Przygotowanie do egzaminu

W pokoju pełnym książek, obok siebie siedzieli Adam i Weronika. Ich twarze były pochylone nad grubym podręcznikiem, a palce delikatnie prześlizgiwały się po chłodnych stronach. Byli to studenci pierwszego roku, przygotowujący się do egzaminu z psychologii.

Adam był nieśmiałym chłopakiem o ciemnych włosach i głębokich, niebieskich oczach. Miał twarz, która mogła być uznana za przystojną, gdyby tylko częściej się uśmiechał. Weronika natomiast była nieśmiałą dziewczyną o rudych włosach i zielonych oczach. Jej usta były pełne i miękkie.

Weronika podniosła oczy z książki i spojrzała na Adama. “Rozumiesz to?” zapytała, wskazując na diagram mózgu. Adam podniósł oczy i spojrzał na nią, a potem na diagram. “Tak… myślę, że tak,” odpowiedział, niepewnie. Weronika uśmiechnęła się słabo i wróciła do czytania.

Obrazek 1

Jednak ich uwaga zaczęła stopniowo słabnąć. Adam czuł, jak jego oczy zaczynają się męczyć, a Weronika czuła, jak jej myśli zaczynają się rozpraszać. Nagle, Weronika odłożyła książkę i spojrzała na Adama. “Adam… czy możesz mi coś powiedzieć?” zapytała, nieco nerwowo.

Adam podniósł oczy i spojrzał na nią. “O co chodzi” powiedział niepewnie.

Weronika zaczerwieniła się i opuściła wzrok. “Czy to nie dziwne, że tu siedzimy i uczymy się o ludzkim umyśle, a jednocześnie nic nie wiemy o sobie nawzajem?”

Adam był zaskoczony. “Nie… nie myślałem o tym,” odpowiedział, niepewnie. Weronika podniosła oczy i spojrzała na niego. “No więc, czy możesz mi coś powiedzieć o sobie? Cokolwiek. Chcę cię lepiej poznać.”

Adam zaczerwienił się i opuścił wzrok. “No… nie wiem. Jestem zwykłym studentem. Lubię czytać i grać w gry komputerowe. Nie ma w moim życiu nic ciekawego.”

Weronika uśmiechnęła się słabo. “To nieprawda. Każdy ma coś ciekawego w sobie. A może chcesz dowiedzieć się czegoś o mnie?”

Adam podniósł oczy i spojrzał na nią. “Tak… chciałbym,” odpowiedział, nieco nerwowo.

Weronika uśmiechnęła się i opowiedziała mu o sobie. O tym, jak kocha malować i pisać wiersze. O tym, jak marzy o podróżach po świecie. I o tym, jak boi się być sama.

I tak, w miarę jak upływał czas, ich rozmowa stawała się coraz bardziej osobista. I coraz bardziej intymna. Adam poczuł, jak jego serce zaczyna bić szybciej, a Weronika czuła, jak jej ciało zaczyna się rozgrzewać. I w końcu, ich oczy spotkały się.

Obrazek 2

“Adam…” szepnęła Weronika

“Tak?” odpowiedział on, nerwowo.

Weronika zaczerwieniła się i opuściła wzrok. “Czy… czy chcesz mnie pocałować?”

Adam był zaskoczony. “Co?” zapytał, niepewnie.

Weronika podniosła oczy i spojrzała na niego. “Czy chcesz mnie pocałować?” powtórzyła, nieco bardziej zdecydowanie.

Adam zaczerwienił się i wziął głęboki oddech. “Tak… chcę” odpowiedział, nerwowo.

I tak, ich usta spotkały się w gorącym i namiętnym pocałunku. Ich języki zaczęły się tańczyć, a ich ręce zaczęły się przemierzać po ciele drugiej osoby. Adam poczuł, jak jego penis zaczyna twardnieć, a Weronika czuła, jak jej cipka zaczyna robić się wilgotna.

Adam delikatnie objął Weronikę, a jego ręka zaczęła przemierzać po jej plecach. Weronika zdjęła swój sweter i rzuciła go na krzesło. Adam patrzył na nią z zachwytem, a jego oczy przemierzały jej ciało.

Weronika była piękna. Miała pełne piersi, wąską talię i łagodnie zaokrąglony tyłeczek. Jej skóra była gładka i jedwabista, a na jej ciele były widoczne delikatne plamki od słońca. Adam poczuł, jak jego penis zaczyna się twardnieć jeszcze bardziej, a jego oddech stawał się coraz szybszy.

Weronika zaczęła się rozpiąć bluzkę, a Adam patrzył na nią z zachwytem. Kiedy jej bluzka spadła na podłogę, Adam mógł zobaczyć jej bieliznę. Była czarna i delikatna, a na jej piersiach były widoczne małe brodawki.

Adam rozpiął koszulę, a Weronika patrzyła na niego z zachwytem. Kiedy jego koszula spadła na podłogę, Weronika mogła zobaczyć jego muskularne ciało. Adam miał szerokie ramiona, dobrze zaznaczone mięśnie brzucha i wąskie biodra.

Adam delikatnie objął Weronikę i położył ją na łóżku. Weronika patrzyła na niego z pożądaniem. W końcu zaczęła delikatnie masować jego penisa. Weronika czuła, jak jej cipka robi się coraz bardziej wilgotna.

Weronika w końcu usiadła na jego penisie i zaczęła się poruszać w górę i w dół. Adam dołączył do jej rytmów. I tak, ich wspólna nauka do egzaminu przerodziła się w dziki seks.

Ich wspólna nauka do egzaminu stała się dla nich nie tylko źródłem wiedzy, ale też źródłem przyjemności i zadowolenia. I chociaż wiedzieli, że muszą się skupić na nauce, to jednocześnie nie mogli odmówić sobie wzajemnej przyjemności. Bo to, co czuli do siebie, było zbyt silne, by mogli się temu oprzeć.

Obrazek 3
Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *