Seks na wakacjach

Słońce zaczynało zachodzić, malując niebo ciepłymi odcieniami pomarańczy. Plaża, która przez cały dzień była pełna turystów, teraz była prawie pusta. Jedynie para, Anna i Marcin, wciąż spacerowała po mokrym piasku, trzymając się za ręce.

Anna była piękną, młodą kobietą o długich, kasztanowych włosach i oczach w kolorze migdałów. Jej ciało, pokryte delikatną opalenizną, było doskonale ukształtowane. Marcin, wysoki i muskularny, miał włosy koloru czekolady i niebieskie oczy. Jego ciało, również opalone, było pokryte lekkim owłosieniem.

“Czy pamiętasz nasze pierwsze wakacje?” zapytała Anna, patrząc na swojego męża z uśmiechem na twarzy.

“Jak mógłbym zapomnieć?” odpowiedział Marcin, ściskając jej rękę. “To były najlepsze wakacje w naszym życiu.”

Wtedy Anna zaczęła opowiadać o swojej sekretnej fantazji. “Marcin, od dawna mam jedną fantazję. Chciałabym, żebyś patrzył, jak inny mężczyzna całuje mnie, dotyka mnie i sprawia mi przyjemność.”

Obrazek 1

Marcin był zaskoczony, ale widząc oczy swojej żony pełne pożądania, postanowił spełnić jej życzenie. “Jeśli to tak bardzo chcesz, to zrobimy to.”

Wieczorem, w ich luksusowym pokoju hotelowym, Anna ubrała się w swoją ulubioną, czarną sukienkę. Marcin siedział na fotelu, patrząc, jak jego żona przygotowuje się do wieczoru. Jej ciało wyglądało niesamowicie w tym skąpym stroju. Marcin czuł, jak jego penis zaczyna się nabrzmiewać w spodniach.

Wtedy do pokoju wszedł mężczyzna, który miał spełnić fantazję Anny. Był wysoki, muskularny, z ciemnymi włosami i oczami. Anna poczuła, jak jej cipka zaczyna robić się wilgotna gdy zobaczyła tego przystojnego nieznajomego.

Mężczyzna podszedł do Anny i zaczął ją całować. Jego dłonie błąkały się po jej ciele, dotykając jej piersi, tyłka i ud. Anna odpowiadała na jego pocałunki z pożądaniem, gdy Marcin patrzył na to z pobudzeniem.

Mężczyzna zaczął powoli zdejmować sukienkę z Anny, odsłaniając jej mokrą cipkę. Anna jęczała z przyjemności, gdy czuła jego palce dotykające jej najbardziej wrażliwych miejsc. Marcin, patrząc na to, czuł, jak jego kutas staje się coraz twardszy.

Nieznajomy kontynuował swoje dotykanie, a Anna coraz głośniej wyrażała swoje odczucia. Jej ciało drgało z przyjemności, gdy mężczyzna zaczął lizać jej cipkę. Marcin mógł zobaczyć, jak jego żona zbliża się do orgazmu i to jeszcze bardziej go pobudzało.

Obrazek 2

W końcu, Anna osiągnęła orgazm, krzycząc z przyjemności. Jej ciało drgało, a mężczyzna kontynuował swoje dotykanie, dopóki nie osiągnęła kolejnego orgazmu.

Następnie mężczyzna włożył kutasa do mokrej cipki Anny. Anna krzyczała z przyjemności, gdy czuła, jak on wypełnia ją. Marcin patrzył, jak mężczyzna zaczyna się poruszać, a Anna odpowiada na jego ruchy.

Mężczyzna coraz szybciej się poruszał, a Anna coraz głośniej wyrażała swoje odczucia. Marcin mógł zobaczyć, jak jego żona zbliża się do kolejnego orgazmu i to jeszcze bardziej go pobudzało.

W końcu, mężczyzna osiągnął orgazm, wytryskując swoją spermę do cipki Anny. Anna również osiągnęła orgazm, krzycząc z przyjemności.

Po chwili, mężczyzna wyciągnął penisa z cipki Anny i ubrali się. Marcin podszedł do swojej żony i pocałował ją. “Dziękuję, że pozwoliłeś mi spełnić moją fantazję” powiedziała Anna, uśmiechając się do swojego męża.

Marcin uśmiechnął się do niej w odpowiedzi. “To ja powinienem ci dziękować. To było najbardziej pobudzająca rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem.”

I tak zakończyły się ich wakacje . Anna i Marcin odkryli nowy sposób na pobudzanie siebie i spełnianie swoich fantazji. Ich relacja stała się jeszcze bardziej głęboka i pełna zaufania. I żyli długo i szczęśliwie, spełniając swoje seksualne fantazje.

Obrazek 3
Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *