Zemsta za nieposłuszeństwo żony

W sercu Warszawy, w luksusowym apartamencie, mieszkała para, która na co dzień wydawała się być idealnym małżeństwem. Ale za zamkniętymi drzwiami, ich życie seksualne było całkiem inne, pełne dominacji i posłuszeństwa.

Anna, piękna, czarnowłosa kobieta z kruczymi oczami i pełnymi ustami, była żoną Dominika, wysokiego, szczupłego mężczyzny o ostrych rysach twarzy i ostrym spojrzeniu. Dominik był mężczyzną, który lubił kontrolować, a Anna, pomimo swojej silnej osobowości, oddawała się mu w łóżku z ukojeniem.

Pewnego dnia, Anna popełniła błąd, który miał poważne konsekwencje. Zdradziła Dominika, nie z fizyczną osobą, ale z sekretnym dziennikiem, w którym zapisywała swoje najgłębsze myśli i pragnienia. Dominik, który znał swoją żonę lepiej niż ktokolwiek inny, odkrył jej zdradę i postanowił ją za to ukarać.

“Anna,” powiedział Dominik, gdy wrócił do domu, jego głos był spokojny, ale pełen zimnego gniewu. “Wiem, co zrobiłaś.”

Obrazek 1

Anna podniosła oczy, widząc w nich lód, który rozlał się po jej kręgosłupie.

“Dominiku, nie wiem, o co chodzi…”

“Nie będę cię karał za to, że miałaś własne myśli i pragnienia,” powiedział, przerywając jej.

“Ukarzę Cię za to, że zdradziłaś mnie, nie dając mi szansy, by je spełnić.”

Anna poczuła, jak jej serce zaczęło bić szybciej, a jej cipka zaczęła robić się wilgotna. Wiedziała, co nastąpi, i pomimo strachu, czuła też podniecenie.

“Rozbierz się,” nakazał Dominik, jego głos był teraz surowy i bezwzględny.

“Chcę zobaczyć twoje ciało.”

Anna posłusznie rozebrała się, odsłaniając swoje pełne piersi, wąskie biodra i okrągły tyłeczek. Dominik podszedł do niej, dotykając jej ciała, a jego dotyk był tak lekki, że Anna drżała.

“Teraz,” powiedział on, “będziesz robiła dokładnie to, co każę.”

Anna skamlała, “Tak, Dominiku.”

Dominik wziął wibrator, który przechowywał w specjalnym pudełku. Był czarny, z roboczym końcem w kształcie penisa. Anna wiedziała, co nastąpi.

“Połóż się,” nakazał Dominik, a Anna posłusznie ułożyła się na łóżku, otwierając swoje nogi. Dominik włączył sprzęt, a jego lekki brzęk wypełnił pokój.

Dominik zaczął przesuwać wibrator po cipce Anny, nie wchodząc w nią, tylko pobudzając. Anna drżała i wykrzykiwała, ale Dominik nie pozwalał jej osiągnąć orgazmu. Była to część kary.

Czuła, jak jej cipka staje się coraz bardziej wrażliwa, a pragnienie rosło. Chciała, by Dominik włożył w nią penisa, chciała osiągnąć orgazm. Ale Dominik kontrolował jej przyjemność, i ona musiała czekać, aż zdecyduje się jej dać to, czego tak bardzo pragnęła.

To była ich gra, gra dominacji i posłuszeństwa, gra, w której Anna była zawsze gotowa uczestniczyć, nawet jeśli była karana. I wiedziała, że to tylko początek.

Dominik kontynuował swoje tortury, przesuwając wibrator  po mokrej cipce Anny, pobudzając ją do granic wytrzymałości. Anna drżała i wykrzykiwała, prosząc o orgazm, ale Dominik był nieugięty.

Obrazek 2

“Jeszcze nie” powiedział on, jego głos pełen kontroli. “Nie zasłużyłaś jeszcze na to.”

Anna krzyknęła z rozpaczy, czując, jak jej ciało płonie pragnieniem. Chciała, by Dominik włożył w nią penisa, chciała czuć, jak się rozszerza, chciała osiągnąć orgazm. Ale Dominik kontrolował jej przyjemność, i ona musiała czekać, aż zdecyduje się jej dać to, czego tak bardzo pragnęła.

W końcu, po wydłużonej grze, Dominik postanowił, że Anna zasłużyła na orgazm. Włożył penisa w jej mokrą cipkę, powoli, centymetr po centymetrze. Anna krzyknęła z przyjemności.

Dominik zaczął rytmicznie przesuwać penisa wewnątrz niej, a Anna krzyczała z przyjemności

“Proszę, Dominiku,” wykrzyknęła Anna, “Daj mi orgazm.”

Dominik uśmiechnął się, a jego uśmiech był pełen triumfu. “Teraz” powiedział on, “Teraz możesz osiągnąć orgazm.”

I wtedy, zgodnie z jego słowami, Anna osiągnęła orgazm, najsilniejszy, jaki kiedykolwiek odczuwała. Jej ciało drżało, a ona stękała z przyjemności, czując, jak fale orgazmu przechodzą przez jej ciało.

Gdy orgazm się skończył, Anna była wyczerpana, ale szczęśliwa. Dominik wycofał wibrator z jej cipki i położył się obok niej, przytulając ją do siebie.

“To była twoja kara,” powiedział, a jego głos teraz ciepły i miły. “Ale teraz jestem tutaj, aby cię pocieszyć.”

Anna uśmiechnęła się, czując jego ciepło i miłość. Wiedziała, że mają specyficzny związek, ale ona kochała go i nie mogła sobie wyobrazić życia bez niego.

“Dziękuję, Dominiku,” powiedziała ona, cicho. “Kocham cię.”

Dominik uśmiechnął się i pocałował ją, a jego pocałunek był pełen miłości i namiętności. “I ja cię kocham, Anno,” powiedział on.

I tak zakończyła się ich noc, pełna namiętności, kary i miłości. I mimo wszystko, Anna i Dominik byli szczęśliwi, bo mieli siebie nawzajem. I to było wszystko, co się dla nich liczyło.

Obrazek 3
Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *