Imponujący rozmiar

Justyna, atrakcyjna kobieta w średnim wieku, pracowała w dużej korporacji jako menedżerka ds. marketingu. Jej mąż, Robert, był zapracowanym człowiekiem, który rzadko miał dla niej czas. Ich życie seksualne od dawna nie było takie, jak na początku ich związku, a Justyna czuła się zaniedbywana i niedoceniana.

Pewnego dnia, podczas spotkania w pracy, poznała Marka, nowego pracownika z działu IT. Był wysoki, przystojny i miał ogromnego kutasa, co Justyna od razu zauważyła. Pomiędzy nimi natychmiast powstało napięcie seksualne, a Justyna czuła, jak jej cipka zaczyna robić się wilgotna.

Obrazek 1

W ciągu następnych dni, Justyna i Marek coraz częściej rozmawiali i flirtowali ze sobą. Justyna nie mogła przestać myśleć o jego dużym penisie i jak by się czuła, gdyby był wewnątrz niej. Kiedyś wieczorem, po godzinach, Marek zaproponował, że pomoże jej z komputerem w jej gabinecie.

Gdy byli sami w gabinecie, Justyna zaczęła się do niego przytulać i całować. Marek odpowiadał na jej całusy z namiętnością, a jego ręce zaczęły przemierzać jej ciało. Justyna czuła, jak jej cipka jest coraz bardziej mokra.

Marek podciągnął jej spódnicę i zaczął masować jej tyłeczek, a Justyna odwróciła się do niego tyłem i zaczęła się do niego wdzięczyć. Marek wsunął jej palce do cipki i zaczął ją masować, a Justyna zaczęła wydawać lekkie jęki.

“Chcę poczuć twojego penisa wewnątrz mnie” – powiedziała Justyna rozpaczliwym głosem.

Marek nie zwlekał długo i wsunął penisa w jej cipkę. Justyna wydała głośny krzyk, a jej ciało zaczęło drgać z przyjemności. Marek zaczął ją silnie napierać, a Justyna czuła, jak się zbliża do orgazmu.

“Jeszcze, jeszcze” – krzyknęła Justyna, a Marek zaczął ją jeszcze silniej napierać. Justyna krzyknęła głośno, a jej ciało zaczęło się drgać z orgazmu. Marek również wydał głośny jęk i wycofał penisa z jej cipki, a sperma zaczęła się z niej wypływać.

Justyna i Marek spojrzeli na siebie z zadowoleniem i uśmiechnęli się do siebie. Wiedzieli, że to było tylko początek ich seksualnej przygody.

Obrazek 2

Justyna i Marek kontynuowali swój romans przez wiele tygodni. Kiedyś, gdy Robert był w podróży służbowej, Justyna zaprosiła Marka do swojego domu. Kiedy byli sami w sypialni, Justyna zaczęła się rozbierać i pokazywała mu swoje ciało.

Marek był pod wrażeniem jej piękna i zaczął się również rozbierać. Jego ogromny kutas stał się jeszcze bardziej wyraźny, a Justyna czuła, jak jej cipka zaczyna się wilgotna.

Justyna wsiadła na niego i zaczęła się go ujeżdżać, a Marek trzymał ją za biodra. Justyna wydawała lekkie jęki, a jej ciało zaczęło się drgało z przyjemności.

“Szybciej, szybciej…” – krzyczała Justyna, a Marek zaczął ją jeszcze silniej napierać. Justyna wykrzyknęła głośno, a jej ciało zaczęło się drgać z orgazmu

Justyna i Marek spojrzeli na siebie z zadowoleniem i uśmiechnęli się do siebie. Wiedzieli, że ich seksualna przygoda jest coraz bardziej namiętna i niebezpieczna.

Jednakże, Justyna zaczęła czuć się coraz bardziej winna wobec Roberta i postanowiła zakończyć romans z Markiem. Marek był załamany, ale rozumiał jej decyzję.

Justyna i Robert kontynuowali swoje życie małżeńskie, ale Justyna nigdy nie zapomniała o swojej przygodzie z Markiem i o tym, jak wiele przyjemności dawał jej jego ogromny kutas.

Koniec.

Obrazek 3
Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *