Ręce razem

W biurze pewnej dużej korporacji, gdzie pracowali głównie mężczyźni, dwie kobiety, Monika i Patrycja spędzały typowy dzień w pracy. Monika, wysoka, szczupła brunetka o głębokich, ciemnobrązowych oczach i pełnych ustach, była szefową działu marketingu. Patrycja zaś, niska, krępa blondynka o niebieskich oczach i zadartym nosie, pracowała jako specjalistka ds. sprzedaży.

Pewnego dnia, gdy Monika pracowała nad prezentacją, usłyszała delikatne pukanie do drzwi swojego gabinetu. Patrycja weszła, trzymając w ręku stos dokumentów.

“Czy masz chwilę, Moniko?” – zapytała, z lekkim rumieniem na policzkach.

“Oczywiście, Pati. Co się dzieje?” – Monika odłożyła długopis i spojrzała na nią z ciekawością.

Patrycja podchodziła bliżej, a jej serce biło coraz szybciej.

“Chciałabym przejrzeć z Tobą te raporty sprzedaży, ale… nie chciałabym, by ktoś nam przeszkadzał.”

Monika poznała ten sygnał. Uśmiechnęła się lekko i powiedziała: “Zamknij drzwi.”

Gdy Patrycja zamknęła drzwi, Monika podeszła do niej i delikatnie dotknęła jej policzka. “Wiem, czego chcesz, Pati.” – szeptała.

Patrycja odpowiedziała, cicho wzdychając, a jej oczy zamknęły się, gdy Monika pocałowała ją. Jej język zaczął eksplorować usta Patrycji, a ręce obejmowały jej szczupłą talię. Patrycja odpowiadała na pocałunek z namiętnością, odczuwając, jak jej cipka zaczyna się moknąć.

Monika delikatnie odepchnęła Patrycję, a jej ręce zaczęły rozpinać guziki bluzki koleżanki. Gdy odsłoniła biały biustonosz, Monika poczuła, jak jej własna cipka pulsuje z pożądania. Rozpięła biustonosz Patrycji i zaczęła delikatnie gładzić jej piersi, a następnie przyłączyła się do nich ustami.

Patrycja wzdychała z przyjemności, a jej ręce zaczęły rozpinać spódnicę Moniki. Jej palce dotknęły mokrej łechtaczki Moniki, która zaczęła się rozpalać coraz bardziej. Monika odstąpiła od piersi Patrycji i spojrzała jej w oczy.

“Chcę cię, Pati.” – szeptała, a następnie delikatnie poprowadziła ją do swojego biurka.

Patrycja usiadła na biurku, a Monika schyliła się i zaczęła pocałunki na jej szyi, a następnie powoli schodziła w dół, aż dotarła do jej mokrej cipki. Jej język zaczął krążyć wokół łechtaczki Patrycji, a ręce trzymały ją za tyłeczek. Patrycja wzdychała coraz głośniej, a Monika czuła, jak jej własna cipka pulsuje coraz szybciej.

Monika kontynuowała stymulowanie cipki Patrycji, aż ta doświadczyła intensywnego orgazmu, wykrzykując z przyjemności. Monika uśmiechnęła się z satysfakcją i podniosła się, by pocałować Patrycję na usta.

“To był tylko początek, Pati.” – szeptała, a następnie kontynuowały swoją namiętną grę, zapominając o całym świecie poza drzwiami gabinetu Moniki.

Po chwili oddechu i delikatnych pocałunków, Monika spojrzała na Patrycję z żądnym spojrzeniem. “Teraz ja.” – szeptała, a Patrycja uśmiechnęła się, wiedząc, co ma zrobić.

Patrycja powoli opuściła biurko i uklęknęła przed Moniką. Jej ręce delikatnie dotknęły wewnętrznej strony ud Moniki, a następnie zaczęła rozpiąć jej spódnicę. Gdy odsłoniła mokrą łechtaczkę Moniki, Patrycja poczuła, jak jej własna cipka zaczyna robić się znowu wilgotna.

Rozpoczęła delikatne pocałunki na wewnętrznej stronie ud Moniki, a następnie powoli zbliżyła się do jej mokrej cipki. Jej język zaczął krążyć wokół łechtaczki Moniki, a ręce trzymały ją za tyłeczek. Monika wzdychała z przyjemności, a jej ręce zaczęły przeplatać się z włosami Patrycji.

Patrycja kontynuowała stymulowanie cipki Moniki, a jej ręka zaczęła delikatnie masować jej tyłeczek. Monika poczuła, jak orgazm zbliża się, a jej ciało zaczęło drżeć z przyjemności. W końcu, Monika wykrzyknęła głośno, doświadczając intensywnego orgazmu, który rozlał się przez całe jej ciało.

Patrycja uśmiechnęła się z satysfakcji i powstała, by pocałować Monikę na usta. “To był piękny orgazm, Moniko.” – zaszeptała.

Monika odpowiedziała uśmiechem i pocałunkiem. “Dziękuję, Pati. To było niesamowite.”

Po chwili cichego ucieszania się, Monika spojrzała na zegarek i zauważyła, że muszą wracać do pracy. “Chyba powinniśmy się ubrać i kontynuować naszą pracę.” – powiedziała, z lekkim żalem w głosie.

Patrycja uśmiechnęła się i pokiwała głową. “Tak, musimy. Ale chciałabym powtórzyć to jeszcze raz.”

Monika odpowiedziała uśmiechem i delikatnym pocałunkiem. “Zgoda. Może jutro po pracy?”

Patrycja pokiwała głową, a następnie zaczęły się ubierać i kontynuowały swoją pracę. Jednak przez resztę dnia, Monika i Patrycja nie mogły przestać myśleć o tym, co się stało w gabinecie Moniki.

I tak, ich lesbijski romans rozkwitł w środku tego męskiego biurowca, a Monika i Patrycja znalazły w sobie nie tylko przygodę, ale również miłość. I mimo że musiały zachować swój związek w tajemnicy, to wiedziały, że ich miłość jest silniejsza niż każde przeszkody, jakie mogłyby im się stanąć na drodze.

Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *