Sex pod prysznicem z Lidią

W sobotę wieczór, po wyczerpującym tygodniu pracy, postanowiłem udać się do lokalnej sauny, aby rozluźnić mięśnie i odpocząć. Sauna była prawie pusta, co było dla mnie idealne, bo lubię ciszę i spokój. Po chwili rozgrzania się w parowych ławkach, postanowiłem pójść do pryszniców, aby się ochłodzić.

Gdy wchodziłem do pomieszczenia z prysznicami, zobaczyłem piękną kobietę o imieniu Lidia, która stała pod jednym z nich. Jej wilgotne, czarne włosy spływały po plecach, a woda ślizgała się po jej perfekcyjnie ukształtowanym ciele. Jej skóra była gładka i połyskująca, a oczy miały barwę głębokiego szafiru. Nie mogłem odwrócić od niej wzroku.

Lidia zauważyła mnie i uśmiechnęła się lekko, zwracając uwagę na moje ciało. Moje oczy spoczywały na jej pełnych piersiach i szczupłej talii, a potem spuszczały się niżej, do miejsca, gdzie włosy na jej łonowej górce tworzyły cienką linijkę, wskazującą drogę do jej cipki.

“Czy nie chciałbyś do mnie dołączyć?” – zapytała Lidia z uwodzicielskim głosem, gestem zapraszającym mnie pod prysznic.

Bez słowa odpowiedzi zbliżyłem się do niej, czując, jak moje serce zaczyna bić szybciej. Gdy stanąłem obok niej, poczułem zapach jej perfum, który mieszał się z zapachem pary i wody. Był to zapach czystości, seksu i tajemnicy.

Lidia przesunęła się bliżej mnie, a jej piersi dotknęły mojej klatki piersiowej. Moje ręce samoistnie opuściły boki i zaczęły przemierzać jej ciało, poczynając od bioder, a kończąc na jej tyłku. Jej skóra była gorąca i mokra, a dotyk był elektryzujący.

“Czy to ci się podoba?” – szeptała Lidia, przyciągając mnie jeszcze bliżej.

“Tak, zdecydowanie” – odpowiedziałem, czując, jak mój penis zaczyna rosnąć w odpowiedzi na jej dotyk.

Lidia spojrzała na mojego kutasa i uśmiechnęła się zadowolona. Jej ręka zaczęła masować moje udo, a potem powoli przesuwała się w górę, w stronę mojego penisa. Moje ciało zareagowało natychmiast, a mój penis stał się twardy jak skała.

“Chcesz, abym ci pomogła?” – zapytała Lidia, delikatnie dotykając mojego kutasa.

“Ooo tak, chcę” – szeptałem, czując, jak moje pragnienie rośnie.

Lidia opuściła się na kolana i zaczęła całować mój brzuch, powoli zbliżając się do mojego penisa. Jej język był ciepły i mokry, a dotyk był niesamowity. Gdy dotarła do mojego kutasa, otworzyła usta i wzięła go do środka, zaczynając go ssać.

Czując, jak jej usta obejmują mojego fiuta, nie mogłem powstrzymać się od stękania. Lidia zaczęła poruszać głową do przodu i do tyłu, a jej ręka masowała moje jądra. Moje ciało zaczęło drżeć, a moje pragnienie rosło z każdą sekundą.

“Chcesz skończyć w moich ustach?” – zapytała Lidia, chwilowo zwalniając.

“Tak, chcę” – odpowiedziałem, czując, jak moje ciało żąda uwolnienia.

Lidia ponownie zaczęła ssać mojego kutasa, a jej ręka zaczęła delikatnie masować moją drugą dziurkę. Czując, jak jej palec wsuwa się w moje ciało, nie mogłem powstrzymać się od krzyku. To było niesamowite, a moje ciało drżało z przyjemności.

“Ooo tak, Lidio, jesteś niesamowita” – wykrzyknąłem, czując, jak moje ciało eksploduje przyjemnością.

Lidia ssała mojego kutasa, aż do momentu, gdy ostatnia kropla spermy opuściła moje ciało. Gdy skończyłem, Lidia wstała i uśmiechnęła się do mnie zadowolona.

“Czy to Ci się podobało?” – zapytała Lidia, dotykając mojej twarzy.

“To było niesamowite” – odpowiedziałem, czując, jak moje ciało jest całkowicie rozluźnione.

“Dobrze, też się cieszę, że dałam Ci przyjemność” – powiedziała Lidia, całując mnie na usta.

To była historia, jak przeżyłem sex pod prysznicem z Lidią. Dzięki za przeczytanie i zapraszam do komentowania.

Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *