Odwdzięczenie się za przeprowadzkę

Kiedy Agata wprowadziła się do nowego mieszkania, nie spodziewała się, że przeprowadzka zmieni jej życie w tak niezwykły sposób. Nowe mieszkanie było piękne, ale Agata czuła się samotna i zagubiona w nowym otoczeniu.

Przeprowadzka była wyczerpująca, ale szczęśliwie spotkała pomocnika, Marka. Marek był silny i przystojny, z głębokimi niebieskimi oczami i szerokim uśmiechem. Od samego początku Agata czuła coś do niego, ale nie była pewna, czy to było tylko podziw czy coś więcej.

Marek pomógł Agacie przenieść wszystkie rzeczy i meble do nowego mieszkania. Kiedy wszystko było gotowe, Agata postanowiła go odwdzięczyć się i zaprosiła go na kawę.

“Nie musisz się odwdzięczać” – powiedział Marek, ale Agata na to odparła: “Chcę. To dla mnie bardzo ważne. Proszę, przyjdź.”

Kiedy Marek wszedł do mieszkania, Agata podała mu kawę. Ich palce sięgnęły po kubek w tym samym momencie i na chwilę ich oczy się spotkały. Agata poczuła, jak jej serce zaczyna bić szybciej.

Obrazek 1

“Ładnie mieszkanie” – powiedział Marek, podziwiając wnętrze mieszkania. “A ty jesteś jeszcze piękniejsza” – dodał, spoglądając na Agatę.

Agata poczuła, jak jej twarz zaczyna się rumienić. “Dziękuję” – powiedziała szeptem.

Marek przesunął się bliżej Agaty i delikatnie dotknął jej policzka. Ich oczy się spotkały i Agata poczuła, jak jej ciało zaczyna się nagrzewać. Marek pochylił głowę i pocałował ją.

Pocałunek był głęboki i namiętny. Agata poczuła, jak jej cipka zaczyna robić się wilgotna. Marek położył ją na kanapie i rozpoczął pocałunki po szyi i piersiach. Agata stękała z przyjemności, kiedy Marek zaczął rozpinać jej bluzkę.

Kiedy Agata była już tylko w bieliźnie, Marek zaczął pocałunki po jej brzuchu i biodrach. Agata stękała głośniej, kiedy Marek dotknął jej cipki. Jego palce poruszały się w górę i w dół, rozbudzając w Agacie coraz to silniejsze odczucia.

Agata zaskomlała, kiedy Marek zaczął lizać jej cipkę. Jego język poruszał się szybko i zręcznie, dając Agacie coraz to więcej przyjemności. Agata czuła, jak się zbliża do orgazmu i chwyciła się łechtaczki, aby jeszcze bardziej go nasilić.

Kiedy Agata osiągnęła orgazm, krzyknęła głośno. Marek kontynuował lizanie, dopóki Agata nie zaczęła się uspokajać.

Obrazek 2

“To było niezwykłe” – powiedziała Agata, kiedy Marek położył się obok niej. “A teraz chcę, abyś czuł to sam” – dodała, dotykając jego penisa przez spodnie.

Marek uśmiechnął się i pozwolił Agacie rozebrać go. Jego penis był duży i twardy, a Agata z impetem wzięła go w usta. Marek jęczał z przyjemności, kiedy Agata zaczęła go lizać i ssać.

Agata czuła, jak Marek zaczyna się napinać i wiedziała, że jest bliski orgazmu. Chwyciła jego kutasa i zaczęła go masować, dopóki Marek nie wytrysnął spermy.

Kiedy Marek uspokoił się, Agata położyła się obok niego i zacisnęła go do siebie. “To było niezwykłe” – powiedział Marek. “Dziękuję za lodzika” – dodał, uśmiechając się.

Agata uśmiechnęła się w odpowiedzi i poczuła, jak się zasypia. Była szczęśliwa, że spotkała Marka i że miała okazję go poznać bliżej.

Obrazek 3
Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *