Pragnienie pożądania

W zamkniętych ścianach ich sypialni, panowała magia, która była dla nich ucieczką od codzienności. Anna i Dawid byli małżeństwem, które odkryło w sobie niesamowitą przyjemność w BDSM. Ich relacja oparta była na zaufaniu, miłości i szacunku, ale także na tym, że każdy z nich zaznał przyjemności.

Anna była piękną, pełną życia kobietą. Jej włosy koloru kasztanowego falowały po plecach, a oczy koloru zielonego świeciły się z zapałem i ciekawością świata. Dawid natomiast był mężczyzną wysokim, o silnej budowie ciała i głębokim, przebojowym głosie. Jego oczy koloru brązowego kryły w sobie tajemnicę i sekrety, które tylko Anna mogła odczytać.

Wieczór zaczął się zwyczajnie. Anna siedziała na kanapie, czytając książkę, podczas gdy Dawid słuchał muzyki. Nagle Dawid podniósł głowę i spojrzał na Annę tym specyficznym spojrzeniem, które znała tak dobrze. Wiedziała, co to znaczy.

Obrazek 1

“Annie, idź do sypialni i zdejmij ubranie. Czekam na Ciebie tam za dwie minuty” – powiedział Dawid głębokim głosem.

Anna wstała z kanapy, zostawiając książkę na stole. Wchodząc do sypialni, czuła, jak jej serce bije coraz szybciej. Zdejmując ubranie, czuła się wzburzona i podniecona.

Gdy Dawid wszedł do sypialni, zobaczył Annę stojącą nago przed lustrem. Jej ciało było piękne, z pełnymi, elastycznymi piersiami i zaokrąglonym tyłkiem. Jej cipka była gładko ogolona, co jeszcze bardziej podkreślało jej kobiecość.

Dawid podszedł do niej od tyłu, obejmując jej delikatną sylwetkę. Jego ręka przesunęła się w dół, dotykając jej cipki. Anna zaszumiała przyjemnością, gdy jego palce zaczęły ją pieścić.

“Czy jesteś gotowa, moja droga?” – szepnął Dawid w jej ucho.

“Tak, jestem gotowa” – odpowiedziała Anna, z szumem w głosie.

Dawid wiedział, że pora na grę. Otworzył szufladę w szafie i wziął czarny wibrator. Anna jęknęła, gdy go zobaczyła. Wiedziała, co nastąpi.

Dawid powoli przesuwał wibrator po jej ciele, od piersi do tyłka. Anna zaczęła drżeć z podniecenia. Nagle, bez ostrzeżenia, wibrator spadł wszedł do jej pupy. Anna krzyknęła, ale nie prosiła o przerwanie. Wiedziała, że to część gry.

Dawid kontynuował, a Anna coraz bardziej oddawała się temu doznaniu. Jej cipka stała się coraz bardziej wilgotna, a jej oddech coraz bardziej przyspieszony. Nagle, Dawid zatrzymał się.

“Teraz chcę, abyś się przygotowała” – powiedział Dawid.

Obrazek 2

Anna wiedziała, co to znaczy. Powoli pochyliła się, wystawiając swoją drugą dziurkę. Dawid wziął butelkę z kremem i powoli posmarował jej odbyt.

Gdy Anna była gotowa, Dawid powoli włożył penisa do jej odbytu. Wiedziała, że to część gry. Dawid powoli zaczął się poruszać, a Anna zaczęła odczuwać coraz większą przyjemność.

Dawid kontynuował swój rytmiczny ruch, a Anna coraz bardziej oddawała się temu doznaniu. Jej ciało drgało z podniecenia, a jej oddech stał się coraz bardziej przyspieszony. Dawid czuł, jak jego kutas staje się coraz twardszy, a jego pożądanie rośnie.

Dawid zaczął poruszać się szybciej, a Anna zaczęła odczuwać falę przyjemności, która rozprzestrzeniała się po całym jej ciele. Jej cipka stała się coraz bardziej wilgotna, a jej oddech coraz bardziej przyspieszony. Nagle, bez ostrzeżenia, Anna doświadczyła orgazmu. Jej ciało zaszumiało z przyjemności, a jej sperma wylała się z jej cipki.

Dawid czuł, jak jej ciało drga, i wiedział, że doświadczyła orgazmu. To jeszcze bardziej go podnieciło. Kontynuował swój ruch, aż w końcu doświadczył własnego orgazmu. Jego sperma wylała się z jego penisa.

Po chwili oddechu, Dawid powoli wycofał penisa z jej odbytu. Anna powoli podniosła się, a Dawid objął ją delikatnie.

“Dziękuję Ci” – szepnęła Anna.

“To był niesamowity wieczór” – odpowiedział Dawid, całując ją delikatnie w czoło.

Obrazek 3
Dawid Toczek
Dawid Toczek

Wielki fan erotyki. Od kilku lat piszę opowiadania erotyczne oraz aktywnie udzielam się na forach internetowych o tej tematyce. W 2022 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie erotyczne na portalu zdrowy-seks.pl. Prywatnie jestem fanem piłki nożnej oraz rugby.

Artykuły: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *