Ręce razem

W biurze pewnej dużej korporacji, gdzie pracowali głównie mężczyźni, dwie kobiety, Monika i Patrycja spędzały typowy dzień w pracy. Monika, wysoka, szczupła brunetka o głębokich, ciemnobrązowych oczach i pełnych ustach, była szefową działu marketingu. Patrycja zaś, niska, krępa blondynka o niebieskich oczach i zadartym nosie, pracowała jako specjalistka ds. sprzedaży.

Pewnego dnia, gdy Monika pracowała nad prezentacją, usłyszała delikatne pukanie do drzwi swojego gabinetu. Patrycja weszła, trzymając w ręku stos dokumentów.

“Czy masz chwilę, Moniko?” – zapytała, z lekkim rumieniem na policzkach.

“Oczywiście, Pati. Co się dzieje?” – Monika odłożyła długopis i spojrzała na nią z ciekawością.

Patrycja podchodziła bliżej, a jej serce biło coraz szybciej.

“Chciałabym przejrzeć z Tobą te raporty sprzedaży, ale… nie chciałabym, by ktoś nam przeszkadzał.”

Monika poznała ten sygnał. Uśmiechnęła się lekko i powiedziała: “Zamknij drzwi.”

Gdy Patrycja zamknęła drzwi, Monika podeszła do niej i delikatnie dotknęła jej policzka. “Wiem, czego chcesz, Pati.” – szeptała.

Obrazek 1

Patrycja odpowiedziała, cicho wzdychając, a jej oczy zamknęły się, gdy Monika pocałowała ją. Jej język zaczął eksplorować usta Patrycji, a ręce obejmowały jej szczupłą talię. Patrycja odpowiadała na pocałunek z namiętnością, odczuwając, jak jej cipka zaczyna się moknąć.

Monika delikatnie odepchnęła Patrycję, a jej ręce zaczęły rozpinać guziki bluzki koleżanki. Gdy odsłoniła biały biustonosz, Monika poczuła, jak jej własna cipka pulsuje z pożądania. Rozpięła biustonosz Patrycji i zaczęła delikatnie gładzić jej piersi, a następnie przyłączyła się do nich ustami.

Patrycja wzdychała z przyjemności, a jej ręce zaczęły rozpinać spódnicę Moniki. Jej palce dotknęły mokrej łechtaczki Moniki, która zaczęła się rozpalać coraz bardziej. Monika odstąpiła od piersi Patrycji i spojrzała jej w oczy.

“Chcę cię, Pati.” – szeptała, a następnie delikatnie poprowadziła ją do swojego biurka.

Patrycja usiadła na biurku, a Monika schyliła się i zaczęła pocałunki na jej szyi, a następnie powoli schodziła w dół, aż dotarła do jej mokrej cipki. Jej język zaczął krążyć wokół łechtaczki Patrycji, a ręce trzymały ją za tyłeczek. Patrycja wzdychała coraz głośniej, a Monika czuła, jak jej własna cipka pulsuje coraz szybciej.

Monika kontynuowała stymulowanie cipki Patrycji, aż ta doświadczyła intensywnego orgazmu, wykrzykując z przyjemności. Monika uśmiechnęła się z satysfakcją i podniosła się, by pocałować Patrycję na usta.

“To był tylko początek, Pati.” – szeptała, a następnie kontynuowały swoją namiętną grę, zapominając o całym świecie poza drzwiami gabinetu Moniki.

Obrazek 2

Po chwili oddechu i delikatnych pocałunków, Monika spojrzała na Patrycję z żądnym spojrzeniem. “Teraz ja.” – szeptała, a Patrycja uśmiechnęła się, wiedząc, co ma zrobić.

Patrycja powoli opuściła biurko i uklęknęła przed Moniką. Jej ręce delikatnie dotknęły wewnętrznej strony ud Moniki, a następnie zaczęła rozpiąć jej spódnicę. Gdy odsłoniła mokrą łechtaczkę Moniki, Patrycja poczuła, jak jej własna cipka zaczyna robić się znowu wilgotna.

Rozpoczęła delikatne pocałunki na wewnętrznej stronie ud Moniki, a następnie powoli zbliżyła się do jej mokrej cipki. Jej język zaczął krążyć wokół łechtaczki Moniki, a ręce trzymały ją za tyłeczek. Monika wzdychała z przyjemności, a jej ręce zaczęły przeplatać się z włosami Patrycji.

Patrycja kontynuowała stymulowanie cipki Moniki, a jej ręka zaczęła delikatnie masować jej tyłeczek. Monika poczuła, jak orgazm zbliża się, a jej ciało zaczęło drżeć z przyjemności. W końcu, Monika wykrzyknęła głośno, doświadczając intensywnego orgazmu, który rozlał się przez całe jej ciało.

Patrycja uśmiechnęła się z satysfakcji i powstała, by pocałować Monikę na usta. “To był piękny orgazm, Moniko.” – zaszeptała.

Monika odpowiedziała uśmiechem i pocałunkiem. “Dziękuję, Pati. To było niesamowite.”

Po chwili cichego ucieszania się, Monika spojrzała na zegarek i zauważyła, że muszą wracać do pracy. “Chyba powinniśmy się ubrać i kontynuować naszą pracę.” – powiedziała, z lekkim żalem w głosie.

Patrycja uśmiechnęła się i pokiwała głową. “Tak, musimy. Ale chciałabym powtórzyć to jeszcze raz.”

Monika odpowiedziała uśmiechem i delikatnym pocałunkiem. “Zgoda. Może jutro po pracy?”

Patrycja pokiwała głową, a następnie zaczęły się ubierać i kontynuowały swoją pracę. Jednak przez resztę dnia, Monika i Patrycja nie mogły przestać myśleć o tym, co się stało w gabinecie Moniki.

I tak, ich lesbijski romans rozkwitł w środku tego męskiego biurowca, a Monika i Patrycja znalazły w sobie nie tylko przygodę, ale również miłość. I mimo że musiały zachować swój związek w tajemnicy, to wiedziały, że ich miłość jest silniejsza niż każde przeszkody, jakie mogłyby im się stanąć na drodze.

Obrazek 3
Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *