Zuzanny.

Po przybyciu do domu, Zuzanna zaproponowała, by Tomasz poszedł się odświeżyć, podczas gdy sama przygotuje im coś do picia. Tomasz zgodził się i poszedł do łazienki. Gdy wrócił, zastał Zuzannę siedzącą na kanapie w delikatnej, jedwabnej prześwitującej halce. Jego oczy natychmiast przyciągnęła piękna, nagą cipka Zuzanny, która była lekko zasłonięta przez delikatną, czarną przepaskę.

“Widzisz, że czekałam na ciebie” – powiedziała Zuzanna z uwodzicielskim uśmiechem, rozkładając ręce po kanapie.

Tomasz nie mógł odwrócić wzroku od jej pięknej, nagiej sylwetki. Przystąpił do niej i zaczął pocałunki, które stawały się coraz bardziej namiętne. Jego ręce zaczęły przechodzić po ciele Zuzanny, dotykając jej piersi, brzucha i ud. Zuzanna odpowiadała na jego dotyk, szepcząc mu słodkie słowa do ucha.

Obrazek 1

Tomasz spuszczał się coraz niżej, zmierzając w dół jej brzucha. Gdy dotarł do jej cipki, zaczął ją delikatnie lizać i ssać, powodując, że Zuzanna zaczęła wydawać lekkie jęki. Jego język poruszał się wokół jej łechtaczki, a palce wsuwały się w jej wilgotną cipkę, powodując, że Zuzanna zaczęła drżeć z przyjemności.

“O Boże, tak dobrze się czuje” – powiedziała Zuzanna, trzymając się Tomasza za głowę i pchając ją bliżej siebie.

Tomasz kontynuował swój dotyk, a Zuzanna coraz bardziej oddawała się przyjemności. Gdy zaczęła zbliżać się do orgazmu, Tomasz ścisnął jej tyłeczek i zaczął ją szybciej lizać, powodując, że Zuzanna krzyknęła głośno osiągając orgazm.

Gdy Zuzanna wróciła do siebie, Tomasz podniósł się i pocałował ją w usta. Zuzanna poczuła jego twardego penisa przez spodnie.

“Chcę, byś we mnie wszedł” – powiedziała Zuzanna, patrząc Tomaszowi prosto w oczy.

Tomasz nie trzeba było długo namawiać. Rozebrał się i wsunął swojego kutasa w mokrą cipkę Zuzanny, która wydała lekki jęk przyjemności. Rozpoczął rytmiczne ruchy, a Zuzanna zaczęła go owijać nogami i pchać biodrami, by być jak najbliżej niego.

Gdy ich ruchy stawały się coraz szybsze i bardziej namiętne, Tomasz zaczął czuć, jak zbliża się do orgazmu. Zuzanna również była bliska kolejnego orgazmu i zaczęła szeptać mu słodkie słowa do ucha, by go jeszcze bardziej podniecić.

“Spuść się we mnie” – powiedziała Zuzanna, trzymając się Tomasza za plecy.

Tomasz nie mógł już dłużej wytrzymać i spuścił się wewnątrz Zuzanny, która również osiągnęła orgazm, krzycząc głośno z przyjemności.

Po chwili odpoczynku, Zuzanna spojrzała na Tomasza z uwodzicielskim uśmiechem i powiedziała:

“Jutro w końcu pozwolę Ci wyruchać mnie w pupę”

Obrazek 2

Tomasz był trochę zaskoczony, ale również podniecony myślą o spróbowaniu czegoś nowego. Kochał eksperymentować z Zuzanną i wiedział, że ona również to lubi.

Jednak to już opowieść na inny dzień.

Tomasz i Zuzanna spędzili resztę weekendu na wspólnych zabawach i eksploracji ich seksualności. Wiedzieli, że ich związek jest silny i że będą mieli jeszcze wiele wspólnych przygód.

Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *