Spontaniczny seks w windzie

W gorące letnie popołudnie, gdy słońce odbijało się od szklanych szyb drapacza chmur, w którym mieszkała Laura, czuła, jak ciepło przesiąka przez cienkie ubrania i rozgrzewa jej skórę. Była sama w domu, ponieważ mąż wyjechał na kilka dni w interesach. Znudzona i szukająca rozrywki, postanowiła wyjść na balkon, by podziwiać widok miasta.

Gdy stała na balkonie, zwróciła uwagę na sąsiada z naprzeciwka, którego często widywała, ale nigdy nie miała okazji poznać bliżej. Mężczyzna ten, o imieniu Daniel, był wysoki, szczupły i miał czarne włosy. Laura czuła, jak jej serce zaczyna bić szybciej, gdy ich oczy spotkały się przez chwilę.

Postanowiła pójść do sklepu. Na korytarzu natknęła się na Daniela, który również schodził ze swojego mieszkania. Ich oczy ponownie spotkały się, a napięcie między nimi stało się prawie dotykalne. Bez słowa, oboje weszli do windy i wcisnęli przycisk pięter. W tym momencie, gdy drzwi się zamknęły, między nimi wybuchła iskra.

Obrazek 1

Laura odczuła nagły napór pożądania, które rozprzestrzeniło się od jej łechtaczki po całe ciało. Daniel zbliżył się do niej, a ich usta zetknęły się w namiętnym pocałunku. Jego ręce zaczęły przemierzać jej ciało, dotykając każdego zakątka, a Laura nie mogła powstrzymać się od wydania lekkiego jęku.

Winda zatrzymała się między piętrami, a w tym momencie Laura i Daniel pogrążyli się w swoim pożądaniu. Ręce Daniela zaczęły podnosić sukienkę Laury, odsłaniając jej delikatną cipkę. Jego palce zaczęły masować jej łechtaczkę, a Laura wydawała coraz głośniejsze dźwięki przyjemności.

“Weź mnie” – szeptała Laura, gdy jego palce głębiej penetrowały jej cipkę. “Chcę cię teraz, tutaj, w windzie.”

Daniel nie potrzebował więcej zachęt. Rozpoczęło się, co miało być spontanicznym i dzikim aktem seksu. Laura oparła się o ścianę windy, a Daniel opuścił jej spodnie i bieliznę. Jego penis był twardy i gotowy do penetracji. Laura była tak mokra i podniecona, że nie mogła się doczekać, aż jego kutas wejdzie w jej cipkę.

Gdy Daniel wsuwał swój penis w jej mokrą łechtaczkę, Laura wydała dźwięki przyjemności. Ruchy jego bioder były szybkie i mocne, a Laura czuła, jak jej ciało zaczyna się napinać. Wiedziała, że orgazm jest blisko.

W tym momencie, gdy Laura była na granicy orgazmu, włączyło się światło w windzie. Obaj zatrzymali się na chwilę, zaskoczeni, ale nie mogąc powstrzymać swojego pożądania, kontynuowali swój spontaniczny akt seksu.

Obrazek 2

Daniel kontynuował swoje ruchy, gwałtownie i mocno wbijając swój twardy penis w mokrą cipkę Laury. Jego ręce trzymały ją mocno za biodra, a ona wydawała dźwięki przyjemności, które odbijały się od ścian windy.

“Tak, tak… nie przestawaj” – szeptała Laura, gdy czuła, jak jej orgazm zbliża się coraz bardziej.

Daniel nie mógł powstrzymać się od podziwiania jej pięknego tyłka, gdy ciągle ją penetrował. Jego oczy były przykute do jej delikatnych kształtów, a jego ręce chwytały się jej mocno. Laura zaczęła się trząść, a jej orgazm rozprzestrzenił się po całym jej ciele.

“Oh, Boże… dochodzę!” – Krzyknęła, gdy fale przyjemności ogarnęły ją całą.

Daniel nie mógł się dłużej powstrzymać i zaczął tryskać swoją gorącą spermę w głębi jej cipki. Jego ruchy stały się mniej regularne, a on sam wydawał głębokie odgłosy przyjemności.

Po chwili, gdy oboje odzyskali dech, Daniel wysunął swój penis z cipki Laury. Ich oczy spotkały się, a między nimi narodziło się uczucie, które było trudne do opisania. Laura podniosła się, a Daniel pomógł jej uporządkować ubranie.

“To było niezwykłe” – powiedział Daniel, z miękkim uśmiechem na twarzy.

“Tak, naprawdę niezwykłe” – odpowiedziała Laura, z ciepłym blaskiem w oczach.

Oboje zdali sobie sprawę, że muszą opuścić windę na najbliższym piętrze. Gdy wyszli, Laura i Daniel spojrzeli na siebie jeszcze raz, z namiętnością i tajemnicą, która teraz łączyła ich.

Od tego dnia, Laura i Daniel spotykali się w tajemnicy, by uprawiać seks w różnych miejscach budynku. Ich ulubionym miejscem stała się winda, w której wszystko się zaczęło. Laura odkryła w sobie nowe fantazje i pragnienia, które Daniel spełniał z radością.

Obrazek 3
Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *