W towarzystwie dwóch mężczyzn

Olga, piękna i ambitna kobieta w średnim wieku, wróciła do swojego rodzinnego miasta na zjazd absolwentów. Po latach nieobecności, cieszyła się na spotkanie się z dawnymi kolegami i przyjaciółmi. Wśród nich byli Dawid i Bartek, dwaj mężczyźni, z którymi Olga spędzała wiele czasu w liceum.

Wieczór zjazdu absolwentów był pełen nostalgii i wspomnień. Olga, Dawid i Bartek siedzieli razem, pijąc wino i rozmawiając o starych czasach. W miarę jak mijały godziny, atmosfera stawała się coraz bardziej intymna. Olga czuła, jak dawna przyjaźń z Dawidem i Bartkiem przeradza się w coś więcej.

“Czy pamiętasz, jak spędzaliśmy czas w liceum?” zapytał Dawid, patrząc Olgę prosto w oczy.

“Pewnie, tego nie można zapomnieć” odpowiedziała Olga z uśmiechem. “To były piękne czasy.”

Bartek przesunął się bliżej Olgi.

“A teraz?” zapytał.

Olga poczuła, jak jej serce zaczęło bić szybciej. Wiedziała, co miał na myśli Bartek, i to właśnie tego chciała.

Wkrótce potem, trójka opuściła salę bankietową i udali się do pokoju hotelowego Olgi. Drzwi zaledwie zamknęły się, a Dawid już przyciągnął Olgę do siebie i pocałował. Jego dotyk był ciepły i pewny siebie, a Olga odpowiedziała na jego pocałunek z równą pasją.

Bartek przyglądał się im z pobudzeniem. Widok Olgi i Dawida całujących się podniecał go jeszcze bardziej. Przesunął się za Olgę i zaczął całować jej szyję, podczas gdy Dawid kontynuował całowanie jej ust.

Olga czuła, jak jej ciało się rozgrzewa. Dawid zaczął rozplątywać jej bluzkę, odsłaniając jej piękne, pełne piersi. Bartek natomiast zaczął zdjął jej spódnicę, odsłaniając jej delikatną, jedwabistą bieliznę.

“Boże, jesteś piękna,” szeptał Dawid, podziwiając jej nagie ciało.

Olga poczuła, jak jej cipka zaczęła robić się wilgotna. Dawid zaczął masować jej piersi, podczas gdy Bartek opuszczał jej majtki. Jego palce dotknęły jej cipki, rozgrzewając ją jeszcze bardziej.

“Ach, tak,” szeptała Olga, gdy Bartek zaczął masować jej cipkę.

Dawid zaczął zdejmować swoje ubrania, odsłaniając swoją twardą, męską sylwetkę. Jego penis był już w pełni twardy, a Olga czuła, jak jej cipka zaczęła pulsująco tętnić.

Bartek również zdejmował swoje ubrania, odsłaniając swojego penisa. Olga poczuła, jak jej druga dziurka zaczęła się rozgrzewać przy widoku dwóch twardych, męskich członków.

“Chcesz, żebyśmy cię obaj wzięli?” zapytał Dawid, patrząc Olgę prosto w oczy.

“Tak, chcę,” odpowiedziała Olga z głębokim tchnieniem.

Dawid i Bartek wymienili spojrzenie, a potem zaczęli przygotowywać Olgę do analnego seksu. Bartek położył ją na brzuchu na łóżku, a Dawid zaczął masować jej tyłek, rozgrzewając jej mięśnie.

Olga czuła, jak jej ciało się rozluźniało. Dawid zaczął rozcierać jej tyłeczek, a jego palce zbliżały się coraz bardziej do jej drugiej dziurki. Olga zaczęła łechtać, gdy jego palec wszedł do niej, rozluźniając ją jeszcze bardziej.

Bartek tymczasem zaczął masować jej cipkę, a jego palce poruszały się w rytmie z palcami Dawida.

“Boże, tak,” szeptała Olga, gdy Dawid wsuwał kolejny palec do jej drugiej dziurki. “Jeszcze trochę.”

Dawid i Bartek wiedzieli, że jest gotowa. Dawid wycofał swoje palce i zastąpił je swoim twardym, pulsującym penisem. Olga zaczęła jęczeć głośniej, gdy czuła, jak on wchodził do niej, wypełniając ją całkowicie.

“Boże, tak,” szeptała Olga, gdy Dawid zaczął poruszać się szybciej. “Jeszcze trochę.”

Dawid i Bartek kontynuowali swoje ruchy, a jęczała coraz głośniej. W końcu, osiągnęła orgazm, a jej ciało zaczęło się drgać. Dawid i Bartek również osiągnęli orgazm, a ich sperma wytrysnęła do ciała Olgi.

Po chwili oddechu, Olga zaczęła dochodzić do siebie. Dawid i Bartek obejmowali ją, a ich ciała były pokryte potem.

“Dziękuje” szeptała Olga, uśmiechając się do nich. “To było niesamowite”

Dawid i Bartek uśmiechnęli się do niej, wiedząc, że to był najlepszy zjazd absolwentów, jaki kiedykolwiek mieli.

Tak zakończyła się noc pełna nostalgii, przyjaźni i spontanicznego, gorącego seksu. Olga, Dawid i Bartek wiedzieli, że to było coś specjalnego, co na zawsze pozostanie w ich pamięci.

Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *